31. května 2011 v 23:19 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
SK Lipová A - Sokol Protivanov dne 5.6.2011 od 16:30hod

Sokol Drahany - SK Lipová B dne 5.6.2011 od 16:30hod

Mladší žáci sobota dne 4.6.2011 od 11:00

Starší přípravka turnaj Přemyslovice neděle dne 5.6.2011 od 9:00hod
Sokol Smržice - SK Lipová
SK Lipová - Sokol Vrahovice

SK Lipová B - Sokol Malé Hradisko

31. května 2011 v 23:19 | hl. trenér Jaroslav Liška
Změna termínu utkání SK Lipová B - Sokol Malé Hradisko je na nedeli dne 12.6.2011 od 16:30hod

SK Lipová A - FC Kostelec na Hané A

Změna termínu utkání SK Lipová A - FC Kostelec na Hané A je na sobotu dne 11.6.2011 od 16:30hod

31. května 2011 v 23:16 | hl. trenér Jaroslav Liška
PŘELOŽEN ZÁPAS Sokol Drahany - SK Lipová B na Sobotu dne 4.6.2011 začátek 16:30hod

branky Spáčil pk,Lehký 2,Abrahám D,Přikryl

Sestava Rozsíval,Přikryl,Barák,Spáčil Takáč,Neoral,Macourek,Burget,Žilka -40Muller,Abrahám,Lehký - 75 Barták Trenér Barták R.

Dne 22.5.2011 muži B

31. května 2011 v 23:07 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
15kolo
Sokol Rozstání - SK Lipová 1:2 poločas 0:0

Branky 58min Vlček Martin,78min Zapletal Miroslav

Sestava Abrahám J,Barták,Štindl,Možný,Koudelka P,Koudelka Z,Liška J-87 Žilka J,Vlček,Zapletal,Liška M,Koudelka M, Trenér Josef Liška

Jsem rád že jsme zápas v boji o první místo zvládli. Utkání bylo velice bojovné a tvrdé. Jirka Abrahám se blýskl skvělým zákrokem v 62 min a to rozhodlo zápas. Musím pochválit celé mužstvo, hrálo dobře.

Dne 22.5.2011 muži A

31. května 2011 v 23:06 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
23kolo Tatran Všechovice - SK Lipová 1:7 poločas 0:3

Branky Přikryl 2,Abrahám 2,Neoral,Burget,Lehký

Sestava Rozsíval,Přikryl,Barák,Takáč,Muller,Macourek,Neoral,Burget,Žilka,Abrahám,Lehký Trenér Barták R.

Spáčil Karel pk

Sestava Rozsíval, Spáčil, Barák, Takáč, Muller - 46Žilka, Macourek, Neoral, Burget, Abrahám D, Lehký, Přikryl - 75Barták Trenér Jaroslav Liška

K utkání se nebudu vyjadřovat a nemám zájem nic kolem fotbalu komentovat. Je mi z mnoha věcí na nic. Částečně mi pomohl můj asistent z výběru OFS. Měli jsme trénink v úterý v Protivanově s žáky a v pondělí zase ve Zlíně čili jsem se odreagoval od stresujících situacích, které jsem v poslední době řešil.

14. kolo

14. května 2011 v 22:42 | hl. trenér Jaroslav Liška

SK Lipová - FC Ptení 1:1 pol. 0:0

Branka: Koudelka Zdenek

Sestava: Abrahám, Václavík, Koudelka P., Barták T, Barák, Koudelka Z, Žilka F., Zapletal, Koudelka M - 66min. Liška J., Vlček M, Liška M. - 60min. Možný. Připr. Žilka J.

Pár hodin po utkání, když jsem si všechno nechal projít hlavou, jsem opět zhnusený fotbalem. To co předvedl rozhodčí Pazdera, nasvědčuje tomu, že můj kolega Josef Pospíšil z Protivanova měl pravdu, abychom hodnotili rozhodčí podle jejich výkonů.
Já sám chápu a mám úctu ke stáří, ale to co předvedl rozhodčí v tomto utkání, tak na tom se rozum pozastavuje. To že nechal dokopat naše hráče, to byla prvotřídní ubohost. To že neudělil dvě červené karty v první poločase za zákrok, kdy ve 20min. náš hráč Liška M. šel sám na brankáře, tak to je neodpustitelná sprosťárna a ve 34min. kdy byl faulován Zdenek Koudelka bez snahy hrát míč hráčem Ptení, rozhodčí mu udělil pouze žlutou kartu, tak to si myslím, že nemá v dějinách fotbalu v ČR obdoby. Já po 21 letech praxe jako trenér v různých mužstvech nemám dál zapotřebí snášet takové věci. Proto dnes s chladnou hlavou upozorňuju, že pokud po valné hromadě OFS Pv nepřijdou razantní změny, co se týče věku rozhodčích, tak se o to budu snažit sám, aby byl limitovaný věk, pro splnění fyzických prověrek rozhodčích, neboť pochybuju, že jestli někdo píská na 60m a stojí od toho další 40m, tak vidí všechno přesně. Nechci si stěžovat, ani nemám zájem někoho špinit, ale dnes by si některé oddíly, co se angažovaly, aby ten výsledek skončil, jak skončil, měly zamést před svým prahem a nebýt, tak nenažraní, že oni musí být tím mužstvem, co postoupí do třetí třídy. Myslím si, že dnes to bylo vidět po všech stránkách a hlavně v druhém poločase, kdy nás pan sudí nenechal absolutně hrát. Prostě dnes jsem si připadal, jak můj kolega z Konice Martin Slezák, když hodnotil utkání Konice B - Kostelec na Hané, že se soupeř jen válel po hřišti a zdržoval. Když si to dnes uvědomím, tak si myslím, že jsme druhý poločas hráli čistých 15 minut, protože jsme pořád odnášeli hostující hráče ze hřiště. Když jsem se já rozhodčího ptal, proč nenastavil, tak říkal, že je rád, že nikoho nevyloučil. To je všechno k této záležitosti.
Co se týče samotného utkání, tak si myslím, že jsme měli trošku v gatích a že se nám nedařily některé akce dotáhnout do konce. Ve 24min. Liška M hlavičkoval jen 10cm vedle levé tyče. Ve 25min. zas skvělý centr Mirka Zapletala jen těsně minul Martin Vlček a je velká škoda, že jsme tyto šance neproměnili, protože v této době jsme vedli 1:0 a mohl jsem zápas rozhodnout.
1pol. Byl docela solidní z obou stran ikdyž říkám, že prostě hostující hráči měli hrát v této době již v 9 hráčích. Pokud se s tím nebude něco dělat, tak agrese ve fotbale poroste a těžko se s tím bude dat něco dělat. Můžeme se dostat i do problému, že v nižších třídách to může vypadat jak v 80 letech v Anglii. Tam se dokázali ponaučit z vulgarity fotbalu a momentálně je řada na nás, protože u nás to běží naplno.
Co se týče druhého poločasu, tak jsme si opět vytvořili nějaké šance, ale nedařilo se nám to skrz rozkouskovanou hru dotáhnout do konce. Je mi velice líto některých lidí, kteří se ponížili k zákrokům na moje hráče. Měli by si uvědomit, že ti kluci studují a nemají zapotřebí, aby jim někdo ubližoval na zdraví. Vrcholem bylo když jsem já střídal v 68 min. a někteří z Ptenských hráčů mě nazvali dědkem, což mě neuráží, ba naopak mě to víc posilňuje a povzbuzuje. Dědek jim dal v 90min. ale přesný rozhodčí Pazdera viděl nesmyslný faul, když dva hráči Ptení zalehli vlastního brankáře. Na tomto momentu je zarážející, že Pazdera nejdříve zapískal gol a zhruba po 15 vteřinách všechno vrátil, když některý z hráčů Ptení zařval faul a doopravdy se kopal faul proti SK Lipové. Nevím, co tímto momentem myslel. Nedokázal to vysvětlit ani po konci zápasu. Jen je rád, že se utkání dohrálo.
Já si myslím, že branka byla reguerní a potvrdil mi to i kapitán Ptení, můj dlouholetý kamarád. Takže nevím, co si o tom mám myslet, ale ať všichni zapomenou na to, že my to vzdáme. Budeme bojovat dál a znova se pokusíme navázat na předchozí výsledky. Uděláme proto vše a já v první řadě. Na to se můžete všichni spolehnout

21.kolo

14. května 2011 v 0:01 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
muži A

TJ Sokol Pivín - SK Lipová 2:3 poločas 0:1

Branky: 24 Přikryl, 65 Lehký, 72 Macourek

Sestava: Rozsíval, Spáčil, Barák, Žilka - 90Koudelka M, Takáč, Neoral, Macourek, Burget, Abrahám D, Lehký, Přikryl. Trenér: Liška Jaroslav

Herně jsme utkání zvládli velice dobře. Musím pochválit celé mužstvo, hrálo výborně.Hráli jsme zezadu,opatrně, čekali jsme na chybu a to se nám vyplatilo. Přikryl šel sám na brankáře a po stahovačce dával do prázdné braky na 0:.1 Pak šel ještě sám Lehký a D.Abrahám, ale vyřešili jsme to ukvapeně. Hráli jsme disciplinovaně a všichni bojovali. Tlak byl a mohli jsme dát více branek během první půle. Domácí ale měli nebezpečné standartky, které zahrávali do vápna a důležitý byl zákrok Martina Rzsívala.V 51minutě přišla chyba po centru z levé strany a vyrovnání na 1:1. Pak měli ještě jednu šanci a v 65 minutě jsme znovu udeřili po nákopu,kdy nekompromisně zakončil Jarda Lehký a nádherný gól na 1:3 dal Milan Macourek. Škoda,ž e jsme nedokázali využít šance. Martin Neoral šel sám na brankáře, nedal a domácí z protiútoku snížili. Pivín pak vrhl vše do útoku a Lehký trefil v 88minutě tyčku. Bylo hrozně důležité, že jsme venku dali tři goly. Kluci bojovali a hráli velice dobře.

13. kolo

13. května 2011 v 23:57 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
TJ Sokol Přemyslovice B - SK Lipová B 0:3 poločas 0:2

Branky: 32,39 a 57 Koudelka Zdeněk

Sestava: Abrahám J, Barták, Koudelka P, Žilka F - 46 Žilka J, Václavík, Čajkovič - 25 Možný, Koudelka Z, Zapletal M, Vlček, Liška M, Koudelka M. Trenér Liška: Jaroslav, Koudelka František

Hodnotím výsledek jako zasloužení. Výkon který hráči podali, byl již v prvním poločase velice aktivní a dokázali si vytvořit náskok dvou branek, které rozhodly utkání. Myslím, že máme pořád, co zlepšovat a hlavně se musíme připravit, důkladně, na další zápasy, co nás čekají. Dnes mě mrzí zranění Fanu Čajkoviče, určitě nám bude chybět do dalších zápasu. Jen doufám, že to nebude až do konce sezony.

SK Lipová- Sokol Konice B 0:2 poločas 0:0
Sestava Lipová Abrahám J, Spáčil, Barák, Žilka, Takáč, Macourek - 86Štindl, Koudelka Z -60 Koudelka M, Lehký, Burget R, Barták, Abrahám D. Trenér Jaroslav Liška

Sestava Konice B Hradil, Novotný, Štaffa, Bílý, Jurník, Navrátil - 65Blaha, Křeček T, Kaprál, Schon - 70 Žouželka, Mohelník, Ullmann - 85 Kvaššay. Trenér Martin Slezák

Hráli jsme s kvalitním soupeřem plným dobrých fotbalistů.Zápas rozhodla fatální chyba.Klíčovým momentem byla branka ze třiapadesáté minuty.Jirka Abrahám vyběhl,chtěl míč odkopnout,ale přihrál to soupeři,který si míč zpracoval a z víc než třiceti metrů zamířil přesně do šibenice.Michal Takáč to chtěl vyhlavičkovat,ale těsně na to nedosáhl.Druhý gol jsme dostali vabank v nastaveném čase.Dobře jsme bránili,podnikali brejky a dlouho se nám to velice dobře dařilo.Z brejků jsme mohli dát minimálně dva goly. V prvním poločase měl v jedenácté minutě velkou šanci Lehký,ve čtrnácté Burget R dobře netrefil nadzvednutý centr Davida Abraháma.V 18 minutě předvedl vynikající zákrok Tonda Hradil.Dokud nebudem dávat šance,nemůžeme vyhrát.Zápas byl kvalitní z obou stran a fotbal byl pěkný.Vítězství soupeře je nakonec asi zasloužené.Musíme to někde prolomit,do Pivína jedem s cílem vyhrát.Nechcem přijt o rozjetou sezonu a chtěl bych,abychom se umístili kolem čtvrtého pátého místa.

12.kolo

1. května 2011 v 17:26 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
12. kolo
SK Lipová B - TJ ORESVO Plumlov 2:0 pol. 0:0
Branky: 65min. Koudelka Zdeněk z PK
75min. Možný David

Sestava: Rozsíval, Barák, Barták, Koudelka P. - 78min. Žilka J., Žilka F., Čajkovič - Možný, Koudelka Z., Koudelka M., Zapletal, Liška M. - 62min. Štindl J., Vlček M. Trenér: Liška Jaroslav

Utkání jsme nakonec zvládli a získali jsme důležité body, které jsme potřebovali, abychom drželi krok se špicí tabulky. Hráčům je třeba poděkovat za dobrý výkon, který předvedli v utkání. Jsem rád, že se vrátil do našeho oddílu Martin Vlček

Branky 23min Zapletal Miroslav
65min Koudelka Zdeněk

Sestava Rozsíval, Barák, Barták, Koudelka P, Žilka F, Čajkovič, Koudelka Z - 70 Žilka J, Zapletal - 89Václavík, Koudelka M, Abrahám D, Liška M - 55 Možný
Trenér Liška Jaroslav,Liška Josef

V tomto zápase jsme měli celkově více ze hry a hlavně kombinačně jsme Brodek přehrávali. Byla prostě kvalita na naší straně a to jsme řadu šancí neproměnili. Hned v 7 min Koudelka Z své solo, pak se v 9min nedostal na míč Liška M, v 11 bomba Abraháma, která letěla na brankáře Brodku, ale tejí vyrazil. V 18min solo Zapletala, ale již nebyla síla na zakončení, ale vše si vynahradil v 23minutě, kdy si naši hráči rozťukaly domácí na jeden dotek po ose Koudelka P, Liška M, Čajkovič a Mirek se nemýlil a bylo to 0:1. V prvním poločase se domácí dostali k jedné akci a to v 37min kdy centr Burgeta A dobře zakončil hlavou domácí útočník, ale výborně chytajícího Rozsívala nepřekonal. Do druhého poločasu jsme šli s cílem vstřelit druhou branku a to se nám povedlo v 65min zápasu, když po centru Abraháma D zakončil přesně Koudelka Z a dá se říct že už jsme neměli problém dovést zápas do vítězného konce a získat pro nás cenné tři body.
V dnešním utkání jsem měl připravené složení hráčů do utkání, ale přesto dvě hodiny před zápasem jsem dal důvěru těm, kteří se dnes představili na Brodeckém trávníku a musím říct, že moje pokyny mojí hráči splnili na jedničku a zaslouží všichni poděkování za výkon, který předvedli v tomto zápase a myslím si, že teď jen potřebujeme začít proměňovat šance, co máme a nebude to mít chybu, v tomto týdnu se na to zaměříme. Jinak utkání mělo dobrou úroveň a i diváckou kulisu která měla i na mě velice dobrý dojem.