23. dubna 2011 v 22:37 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
Dne 23.4.2011 muži A
TJ Horní Moštěnice - SK Lipová 4:1 poločas 0:1

Branky: 45min. Přikryl Petr

Sestava: Abrahám, Žilka, Barák, Koudelka P, Muller - 20min. Zapletal, Neoral, Koudelka Z, Burget, Takáč, Lehký, Přikryl. Trenér: Liška Jaroslav

Dnešní utkání jsme hráli v prvním poločase velice dobře, ale rozhodly tři hrubé chyby v druhém poločase, když jsme inkasovali během osmi minut tři branky a bylo o výsledku rozhodnuto i když je to pro nás tvrdá realita, tak se musí přijmout a jít dál do dalších zápasů. Nikoho není třeba nějak kritizovat, prostě jsme v tom všichni, od trenéra až po samotné hráče a nechci se za nic schovávat a pokračovat dál a odčinit tento zápas už další kolo v Lipové.

Sestava:
Abrahám J., Spáčil - 28min. Muller, Žilka F., Takáč, Barák, Macourek, Abrahám D., Burget R. - 78min. Zapletal, Koudelka Z. - 36min. Neoral, Přikryl, Lehký
př. Koudelka P, Rozsíval

Branky:
2x Abrahám D., Lehký J., Neoral z PK

Utkání mělo dva různé poločasy. V prvním poločase byli bezesporu lepší hosté. Jak v šancích, tak v bojovnosti a kdyby vyhrávali v poločase 2:0, nikdo nemohl říct vůbec nic. Bohužel pro ně žádnou šanci neproměnili, tak to bylo pro nás velké štěstí. Je pravda, že nám neuznali regulérní gol a velkou šanci měl Zdeněk Koudelka, když šel sám na brankáře. Ale to bylo vše. Takže ve druhém poločase jsme museli všechno zlepšit a výsledkem byl náš vydařený poločas, kdy jsme vstřelili čtyři goly a další šance nevyužili. Je pravda, že to vše způsobila první branka, po které jsme se uvolnili a hráli jsme kombinační fotbal. Je třeba klukům poděkovat za odvedenou práci v druhém poločase a přát si, aby těchto poločasů bylo více.

Byl bych rád, kdyby jste se všichni zúčastnili pátečního a sobotního tréninku. Je třeba si promluvit s hráči B mužstva.

10. kolo muži B

21. dubna 2011 v 16:58 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
16.4.2011 TJ Sokol Mostkovice - SK Lipová 2:0 pol. 2:0

Sestava:
Rozsíval, Liška M. - 72min. Liška J., Barták, Koudelka P., Václavík T. - 45min. Štindl, Žilka F., Koudelka Z., Zapletal, Koudelka M., Možný - 45min. Žilka J., Čajkovič Trenér: Liška Josef

Utkání rozhodly naše dvě hrubé chyby na začátku utkání, když jsme po dvou brejcích dostali dva laciné goly. Hráčům můžeme vytknout jen neproměnění spousty šancí, co jsme měli. Ve druhém poločase jsme hráli dobrý fotbal, ale jen po velké vápno. Jelikož domácím stačily pouhé odkopy od branky, nebo mimo hřiště, tak si výsledek ubránili. Je to škoda, ale musíme se z toho ponaučit.

Sestava SK Lipová :
Abrahám J, Spáčil, Barák, Muller - 60min. Koudelka P, Takáč, Macourek, Neoral - 85min. Zapletal, Abrahám D - 60min. Koudelka Z , Burget, Lehký, Přikryl. Trenér : Jaroslav Liška

Mostkovice sahaly po cenném skalpu.
Lipová prospala poločas a zachránil ji Spáčil.
Mohli mít tři, nakonec byli rádi za jeden. Plánovaná záchranářská pouť Mostkovic mohla posílit vítězstvím s Lipovou. Dvoubrankové vedení však zkušený tým hostů nezaskočil a trefy ostříleného playera Karla Spáčila stanovily remízový zápas. ,,Vzhledem k dění na hřišti byla bodová dělba asi logická. Musíme se smířit s remízou, ale bod jsme získali se silným soupeřem", okomentoval domácí lodivod Jiří Kamenov.
,,Posledních 25min. jsme byli lepší, ale ta remíza je zasloužená pro oba týmy", mínil zase Jaroslav Liška, kouč Lipové.

,,Mostkovice dobře posílily a potvrdily to útočním fotbalem. Inkasovali jsme 2x z brejků a bylo pro nás hodně těžké to otáčet. Kluky chci pochválit, protože si sáhli až na dno. Nakonec jsme bod vybojovali a tak jsem spokojen. Dnes chci vyzdvihnout výkon bratrů Koudelků, Petra a Zdenka. S jejich příchodem na hřiště 30min před koncem zápasu se celá naše hra zvedla, za což zaslouží pochvalu. A samozřejmě patří poděkování našemu velkému bojovníkovi a kapitánovi mužstva Karlu Spáčilovi, který zápas odmakal až do konce a dokázal, že nikdy nechce prohrát", dodal.

Rozhodčí MILAR, SVOZIL, HRUBÝ
Sestava Abrahám J, Spáčil, Barák, Takáč, Muller- 81 Zapletal, Koudelka Z, Macourek, Abrahám D, Burget -77 Žilka, Lehký, Přikryl, Rozsíval Trenér: Jaroslav Liška
Po zimní přípravě se jednalo o první vstup obou celků do jarních bojů o body a tato utkání bývají obvykle ještě plná nepřesností. Jsem ale spokojen s výsledkem zápasu i s kolektivním výkonem mých svěřenců, jednotlivce chválit nechci. Byli jsme téměř neustále v tlaku, vyhráli jsme zaslouženě a i nadále zde chceme hrát dobrý fotbal pro diváky.