14. května 2011 v 0:01 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
muži A

TJ Sokol Pivín - SK Lipová 2:3 poločas 0:1

Branky: 24 Přikryl, 65 Lehký, 72 Macourek

Sestava: Rozsíval, Spáčil, Barák, Žilka - 90Koudelka M, Takáč, Neoral, Macourek, Burget, Abrahám D, Lehký, Přikryl. Trenér: Liška Jaroslav

Herně jsme utkání zvládli velice dobře. Musím pochválit celé mužstvo, hrálo výborně.Hráli jsme zezadu,opatrně, čekali jsme na chybu a to se nám vyplatilo. Přikryl šel sám na brankáře a po stahovačce dával do prázdné braky na 0:.1 Pak šel ještě sám Lehký a D.Abrahám, ale vyřešili jsme to ukvapeně. Hráli jsme disciplinovaně a všichni bojovali. Tlak byl a mohli jsme dát více branek během první půle. Domácí ale měli nebezpečné standartky, které zahrávali do vápna a důležitý byl zákrok Martina Rzsívala.V 51minutě přišla chyba po centru z levé strany a vyrovnání na 1:1. Pak měli ještě jednu šanci a v 65 minutě jsme znovu udeřili po nákopu,kdy nekompromisně zakončil Jarda Lehký a nádherný gól na 1:3 dal Milan Macourek. Škoda,ž e jsme nedokázali využít šance. Martin Neoral šel sám na brankáře, nedal a domácí z protiútoku snížili. Pivín pak vrhl vše do útoku a Lehký trefil v 88minutě tyčku. Bylo hrozně důležité, že jsme venku dali tři goly. Kluci bojovali a hráli velice dobře.