Říjen 2009

Dohrávka 11.kola(dorost A)

30. října 2009 v 16:52 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
Nové Sady - Lipová 1:3 pol. 0:1
Branky: Koudelka Z.
Zedník L.
Žilka J.

Sestava:Rozsi, Ščudla, Václavík, Liška M., Koudelka P., Koudelka Z., Liška P., Zapletal, Koudelka M., Zedník, Dostál
Střídali: Možný, Trnečka, Žilka
V dnešním utkání se nám podařil úvod utkání, když nejprve ve 4mi. Lukáš napálil břevno, poté Zdenek tyč a vzápětí svým důrazem se prosadil a vstřelil první branku v utkání v 5min., je pravda že jsme hráli organizovaně z obrany a domácí se dostávali jen zřídka na dostřel naší branky.Oni sice měli míč víc na svých kopačkách, ale to jen v prostředku hřiště.My jsme zase hrozili z rychlých protiútoků a je pravda že to několikrát zavánělo dalšími goly co jsme mohli dát.Hrálo se na velmi těžkém terénu, spíš než hřiště to připomínalo Velkou Pardubickou, když si to koně rozdávají na dráze.Ale jsem rád že jsme to nakonec odehráli nebot v sestavě domácího mužstva figuruje 12 hráčů ze Sigmy Olomouc.Ale nebylo jim to nic platné nebot naši kluci přistoupili k zápasu zodpovědně a myslím si že tento zápas pasuji jako nejlepší na podzim.
Ve druhém poločase jsme opět podnikali rychlé protiútoky a jeden z nich jsme proměnili když po pravé straně hřiště pronikl Lukáš a jeho centrovaný míč skončil v síti domácího celku.To se stalo v 54min. Jenže následně v 63min. se domácí dostali na polovinu hřiště a míč byl půl metru za postranní čarou ale následovalo nepochopitelné odmávání autu a naše pravá polovina hráčů přestala hrát a domácí nám vstřelili gól. Ale my jsme se nepoložili po této brance ikdyž nám bylo nepřáno panem asistentem.A znovu jsme podnikli brejk když Zdenek potáhl středem hřiště míč, krásně vystřelil golman stačil míč jen vyrazit napravo od sebe a střídající Honza Ž. vstřelil třetí gol našeho mužstva a to běžela 74min.Od té doby jsme hráli jednoduše a míče jsme se snažili udržet, abychom zdrřeli čas, to ovšem nemohli pochopit domácí a začali nás likvidačními zákroky kosit k zemi.Nejprve to odnesl Zdenek když v prostředku hřiště jej zalehli dva domácí hráči a jeden z nich na něj šlápl a odnesla to pravá ruka.Nevím jak to vypadá, ale musel na ošetření do prostějovské nemocnice.Další zákrok následoval ihned po tomto když Lukáše hráč zezadu bez míče sestřelil a viděl za to červenou kartu.Pak tam byl ještě zákrok na Petra když jej na levé straně hřiště sestřelil hráč a aby to nebylo málo tak nám ještě domácí hráč kopl do brankáře.No prostě, ze strany domácích to byl tvrdý zápas nad rámec pravidel fotbalu.


Hodnocení:
Dnes jsem s výkonem všech hráčů naprosto spokojen, nebot hráli na 150% a ukázali že se nemusí bát žádného soupeře a že i vesničtí kluci jsou schopni porazit mužstvo z Olomouce.Dnes jim ještě jednou patří poděkování za předvedenou hru a výkon.Já jsem naprosto spokojen s celou organizací mužstva v utkání.Co se týče domácích tak jsem věděl že hrají kvalitně ale co předvedli v některých momentech utkání, tak to byla totální nedisciplinovanost hráčů na hřišti.A z tohoto hlediska mě absolutně zklamali.Já jen pevně věřím že Zdenek nemá zlomené zápěstí.

dohrávka 4.kola

28. října 2009 v 21:37 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
Sokol Štíty - SK Lipová ,,A,, 2:2 pol. 2:1
Branky: Dostál F., Václavík T.

Sestava:
Šmíd, Ščudla, Koudelka P., Možný, Liška M., Koudelka Z., Václavík, Koudelka M., Zapletal, Zedník, Dostál
Střídali:Liška P., Hloušek J., Trnečka M., Žilka J.

V dnešním utkání jsme zajeli k dohrávce čtvrtého kola do Štítů a do zápasu jsme vstoupili neťastně, když jsme po 8min. prohrávali 2:0.Nemohli jsme si zvyknout na šířku hřiště která byla doopravdy velká.A dělalo nám to problémy hlavně v přebírání hráčů, takže jsme se s tím nemohli 30min. vypořádat.Potom jsme odehráli zbytek času v 1 pol. docela dobře a vytvořili jsme si spoustu šancí, zejména v 35min. trefil Lukáš břevno, potom jsme tam měli několik náznaků do šestnáctky, ale nepodařilo se nám zakončit přesně na bránu a vždy to trefilo nějakého hráče domácího mužstva, až ve 45min. jsme zahrávali z boku přímák který provedl Mirek a Filip vyskočil a svou hlavičkou snížil skóre na 2:1.Tento moment byl důležitý.
Do druhé půle jsme si řekli něco ke hře a myslím si že kluci zápas dokonale ovládli.Domácí jsme přitlačili a vytvořili jsme si spoustu šancí.Některé doopravdy zaváněli gólem.Ve 47min. se prodral Michal K. až před brankáře a svou tvrdou střelou vyprášil brankáři rukavice.O chvíli později se dostal do vápna z levé strany Mirek a jeho míč pod sebe nikdo nedokázal uklidit do brány.Ale co se nepodařilo do této doby, tak se nám podařilo v 73min. když Tomáš se svou dravostí dostal přes tři hráče až před brankáře a přesně zakončil a srovnal skóre na 2:2.Potom jsme měli ještě nějaké šance ale hrálo se nám velice těžko neboť pan rozhodčí domácí tlačil aby dali vítězný gól, ale my jsme hráli organizovaně dobře a nepustili jsme domácí do šestnáctky, aby se nestalo nejhorší a nepískl na nás penaltu.To jsem zas dlouho neviděl, když rozhodčí neměl ani hodinky a ptal se lidí kolik je hodin.No prostě je to hrůza.Ale ikdyž jsme hráli i proti dvanácti lidem na hřišti tak jsme si odvezli cennou remízu.A splnili jsme cíl, když jsem řekl že je třeba získat 20 bodů na podzim, za což klukům děkuji.

Hodnocení: Myslím že po 11 utkáních které jsme odehráli jako nováček soutěže jsme docílili dobrého výsledku a rozhodně jsme neudělali ostudu, ikdyž nám ještě do konce podzimu chybí jedno utkání v pátek a v sobotu a potom možná dvě předehrávky z jara, tak hodnotím vystoupení kluků jako výborné, jen mě trochu mrzí že někteří hráči nesnesou kritiku, já myslím že jsem takový člověk že chci s každým vyjít dobře, ale je třeba si uvědomit že každý má v utkání nějaké chyby, já nikoho neprosazuji a dávám příležitost všem hráčům, je mi úplně jedno jestli bude hrát můj syn nebo ne a nebo někdo jiný.A vy si musíte uvědomit že pokud chcete se v této hře zdokonalovat, je třeba si vyslechnout veškeré věci co po vás chci.Já vím že ty nároky jsou daleko větší než v okresním přeboru, ale vy si myslím že jste dobře trénovaní a že to můžeme zvládnout společně.Nemám zájem někoho zbytečně buzerovat ale chci aby jste se dokázali v takové soutěži zabydlet a ne aby jste tam hráli chvíli a celá jak moje tak vaše práce je zbytečná.Já doufám že pochopíte že chci pro ten Lipovský fotbal jen to dobré a můžu vám říct že mi hrozně záleží na tom abych vás některé do budoucna viděl hrát v mužském fotbale, v Lipové.Proto si myslím že by jsme se k sobě mohli chovat trochu rozumě a každý se nad tím zamyslete. Na závěr bych chtěl pochválit Jirku Hlouška který přistoupil k zápasu s Rudou dobře a dnes jsem s ním byl znovu spokojen.

12.kolo

27. října 2009 v 15:00 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články

SK Lipová ,,B,, - Němčice na Hané 2:3 pol. 0:2
Branky: Hartl F.,Dostál F.

Sestava:
Šmíd, Hartl, Ošlejšek, Liška M., Možný, Hloušek J., Hloušek P., Dostál, Petter, Kyhr, Liška P.
Střídali: Pospíšil, Štindl, Žilka, Ošlejšek A.


Po bojovném utkání jsme prohráli, ale zápas jsme si pokazili neproměněnými šancemi.
Utkání mezi Otaslavicemi a SK Lipová ,,B,, je přeloženo na jarní část.


SK Lipová ,,A,, - Tatran Ruda na Moravě 2:1 pol. 1:1
Branky: Zedník L., Zapletal M.

Sestava:
Rozsi, Možný, Liška M., Koudelka P., Ščudla, Koudelka Z., Liška P., Koudelka M., Zapletal M., Zedník, Dostál
Střídali: Hloušek J., Trnečka M., Hartl F., Petter D.
Připraveni: Šmíd, Žilka J., Ošlejšek S.

Totot utkání bylo podobné jako u béčka, měli jsme spoustu šancí, ale neproměnili jsme je.Naštěstí jsme dali vítěznou branku a pojistili si tak důležité tři body.A konečně jsme prolomili předchozí nezdary.
Zítřejší odjezd k utkání je stanoven na 10:30 od hřiště.

Muži
SK Lipová - Sokol Bohuňovice 1:0 pol. 1:0
Branka: Abrahám D.

Sestava:
Abrahám J., Žilka F., Žondra R., Ščudla O., Koudelka P., Koudelka Z., Muller P., Barták T., Burget R., Abrahám D., Burget A.
Střídali: Vlček, Žampach, Dostál
Připraveni: Havlén, Barák

V tomto zápase jsme podali vynikající výkon a zaslouženě jsme zvítězili, důležité bylo že jsme se soupeře nezalekli, bylo vidět od začátku utkání, že jsme důraznější a rychlejší a co si myslím že bylo nejdůležitější: vyhrávali jsme osobní souboje.Jsou to pro nás cenné tři body.Dodá nám to sebevědomí.

Trénink je ve čtvrtek v 16:30hod.Pro dorost jen lehce a nebo dobrovolně.Muži naplno.

Zápas

21. října 2009 v 17:26 | Michael
O víkendu se bude hrát tak jak je to v rozpisu.Ruda nám to nepřeložila na sobotu takže se bude hrát v neděli v 10:15.

11.kolo

18. října 2009 v 21:18 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
11.kolo
Dorost
Sokol Olšany - SK Lipová B 2:1 pol. 1:1
Sestava:
Šmíd, Laštůvka, Hartl, Petter, Kyhr, Liška P., Ošlejšek S., Hloušek P., Hrazdíra, Dostál, Zedník, Švec, Pospíšil, Ošlejšek A.

Nové Sady - SK Lipová ,,A,,
Odloženo na 30.10.2009 v 13:30hod.
4.kolo Štíty - SK Lipová ,,A,,
Odloženo na 28.10.2009 v 13:00hod.

Muži
Příkazy - SK Lipová 2:3 pol. 2:1
Branky:
2x Abrahám D. 16 a 85 min.
Burget A 91min.
Sestava:
Abrahám, Žilka, Ščudla, Koudelka, Žondra, Burget R., Burget A., Muller, Koudelka Z., Liška J., Abrahám D.
Stř. Koudelka Z. - 78min. - Barták T.
Liška J. - 86min. - Zedník Z.
Burget R. - 87min. - Havlén P.
Připr.
Barák J., Vlček M.

Dnes Jsme sehráli zápas v Příkazech.Místo toho abychom vedli v poločase 1:4, tak jsme prohrávali 2:1, ale i za tohoto stavu jsme dokázali zvítězit 2:3 a to když se nám podařilo 5min. před koncem nádhernou střelou srovnat na 2:2 a v 91min. střelou z velkého vápna otočit na 2:3.Je to pro nás hrozně důležité vítězství, protože jsme měli strašně moc šancí ale nedokázali jsme je proměnit, ale nakonec se ukázala naše síla a vstřelili jsme potřebné branky.Prostě dnes se nám povedlo bojovat až do konce a dovézt zasloižené body které jsme potřebovali.

10.kolo

18. října 2009 v 20:43 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
10.kolo
SK Lipová - Přemyslovice 5:0 pol. 2:0
branky: Trnečka, 2x Liška P., Peter, Hartl
Sestava:
Šmíd, Koudelka, Liška M., Možný, Peter, Trnečka, Liška P., Laštůvka, Žilka, Pospíšil, Švec, Ošlejšek, Ošlejšek

SK Lipova ,,A,, - Troubelice 2:2 pol. 2:1
Branky: Liška P., Koudelka M.
Neproměněná penalta v 6min.
Sestava:
Šmíd, Koudelka P., Možný, Liška M., Laštůvka, Petter, Koudelka M., Koudelka Z., Liška P., Zapletal, Hartl, Dostál, Žilka

SK Lipová - Červenka 1:1 pol. 1:1
branky: Liška J.
Sestava:
Abrahám, Muller, Koudelka P., Barták, Žondra, Burget R., Koudelka Z., Abrahám D.
stř.
Žampach, Havlen, Vlček, Barák

novej design!

18. října 2009 v 20:19 | Broňajz a Marťa |  Články
Čaute..jak se vám líbí zatím nedodělanej blog?? Barva, dobvý??já bych řekla, že jo, ne??
Během tohoto týdne bude dodělanej i zbytek..pokazil se (POJEBAL!) PhotoFilter..takže záhlaví bude s fotkama pozdějc ju??mějte se páápápápápápááááááááá a gratuluji A za výhru..

9.kolo

9. října 2009 v 13:57 | hl. trenér Jaroslav Liška
Dorost B
Sokol Pivín - SK Lipová 6 : 0
Sestava: Šmíd, Laštůvka, Liška P, Hloušek, Trnečka, Kyhr, Ošlejšek,Žilka J,Petter,Štindl,Pospíšil, Švec,Mesároš,Hrazdira
Toto utkání měli naši kluci dost těžké, hráli s prvním mužstvem tabulky a je pravda že
soupeř měl do tohoto utkání dobré výsledky.Ale naši hráči se s tím poprali dobře neboť
i když prohra je vysoká tak klukům patří poděkování za výkon který je určitě zase posun
dopředu. Už se těším na sobotu kdy se konečně zúčastním utkání našeho dorostu v Horním
Štěpánově a je pravda že už dnes mám nachystáno 5 hráčů s sebou z A mužstva. Takže se těším na soupeře z Přemyslovic.
Dorost A
Dinamo Javorník - SK Lipová 5 : 2 poločas 1 : 2
Branky: Koudelka Z
Václavík T.
Sestava: Rehovič V, Václavík ,Ščudla,Možný,Kolář,Zapletal,Koudelka M,Koudelka Z, Liška M, Zedník, Dostál , Rehovič D,
Tak tento výsledek mě zklamal a je třeba říct že když jsem měl telefon v poločase že naší kluci vedou 1 : 2 tak jsem věřil že dovezou alespoň bod ale když jsem se dozvěděl kolik jsme inkasovali branek za druhý polčas tak jsem měl všelijaké myšlenky, já mohu říct že poslední dvě kola nám to nejde a je vidět že ti hráči co chodí na tréninky aspoň jednou v týdnu tak jim to jde, ti co nechodí, tak jim prostě forma nahoru nepůjde, pánové, ale doslova se zastaví jejich růst a skončí na bodě mrazu a nedostanete se na tu úroveň co jste byli, protože ve vašem věku je to hrozně důležité, buď sport a nebo cigarety a drogy, jinak to nemůže skončit ale jak říkám každý je strůjcem svého štěstí. Já osobně
mám radost že ty co chodí na zápasy a tréninky fotbal baví a ví co chtějí a jdou za tím. Já pevně věřím že v neděli to utkání vyhrajeme a zase se vrátíme do
pohody ale je třeba umět vzít i nepříjemné výsledek vzít a zamyslet se na tím.
Muži
SK Chválkovice - SK Lipová 1 : 0 poločas 0 : 0
Sestava: Abrhám J,Muller,Koudelka,Žondra,Barták,Žilka F,Abrhám D,Burget R,Havlen - 46 Vlček,Liška J, Burget A, připraven Barák Jiří
Tento zápas co jsme sehráli byl nejhorší od doby co sedím na lavičce našeho mužstva, přístup k zápasu někteří hráči odflákli a nebo se nato úplně vykašlali a mě to tak naštvalo tal že sem je dokonale vypucoval za tento výkon co předvedli, já vím padli tam sprosté věci ode mne ale prostě vtom amoku co jsem byl tak sem vybuchl a doslova řádil jako tajfun.Jak zápas probíhal:
tak my jsme měli sice šancí zase na dva zápasy ale když neproměníme ani ty vyložené tak bohužel musel přijít trest a ten přišel v 89 minutě utkání kdy domácí hráč na kterého jsem upozorňoval tak si postaví PVK a z 18 metrů se trefil do šibenice naší branky a bylaa to pro mě a pana Abraháma taková rána že jsem myslel že z té lavky nevstanu ale je pravda že my jsme přijeli hrát fotbal a náš soupeř radši bojoval a vyplatilo se mu to a já musím přiznat že nakonec zaslouženě protože doopravdy, dokud se nebudou dávat branky tak vždy to může dopadnout tímto způsobem, takže já tento víkend
Lipovského fotbalu považuji jako černý kromě našich žáku, kteří vyhráli a tím mě aspoň potěšili.

8.kolo článek

9. října 2009 v 13:39 | hl. trenér Jaroslav Liška
Zhodnocení zápasů
Dorost B mě zklamal neboť jsem tam poslal hráče z našeho áčka dorostu a výsledek je doopravdy žalostný, prohrát zápas 1 : 5 po poločasu 1 : 1 je dost špatné, a proto jsem to hned probral s hráči na utkání v neděli a musím říct že už je nejvyšší čas začít řešit situaci, a proto jsem se rozhodl, že povedu mužstvo ve zbylých dvou zápasech doma, to znamená na Horním Štěpánově, se svým bratrem a jedná se o zápasy Přemyslovic a Němčic, je třeba obě dvě utkání vyhrát a můžu říct, že sestavu už mám připravenou já věřím, že kluci, co tam pojedou se budou snažit o co nejlepší výsledek a já jim věřím, teď se utkání s Pivínem prostě kříží se zápasem A mužstva dorostu a musíme to přestát.Odjezd 11:20hod ze Štěpánova.
Dorost A hrál se silným soupeřem z Vikýřovic a o vítězství přišel až v samém závěru utkání když
hosté zahráli dvě standartky a otočili zápas ve svůj prospěch a to na konečných 1:2, já nemám co klukům vytknout dnes opět zahráli dobře ale prostě soupeř byl kvalitní
a podle mě zaslouženě vyhrál protože dal svoje šance a to rozhodlo pro nás je určitě
kruté že to bylo až v posledních 8 minutách utkání ale bohužel to se stává znovu
říkám cíl jsem stanovil a za tím musíme jít to znamená hrát kolem středu tabulky
bez starosti a nahrát co nejvíc bodu v soutěži zatím máme jasně nejlepší obranu
v soutěži za což všem klukům patří poděkování další zápas nás čeká v Javorníku odjezd
v sobotu od hřiště 9,45hod začátek utkání v 13,15hod
Muži
Tak tento zápas byl opravdu boj a musím říct že s řadou naších šancí které jsme nedali a je to velká
škoda neboť jsme se nemuseli obávat o výsledek až do konce utkání kdy jsme opět měli
několik šancí ale je třeba podotknout že soupeř měl dvě nebezpečné akce také ale
byly včas zažehnány.Dnes mě kluci přesvědčili že dokážou bojovat až do konce utkání
a nejvíc mě těší že jsme konečně nedostaly branku a splnili vše co bylo třeba na hřišti
až do konce zápasu za což děkuji. Další zápas se hraje ve Chvalkovicích v sobotu
od 15HOD Odjezd 13hod od hospody v Lipové

ŽÁCI - KONICE

3. října 2009 v 22:19 | Broňajz |  Články
AHOJTE..žáčci dneska hráli 9:1 vyhráli..
goly: 7x Jiří Liška
1x Pavel Grepl
1x Karel Kolář
PS: ještě, že je máme..škoda, že A, dorost A a dorost B..prohráli..PŘÍŠTĚ SE ZADAŘÍ VŠEM..ŽE???