Trénink je až v pátek 1.10.2009 od 16:30.

29. září 2009 v 16:16 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
SK Lipová - Mikulovice 3 : 1 Poločas 1 : 1 dorost A
Sestava : Šmíd , Ščudla, Možný , Koudelka P. - 68 Trnečka M, Laštůvka - 45 Rehovič D,
Koudelka Z, Liška M. - 45 Liška P, Zapletal,Koudelka M,Zedník - 65 Kyr Dostál
Připraven:
Rehovič V
Tak tento zápas byl koncert našich nedaných šancí, jenž jsme nedaly hlavně
v prvním poločase, místo toho abychom měli klid, tak jsme šli do šaten za stavu 1 : 1 což bylo dost smolné neboť těch šancí bylo opravdu požehnaně.Do druhé půle se nám podařilo skutečně vstoupit dobře a dát důležitý gól a ten nás nakopl a dali jsme ještě pojistku a tím bylo rozhodnuto, ale zas na druhou stranu jsme také měli štěstí a to hlavně v poslední čtvrt hodině utkání, ale hosté nic nedali tak jsme se mohli radovat z vítězství, které je důležité pro splnění počtu bodů, který jsme si dali na začátku sezony. Jinak hráči nebyli střídaní za špatné výkony, ale aby se hra oživila a také je třeba vzít na vědomí, že jsem musel sestavu na poslední chvíli, změnit neboť jsem nevěděl jestli někteří hráči dorazí na zápas.A toto považuji za nefér jednání vůči mě a celému mužstvu ale prostě již si zvykám a do dalších let trénování je to pro mě ponaučení.
Muži:
Velký Týnec - SK Lipová 2 : 1 Poločas 1 : 1
Branka: Žilka František
Sestava : Abrahám, Muller, Žampach - 29 Ščudla,Koudelka P,Žondra, Žilka,Barták,Burget R,Vlček -
82 Havlen,Liška - 70 Koudelka Z, Burget A
Připraven: Zedník
Tento zápas se mi hodnotí dost špatně neboť jsme darovali našemu soupeři vítězství na jeho hřišti a to díky neskutečným chybám, které jsme udělali a to na 1:0 ve 28 minutě a ve 46minutě
na 2-1 pro domácí, no prostě to shrnu : Opět jsme to neunesli, co se týče
začátku poločasu, pokaždé jsme inkasovali.Je pravda že nám nebyl uznán gól na 2:2 a
to v 88 minutě utkání, což si myslím že ovlivnilo zbytek utkání ale nemá smysl se vtom pitvat prostě se prohrálo a musíme jít dál.Jen mě mrzí, že ze strany našich hráčů nebyl výkon, jak by měl být a to ne že by se nehrálo ale byly tam vždy pasáže, kdy jsme zápas víc odskákali než odběhali, což se nesmí stávat a nakonec zbytečná nervozita v zápase.Vše se probere na tréninku.

Dorost A

28. září 2009 v 16:49 | Broňajz |  Videa-o fotbale samozřejmě...
ZDAR..PŘIDÁVÁM SEM VIDEA (dopr....už zas píšu velkými..) ze zápasu Dorostu A..je to škoda, že jste prohráli..ten jeden bod tam, ale je..příště radši dávejte..než dostávejte!

ŽÁCI (video s Protivanovem..)

28. září 2009 v 16:39 | Broňajz |  Videa-o fotbale samozřejmě...
video s protivanovem..

žáci

27. září 2009 v 19:18 | Broňajz |  Videa-o fotbale samozřejmě...
zdar!....minulej tejden hráli žáci ve Smržicích 4:3 pro Smržice...
branky: 2* jiří liška
1* pavel kolář

tento tejden hráli žáci doma s Protivanovem 2:1 pro Protivanov...
branka: 1* jiří liška
konec!!
videa budou,ale mají problém na serveru,takže až zítra..

dorost A - videa

24. září 2009 v 21:18 | Broňajz |  Videa-o fotbale samozřejmě...
ahojte..házím sem pár videí z nedělního zápasu dorostů A...který skončil myslím 3:1..více se určitě dozvíte od hlavního trenéra.. mějte se..

toť vše..ahojte..

6.kolo 2 část

17. září 2009 v 17:38 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
SK Lipová - FK Mohelnice Moravičany ,,B,, 4:1 pol. 1:1
3x Burget A., 1x Abrahám D.

Sestava:
Abrahám, Muler, Šmída, Žampach, Koudelka P., Abrahám D., Barták, Burget R., Liška, Burget A., Žondra.
Střídali:
Koudelka Z. 46min.
Vlček 46min.
Havlén 65min.
Připraven: Ščudla

Toto utkání proběhlo podle mojich představ a i výsledek tomu napovídá.

Brodek u Prostějova - SK Lipová ,,B,, 4:4 pol. 1:1
2x Petter, 1x Liška P., 1x Hartl F.

Sestava:
Šmíd, Laštůvka, Hartl, Kyr, Štindl, Liška, Kučera, Švec, Kolář, Pospíšil, Petter, Mesároš.

Žilka J.

Dnešní utkání jsme odehráli pouze s 11 hráči a musím říct, že kluci odbojovali zápas až do konce.Je potřeba je pochválit za bojovnost a nasazení a hlavně trpělivost.My jsme do utkání vstoupili aktivně a již v 15min. Zdenek trefil tyč.Ale jak se říká nedáš dostaneš a po naší chybě jsme v 16min. inkasovali.Ale do přestávky se nám podařilo skóre srovnat a to po přihrávce Zdenka na Lukáše který utkání vyrovnal.Takže do druhé půle jsme šli za nerozhodného stavu.Ikdyž jsme si něco řekli v kabině tak nás domácí přitlačili a měli obrovské šance.Hlavně v 60min. když trefili tyč a potom nás podržel dobrými zákroky Laďa.Ale zas musím říct že kluci plnili v obranné činnosti všechny úkoly takže ikdyž tam ty šance od domácích byly tak se nám je dařilo blokovat, což si myslím rozhodlo celý zápas.S odstupem času se domácí mužstvo dostávalo pod psychický tlak a my jsme toho dokázali využít.Měli jsme v druhé půli dvě šance a obě jsme dokázali proměnit.A to tak že v 80 min. se z naši obrany vydal na sólo Petr a nikdo z domácích mu nestačil.Dostal se až do velkého vápna kde přesně přihrál do prázdné branky a pro Lukáše už nebyl problém dopravit míč do sítě a dát tak důležitý gól na 1:2.Od té doby byli domácí úplně vedle a to ještě v 85min. vybojoval Honza roh a po Peťovým rohu nejvýš vyskočil Zdenek a nádhernou hlavičkou jak je u něj zvykem nedal brankáři šanci a upravil naše vítězství na 1:3.

Utkání bylo z naší strany bojovné a hlavně poctivě odehrané.Musím říct že i disciplína byla dobrá, neboť jsme neobdrželi ani jednu žlutou kartu.Na druhou stranu chci pochválit i rozhodčí protože toto utkání řídili tři rozhodčí a opravdu skvěle.Pan Malaník, Zahrada a Nidrle.Tak odřízené utkání jsem dlouho neviděl.Nikomu nedali ani gram.Naši klucí si zaslouží pochvalu.Od včerejšího večera jsem měl hlavu na větvi jak sestavu složit a vyloženě jsem se smířil s hraním na bod a vůbec jsem nepřemýšlel na tom že bychom uhráli tak skvělý výsledek protože jak vidíte v naší sestavě tak někteří kluci nehrávají vůbec celý zápas ale o to víc se dnes snažili za což jsem rád.Mě potěšilo to vítězství natolik že jim můžu říkat 11statečných.Těchto hráčů kteří se na cestu 135km vydali si vážím.A urvali vítězství.Ikdyž domácí se ujali vedení tak bylo důležité že jsme do poločasu vstřelili branku.Ve vítězství jsem začal věřit když jsme přečkali prvních 25min. druhého poločasu nebot domácí se bezhlavě hnali do útoku a otevřeli více hru což nám více pasovalo.Dnes bylo vidět že jsem dnes celý zápas seděl na lavce a v klidu jsem rozdával pokyny a kluci to splnili do puntíku za což jim ještě jednou děkuji.Taky jsem jim všem po utkání podal ruku za skvělý výkon.

Žáci Lipová - Držovice

12. září 2009 v 13:33 | Broňajz |  Články

Nové info...žáčci dneska hráli s Držovicemi a VYHRÁLI 8:1...

góly: 5 Jiří Liška, 1 Tomáš Kolář, 1 Pavel Kolář a jeden vlastňák..

mějte se..

ŽÁČCI

12. září 2009 v 12:13 | Broňajz |  Články
DÁVÁM SEM VIDEA Z LIPOVSKÝCH ŽÁČKŮ..musím říct,že jim to opravdu jde..co vy nato???DRŽTE JIM PALCE..snaží se ze všech sil..zatím sice měli jenom jednu výhru a toť´s Olšanama, ale to vůbec nevadí..tak tady máte videa..

vše...mějte se..

Lipovský fotbal, trochu jinak..

12. září 2009 v 12:03 | Broňajz |  Články
ahojte..po dlouhé době..
V neděli se odehrály 2 fotbali na lipovském hřišti
1. fotbal..žáci si zahráli sami proti sobě.. a ve 2. fotbale si zahráli hráči, kteří tu dříve hrávali..aby si vzpomenuli, jak se ten fotbal vlastně hraje..(tak to je zasejc unáhlená věta, ale jak to napsat, že si prostě chtěli zahrát fotbal...asi tak no.. )!!

1 mužstvo se skládalo z dorostů z "A" + trenéři + hráči, kteří hrávali, tak před 20 lety, když hrávali za žáky..(pokud to píšu blbě, tak se nezlobte..)

2 mužstvo se skládalo z těch hráčů, co zde dříve hrávali za A???(já ani nevím..protože tam byli pro mě neznámé tváře, takže opravdu nevím..)
KDO TAM BYL, TAK VÍ! KDO NE, TAK SE DOZVÍ TŘEBA Z JINEJCH Z DROJŮ..

Ale jinak, to byl zápas se skvělými zákroky, jak na jedné straně, tak i na druhé..jen škoda těch góĺů..zápas myslím skončil 1:3 nebo 1:4..zkrátka vyhrálo to 2 mužstvo ju?
gol...
hráči a společný!

1 mužstvo...

bylo vidět, že jim focení dělalo problémy.. chtěla jsem se s vámi podělit o radost, když jsem je fotila..

2 mužstvo...

tady to zase někdo nemohl vydržet...že strýcu??(VONDRÁČEK..)

SPOLEČNÝ..

TOŤ VŠE...MĚJTE SE..

5.kolo

8. září 2009 v 16:03 | hl.trenér Jaroslav Liška |  Články
Žáci
Sokol Olšany - SK Lipová 1:4 pol. 1:1
Branky: 2x Liška J, 1x Liška D., 1x Kolář P.
Sestava: Kolář, Kozlovský I., Kozlovská T., Kozlovská N., Lišková N., Grepl P., Holub A., Liška D., Liška J., Kolář K., Kolář T., Koudelková K., Kroutil L., Krejčíř O., Kolář P.
V dnešním utkání nás žáci potěšili svým vítězstvím, odehráli krásné utkání, hlavně druhý poločas.Byly viděny krásné akce a pěkné góly.Držíme vám palce do dalších zápasů.
Dorost
SK Lipová B - SOKOL Protivanov 2:2 pol. 0:1
Branky: Rehovič D., Koudelka M.
Sestava: Šmíd J., Hartl F.,Laštůvka D., Žilka J., Štindl J., Dostál F., Ščudla O., Koudelka M., Rehovič D., Hloušek J., Peter D., Pospíšil T., Švec J.
Utkání skončilo remízou, když naši dorostenci ještě pět minut před koncem vedli 2:1 ale náskok neudrželi a inkasovali v posledních minutách branku.Ale i přes to je s výsledkem spokojenost.Je třeba pokračovat dále a bojovat o body.
SK Lipová A - Moravský Beroun 3:0 pol. 0:0
Branky: Hartl F., Koudelka Z., Zedník L.
Sestava: Rehovič V., Václavík T., Ščudla O., Koudelka P., Možný D., Koudelka Z., Dostál F., Koudelka M.,Zapletal M., Zedník L., Liška M., stř.: Khyr L.,Hartl F., Rehovič D., Žilka J. Připraveni: Hloušek J., Trnečka M.
Dnešní utkání proběhlo v přátelské atmosféře a zaslouženým vítězstvím našeho mužstva.V prvním poločase jsme měli spoustu šancí ale žádná se nám nepodařila proměnit.Po přestávce jsem nasadil Fanu H. a ten rozhodl zápas.Byl pouhých 45 s. na hřišti a utekl a zakončil svoje sólo gólem.Myslím si že tato branka rozhodla celé utkání a to jsme ještě navýšily dvěma góly.Celé mužstvo zaslouží pochvalu za získané 3 body.
Muži
FK Hlubočky - SK Lipová 4:3 pol. 2:1
Branky: 2x Burget R., 1x Koudelka Z.
Sestava: Abrahám, Žilka, Koudelka P., Koudelka Z., Žondra, Muler, Barták, Zapletal, Liška J., Burget R., Burget A. Stř. Žampach, Zedník Připraveni: Havlén, Ščudla
Toto utkání mělo opět rozdílné poločasy, ujali jsme se vedení už v 4min. a na to jsme měli ještě 2 velké šance, bohužel jsme je neproměnili a přišel trest když domácí ve 13min. vyrovnali po naši neuvěřitelné chybě.V 29min. opět zaúřadoval rozhodčí kdy odpískal po víc než minutě pokutový kop.Ale co chcete dělat, byla z toho branka a prohrávali jsme 2:1. Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře, přeházel jsem trochu sestavu a hned v 52min. jsme vyrovnali na 2:2 ale potom jsme opět vyrobili chybu v obraně a inkasovali jsme z 25 metrů gól do prázdné branky a dovolím si říct že tato branka rozhodla celé utkání.V 64min. jsme prohrávali 4:2 když opět následovala chyba obránce i brankáře ale to už bylo doslova vabang.My jsme se v tu dobu tlačili dopředu a chtěli jsme srovnat výsledek jenže místo toho jsme inkasovali.Co je na tom kladného, že jsme ani za tohoto stavu nesložili zbraně a pořád jsme se snažili s výsledkem něco udělat.Když v 70min. se Zdenek překopl a míč skončil v brance.Sám tomu myslím nevěřil ani po pěti minutách.V tu dobu jsme měli ještě několik šancí.Např. Radek stál úplně sám před brankářem.Potom střela Radima kterou brankář vyrazil ale nikdo nedokázal dorazit míč do sítě.V 79 min. brankář domácích vyškrábl hlavičku Aleše nad svoji branku.Je pravda, že jsme neměli ani štěstí ale opět jsme doplatili na svoje chyby.Do příštích zápasů se jich musíme vyvarovat.Je velká škoda že jsme vstřelili 3 góly a nevezeme ani bod.To mě na tom mrzí nejvíc.

4.kolo

5. září 2009 v 0:42 | hl.trenér Jaroslav Liška |  Články
Dne 29.8.2009 Žáci mladší
SK Lipová - Sokol Přemyslovice 2 : 7 poločas 0 : 2
Branky: Liška Jiří a Kolář David
Sestava Krejčíř ,Kozlovský , Liška D,Liška J,Kozlovská T,Kozlovská N,Grepl P,Kolář D, Kolář T,Koudelková K,Karkoška ,Lišková n,Kroutil L,Holub
První utkání sezony sehráli naší žáci v celku dobře, škoda, že se jim v prvním poločase nepodařilo vstřelit branku z některých šancí ,co měli, je ale pravda, že začínají a výsledky nebudou hned za týden, ale postupně takže jim držíme palce do dalších zápasů, co budou následovat.
Dorost B
TJ Jiskra Brodek u Konice - SK Lipová 3 : 2 poločas 2 : 2
Branky: Ošlejšek S. a Žilka J.
Sestava: Šmíd,Hartl,Laštůvka,Štindl, Hloušek,Ošlejšek,Rehovič V,Rehovič D,Liška P,Žilka J,Petter Stř Švec,Pospíšil T
Naše mužstvo zavítalo na derby do Brodku a je pravda, že rychle prohrávali, ale ještě do poločasu stačili vyrovnat zápas, nakonec jsme ale nebodovali, neboť jsme inkasovali branku, která rozhodla zápas, ale i přesto patří klukům uznání za bojovnost a nasazení, jen je škoda, že chvíli před koncem střela Davida Laštuvky skončila na břevně, ale jak říkám pro nás je dobře, že kluci hrají a jsou připravováni na to, aby dostali šanci zahrát si vyšší třídu, což je u nás priorita číslo jedna, rozvíjet kvalitně mládež.
Dorost A: k utkání naši kluci neodjeli, protože ve Štítech bylo hřiště pod vodou, náhradní termín je dne 28.10. 2009.
Muži
SK Lipová - TJ Sokol Bouzov 1 : 2 poločas 0 : 2
Branka: Liška Josef
Sestava: Abrahám,Žilka,Koudelka P, Ščudla ,46 Koudelka Z,Žondra, Barták T,Vlček 75 Zapletal,BurgetR,Liška J 84 Havlen Burget A
Do Lipové zavítalo dosud neporažené mužstvo Bouzova , samotné utkání bylo dost nervózní a také některé zákroky, byly zbytečné, je pravda, že psychika nám dělá problémy v prvních 45 minutách, je pravda, že v prvním poločase na nás odpískal rozhodčí Elšík dva pokutové kopy, ale my se prostě nemůžeme tak chovat, jak to bylo v některých fázích utkání, potom se vůbec nekoncentrujeme na to abychom neudělali žádnou chybu a natropíme jich spoustu . Hlavně chci na ten první poločas úplně zapomenout, neboť to byla pro mě noční múra. Do druhého poločasu jsme vstoupili úplně v jiném stylu a hned to bylo znát, pohybem jsme hosty dostali pod tlak a ti tropili jednu chybu za druhou, již v 53 minutě vystřelil Radek B a jeho střelu doklepl do sítě Liška J a utkání začalo mít úplně jiný náboj, hned v 55 minutě se řítil sám na brankáře Radek, ale nebylo mu souzeno vyrovnat a trefil jen brankáře hostů, v 63 minutě nám nebyl uznán gól po střele Patrika, v 69min. nám opět neuznal rozhodčí gól po střele Josefa a podle mě tato branka měla platit, neboť náš hráč nefauloval, ale stoper hostů se srazil se svým brankářem, takže to bylo sporné, přinejmenším. V tomto utkání řádili hlavně rozhodčí, kteří podle mě vůbec utkání nezvládli a byli v rozhodujícím momentech dvanáctým hráčem hostů .
Hodnocení trenéra: Toto utkání se hodnotí velice špatně, neboť kluci si rozhodně nezasloužili prohrát, za to, co předvedli ve druhém poločase, tak alespoň bod mohl zůstat doma, ale co už, je to pryč, ale do dalších zápasů musíme dbát na začátek utkání a hlavně na disciplinu a nehrát zápas, tak jak v prvním poločase, to rozhodlo celé utkání, je pravda, že i ti tři pánové se na tom podepsali, ale zase na druhou stranu já jsem mužstvo na to připravil, jak to asi bude vypadat, takže znova opakuji, mají to kluci ve svých hlavách, a proto se toho musí zbavit sami a hlavně vždy chytnout začátek utkání, potom se s tím dá něco dělat, jak to bylo ve Slavoníně. Určitě se těším na zítřek, neboť jedeme do Hluboček a věřím, že kluci máknou a odvezem nějaký ten bod do Lipové. Jinak dnes jsem měl možnost vidět některé momenty z utkání a mohu říct, že hlavně mě zajímali ty pokutové kopy a nespletl jsem se, neboť ta první PK nemusela být vůbec nařízena, i když Ondra zavadil nohou o hráče, tak host to doslova přihrál, jak padal, konzultoval jsem to i s delegátem, co chodí na ligové zápasy, akorát mě mrzí ta PK Patrika, neboť jak je vidět z videa, nikdo tam při rohu za ním nebyl, takže je to obrovská chyba, co se stala, ale prostě nedá se nic dělat a musíme pokračovat v úsilí, abychom nahráli, co nejvíce bodu a odpoutali se někde do středu tabulky, to je moje přání a myslím že i vaše.