26. února 2010 v 16:35 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
Dne 21.2.2010 hráli muži další přípravný zápas na sezonu, v Konici na UT
SK Lipová - Sokol Pivín 5 : 1 poločas 2 : 0
Branky: Burget Aleš 36, 66, 80
Liška Josef 41, 54
Sestava: Abrahám J, Žilka F, Šmída V, Koudelka Z, Žondra R, Muller P, Abrahám D, Burget R, Barták T, Liška J, Burget A, Zapletal M, Koudelka M, Možný D, Havlén P, Žilka J.
Zápas jsme sehráli velice dobře, po celých 90 minut. V utkání jsme předvedli kvalitní výkon, což mě určitě těší a to také proto, že jsme dali pět branek soupeřovi, který hraje stejnou soutěž. V samotném utkání bylo vidět, že ti hráči, co se zapojili do zimní přípravy, mají dobrou fyzickou kondici a s tím jsem určitě spokojen. Je potřeba pochválit celý tým za dobrý výkon, který předvedl, zároveň mě těší, že se nám už konečně rozstřílel Aleš Burget a to samé platí i o Josefovi, pokud se tito dva hráči soustředí na samotné utkání, tak to nemá chybu. Jinak chci pochválit i naše dorostence, kteří nastoupili za muže a je dobré, že se představili v dobrém světle a někteří mě překvapili i v samotném utkání. Já věřím, že ti, co jste teď moc nechodili na tréninky, pochopíte, že mi jde hlavně o to, abych z váz z hráčů udělal mužstvo, které bude mít perspektivu, aspoň na 10 let a ne abychom pořád, každý rok sháněli hráče, to ale záleží jen na vás, jak se k tomu postavíte.
Další zápas sehrajeme dne 28. 2. 2010 v 10:00 hod na umělé trávě v Konici proti Sokolu Zdětín.
Trénink je v sobotu 27. 2. 2010 v 10:00 hod v Lipové.
Na 5.3. a 6.3. vybíráme 200 kč na obědy, které budou u Zedníku v Seči.

Burget Radek 54 min
Sestava: Abrahám J, Žilka F, Koudelka P, Liška J, Ščudla O, Muller P, Žondra R, Burget R, Barták T, Burget A, Abrahám D, Rozsíval M, Koudelka P, Mouka J, Havlén P.
Zápas jsme dobře rozehráli, ale měli jsme i spoustu šancí, které jsme zahodili i když jsme vstřelili čtyři branky, tak v samotném konci, když jsme vedli ještě 2 : 4 jsme přišli o vítězství. Je to určitě velká škoda, protože první poločas nebyl vůbec špatný a z naší strany i fotbalový. Ve druhé půli jsme si vytvořili tlak a dali branku, ale jak je naším zvykem, tak jsme přestali plnit některé taktické věci na hřišti a dovolili jsme soupeři srovnat stav na konečnou remízu. Já mohu říct, že jsem zklamán z věcí, které jsme nedodrželi na hřišti a tím jsme ztratili vyhraný zápas. Je to sice příprava, ale o to víc to mrzí, protože mít takhle rozehraný zápas a takovým způsobem ho ztratit je nemožné. Já chtěl soupeře porazit, aby to mužstvo nakoplo do dalších zápasů v přípravě, ale bohužel to nevyšlo, a proto budu hledat příčiny, aby se nám to podařilo již za týden proti Čechovicím a proti Pivínu. Zápasy hrajeme v sobotu v 10:00hod. a v neděli v 16:00hod. v Konici.

Soustředění a první přípravný zápas

8. února 2010 v 18:34 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
Přátelský zápas mužů dne 31.1.2010 v Boskovicích
TJ Horní Štěpánov - SK Lipová 2:0 poločas 2:0
Branky: PK 2 min Liška Pavel
19 min Žilka Michal
Sestava SK Lipová: Abrahám J, Žilka F, Ščudla O, Koudelka P, Žondra R, Muller P, Koudelka Z, Burget R, Barták T, Burget A, Liška J.
Sestava na druhý poločas: Rozsíval M, Žilka F, Možný D, Koudelka Z, Havlén P, Žondra R, Muller P, Koudelka M, Zapletal M, Burget A, Dostál F.
Utkání jsme sehráli po dvou měsících pauzy a bylo to dost znát.
Mysleli jsme si, že soupeře porazíme bez pohybu a to se nám stalo osudným. Je pravda, že jsme v začátku vyrobili dvě fatální chyby a dostali jsme dvě branky, ale i přesto jsme měli dost šancí a to hlavně ve druhé půli, ale bohužel se žádná neujala. Nic se neděje, my máme teď před sebou další čtyři zápasy v únoru a já vím že přátelské zápasy se hrají trochu jinak, než ty, co se hrají o body, čili z toho nedělám žádnou vědu, ale zas na druhou stranu mě soupeř překvapil a přeju jim ať jim to šlape i v sezoně, tak jak v tomto utkání.