8.kolo článek

9. října 2009 v 13:39 | hl. trenér Jaroslav Liška
Zhodnocení zápasů
Dorost B mě zklamal neboť jsem tam poslal hráče z našeho áčka dorostu a výsledek je doopravdy žalostný, prohrát zápas 1 : 5 po poločasu 1 : 1 je dost špatné, a proto jsem to hned probral s hráči na utkání v neděli a musím říct že už je nejvyšší čas začít řešit situaci, a proto jsem se rozhodl, že povedu mužstvo ve zbylých dvou zápasech doma, to znamená na Horním Štěpánově, se svým bratrem a jedná se o zápasy Přemyslovic a Němčic, je třeba obě dvě utkání vyhrát a můžu říct, že sestavu už mám připravenou já věřím, že kluci, co tam pojedou se budou snažit o co nejlepší výsledek a já jim věřím, teď se utkání s Pivínem prostě kříží se zápasem A mužstva dorostu a musíme to přestát.Odjezd 11:20hod ze Štěpánova.
Dorost A hrál se silným soupeřem z Vikýřovic a o vítězství přišel až v samém závěru utkání když
hosté zahráli dvě standartky a otočili zápas ve svůj prospěch a to na konečných 1:2, já nemám co klukům vytknout dnes opět zahráli dobře ale prostě soupeř byl kvalitní
a podle mě zaslouženě vyhrál protože dal svoje šance a to rozhodlo pro nás je určitě
kruté že to bylo až v posledních 8 minutách utkání ale bohužel to se stává znovu
říkám cíl jsem stanovil a za tím musíme jít to znamená hrát kolem středu tabulky
bez starosti a nahrát co nejvíc bodu v soutěži zatím máme jasně nejlepší obranu
v soutěži za což všem klukům patří poděkování další zápas nás čeká v Javorníku odjezd
v sobotu od hřiště 9,45hod začátek utkání v 13,15hod
Muži
Tak tento zápas byl opravdu boj a musím říct že s řadou naších šancí které jsme nedali a je to velká
škoda neboť jsme se nemuseli obávat o výsledek až do konce utkání kdy jsme opět měli
několik šancí ale je třeba podotknout že soupeř měl dvě nebezpečné akce také ale
byly včas zažehnány.Dnes mě kluci přesvědčili že dokážou bojovat až do konce utkání
a nejvíc mě těší že jsme konečně nedostaly branku a splnili vše co bylo třeba na hřišti
až do konce zápasu za což děkuji. Další zápas se hraje ve Chvalkovicích v sobotu