dohrávka 4.kola

28. října 2009 v 21:37 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
Sokol Štíty - SK Lipová ,,A,, 2:2 pol. 2:1
Branky: Dostál F., Václavík T.

Sestava:
Šmíd, Ščudla, Koudelka P., Možný, Liška M., Koudelka Z., Václavík, Koudelka M., Zapletal, Zedník, Dostál
Střídali:Liška P., Hloušek J., Trnečka M., Žilka J.

V dnešním utkání jsme zajeli k dohrávce čtvrtého kola do Štítů a do zápasu jsme vstoupili neťastně, když jsme po 8min. prohrávali 2:0.Nemohli jsme si zvyknout na šířku hřiště která byla doopravdy velká.A dělalo nám to problémy hlavně v přebírání hráčů, takže jsme se s tím nemohli 30min. vypořádat.Potom jsme odehráli zbytek času v 1 pol. docela dobře a vytvořili jsme si spoustu šancí, zejména v 35min. trefil Lukáš břevno, potom jsme tam měli několik náznaků do šestnáctky, ale nepodařilo se nám zakončit přesně na bránu a vždy to trefilo nějakého hráče domácího mužstva, až ve 45min. jsme zahrávali z boku přímák který provedl Mirek a Filip vyskočil a svou hlavičkou snížil skóre na 2:1.Tento moment byl důležitý.
Do druhé půle jsme si řekli něco ke hře a myslím si že kluci zápas dokonale ovládli.Domácí jsme přitlačili a vytvořili jsme si spoustu šancí.Některé doopravdy zaváněli gólem.Ve 47min. se prodral Michal K. až před brankáře a svou tvrdou střelou vyprášil brankáři rukavice.O chvíli později se dostal do vápna z levé strany Mirek a jeho míč pod sebe nikdo nedokázal uklidit do brány.Ale co se nepodařilo do této doby, tak se nám podařilo v 73min. když Tomáš se svou dravostí dostal přes tři hráče až před brankáře a přesně zakončil a srovnal skóre na 2:2.Potom jsme měli ještě nějaké šance ale hrálo se nám velice těžko neboť pan rozhodčí domácí tlačil aby dali vítězný gól, ale my jsme hráli organizovaně dobře a nepustili jsme domácí do šestnáctky, aby se nestalo nejhorší a nepískl na nás penaltu.To jsem zas dlouho neviděl, když rozhodčí neměl ani hodinky a ptal se lidí kolik je hodin.No prostě je to hrůza.Ale ikdyž jsme hráli i proti dvanácti lidem na hřišti tak jsme si odvezli cennou remízu.A splnili jsme cíl, když jsem řekl že je třeba získat 20 bodů na podzim, za což klukům děkuji.

Hodnocení: Myslím že po 11 utkáních které jsme odehráli jako nováček soutěže jsme docílili dobrého výsledku a rozhodně jsme neudělali ostudu, ikdyž nám ještě do konce podzimu chybí jedno utkání v pátek a v sobotu a potom možná dvě předehrávky z jara, tak hodnotím vystoupení kluků jako výborné, jen mě trochu mrzí že někteří hráči nesnesou kritiku, já myslím že jsem takový člověk že chci s každým vyjít dobře, ale je třeba si uvědomit že každý má v utkání nějaké chyby, já nikoho neprosazuji a dávám příležitost všem hráčům, je mi úplně jedno jestli bude hrát můj syn nebo ne a nebo někdo jiný.A vy si musíte uvědomit že pokud chcete se v této hře zdokonalovat, je třeba si vyslechnout veškeré věci co po vás chci.Já vím že ty nároky jsou daleko větší než v okresním přeboru, ale vy si myslím že jste dobře trénovaní a že to můžeme zvládnout společně.Nemám zájem někoho zbytečně buzerovat ale chci aby jste se dokázali v takové soutěži zabydlet a ne aby jste tam hráli chvíli a celá jak moje tak vaše práce je zbytečná.Já doufám že pochopíte že chci pro ten Lipovský fotbal jen to dobré a můžu vám říct že mi hrozně záleží na tom abych vás některé do budoucna viděl hrát v mužském fotbale, v Lipové.Proto si myslím že by jsme se k sobě mohli chovat trochu rozumě a každý se nad tím zamyslete. Na závěr bych chtěl pochválit Jirku Hlouška který přistoupil k zápasu s Rudou dobře a dnes jsem s ním byl znovu spokojen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama