Dohrávka 11.kola(dorost A)

30. října 2009 v 16:52 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
Nové Sady - Lipová 1:3 pol. 0:1
Branky: Koudelka Z.
Zedník L.
Žilka J.

Sestava:Rozsi, Ščudla, Václavík, Liška M., Koudelka P., Koudelka Z., Liška P., Zapletal, Koudelka M., Zedník, Dostál
Střídali: Možný, Trnečka, Žilka
V dnešním utkání se nám podařil úvod utkání, když nejprve ve 4mi. Lukáš napálil břevno, poté Zdenek tyč a vzápětí svým důrazem se prosadil a vstřelil první branku v utkání v 5min., je pravda že jsme hráli organizovaně z obrany a domácí se dostávali jen zřídka na dostřel naší branky.Oni sice měli míč víc na svých kopačkách, ale to jen v prostředku hřiště.My jsme zase hrozili z rychlých protiútoků a je pravda že to několikrát zavánělo dalšími goly co jsme mohli dát.Hrálo se na velmi těžkém terénu, spíš než hřiště to připomínalo Velkou Pardubickou, když si to koně rozdávají na dráze.Ale jsem rád že jsme to nakonec odehráli nebot v sestavě domácího mužstva figuruje 12 hráčů ze Sigmy Olomouc.Ale nebylo jim to nic platné nebot naši kluci přistoupili k zápasu zodpovědně a myslím si že tento zápas pasuji jako nejlepší na podzim.
Ve druhém poločase jsme opět podnikali rychlé protiútoky a jeden z nich jsme proměnili když po pravé straně hřiště pronikl Lukáš a jeho centrovaný míč skončil v síti domácího celku.To se stalo v 54min. Jenže následně v 63min. se domácí dostali na polovinu hřiště a míč byl půl metru za postranní čarou ale následovalo nepochopitelné odmávání autu a naše pravá polovina hráčů přestala hrát a domácí nám vstřelili gól. Ale my jsme se nepoložili po této brance ikdyž nám bylo nepřáno panem asistentem.A znovu jsme podnikli brejk když Zdenek potáhl středem hřiště míč, krásně vystřelil golman stačil míč jen vyrazit napravo od sebe a střídající Honza Ž. vstřelil třetí gol našeho mužstva a to běžela 74min.Od té doby jsme hráli jednoduše a míče jsme se snažili udržet, abychom zdrřeli čas, to ovšem nemohli pochopit domácí a začali nás likvidačními zákroky kosit k zemi.Nejprve to odnesl Zdenek když v prostředku hřiště jej zalehli dva domácí hráči a jeden z nich na něj šlápl a odnesla to pravá ruka.Nevím jak to vypadá, ale musel na ošetření do prostějovské nemocnice.Další zákrok následoval ihned po tomto když Lukáše hráč zezadu bez míče sestřelil a viděl za to červenou kartu.Pak tam byl ještě zákrok na Petra když jej na levé straně hřiště sestřelil hráč a aby to nebylo málo tak nám ještě domácí hráč kopl do brankáře.No prostě, ze strany domácích to byl tvrdý zápas nad rámec pravidel fotbalu.


Hodnocení:
Dnes jsem s výkonem všech hráčů naprosto spokojen, nebot hráli na 150% a ukázali že se nemusí bát žádného soupeře a že i vesničtí kluci jsou schopni porazit mužstvo z Olomouce.Dnes jim ještě jednou patří poděkování za předvedenou hru a výkon.Já jsem naprosto spokojen s celou organizací mužstva v utkání.Co se týče domácích tak jsem věděl že hrají kvalitně ale co předvedli v některých momentech utkání, tak to byla totální nedisciplinovanost hráčů na hřišti.A z tohoto hlediska mě absolutně zklamali.Já jen pevně věřím že Zdenek nemá zlomené zápěstí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama