28. srpna 2009 v 10:52 | hl. trenér Jaroslav Liška
SK Lipová B - Sokol Držovice 1 : 1 poločas 1 : 1
Branky Petter Daniel
sestava
Šmíd J, Hartl F, Laštůvka D, Možný D, Štindl J, Hloušek J,Ošlejšek S, Petter D,Liška
P, Rehovič D,Zedník L,stř. Pospíšil T, Žilka J

Zápas ve kterém naší hráči nastoupili, jsme chteli pochopitelně vyhrát, ale bohužel jsme opět neproměnili řadu svých, šancí které jsme měli, je pravda, že tlak a kvalita hry byly, ale škoda těch zahozených šancí, protože místo jednoho bodu mohly být tři, ale takový je prostě fotbal, navíc
byla také smůla, neboť Jirka Hloušek trefil tyč škoda těch bodů, ale zase na druhou
stranu je třeba si uvědomit, že máme dosti mladé mužstvo a tak je třeba, aby kluci
sbírali i zkušenosti z dorostenecké soutěže a pořádně se tam zabydleli a potom se
určitě výsledky dostaví, jinak s našim umístěním jsem spokojen, protože 7 místo je dobré
pro náš kádr. Další zápas sehrajeme v sobotu v 9:oohod v Brodku u Konice. Dnes na tréninku
oznámím nominaci na tento zápas a taktéž. kdo pojede hned po zápase s A týmem do Štítů.

SK Lipová - Zlaté Hory 5 : 0 poločas 1 : 0
Branky:
3x Zedník Lukáš
1x Koudelka Zdeněk
1x Václavík Tomáš

Sestava:
Rehovič V, Václavík T, Možný D, Ščudla O, Koudelka P,Koudelka Z, Dostál F, Hartl
F, Zapletal M, Zedník L, Liška M stř Liška P, Žilka J,Hloušek J, Šmíd J

Dnešní utkání jsme zvládli na výborné úrovni, na to, že náš soupeř ještě neprohrál, jsme je
přehrávali po všech stránkách a bylo hrozně důležité, kdy vstřelime gól a to se stalo
v 32min a to jsme ještě zahodily spoustu šancí, je to ale úplně jedno neboť, jak jsem
řekl, soustředit se na body, které jsou důležité a ne jestli to skončí vítězstvím o gól,
nebo o pět, to pro mě není až tak podstatné, ale když se to stalo, tak to určitě člověka
potěší a jsem za to rád, jak to kluci zvládli.Ve druhém poločase jsme to hned během
6 min rozhodli a to takovým způsobem, že to nepamatuji pouhých, od té doby to soupeř
vúbec nezvládal a to ani po psychické stránce, což je stálo vyloučení hráče, nás ale
může těšit to, že se nám podařilo v závěru ještě vstřelit jednu branku a potom se
už utkání dohrávalo. Je jen velká škoda, že tam zase vznikly zbytečné hádky na lajně
a střídačce hostí, potom jsem opět řešil takové klukovské scénáře, zatím ale vůbec
nevím, co z toho vzniklo, akorát vím, že vyloučený hráč hostů dostal stop na 2 utkání,
dnes bych se to ale mohl dozvědět, tak vám to řeknu na tréninku. Jinak další zápas
odehrajem v sobotu ve Štítech, odjezd bude upřesněn dnes na tréninku.

sestava:
Abrhám J, Žilka F, Žodra R, Pukl M, Koudelka P, Muller P, Barták T, Liška J, Vlček M, Burget R, Burget A, stř Zapletal M, Koudelka Z, Ščudla O, PŘP Havlen P

V tomto utkání naši muži odevzdali vše, na hřišti soupeře a je pravda že tam nechali dnes i své srdce, to jak odbojovali toto utkání, bylo skvělé a hned v úvodu utkání jsme si vypracovali několik
šancí, ale nedali jsme je, ale to samé měli i domácí, takže uvodní oťukávání bylo těch prvních 20 minut utkání, potom si myslím, že jsme se začali prosazovat po křídlech a to díky Alešovi, který toho pro to vítězství vytrpěl dost, ti domácí hráči ho snad okopali všichni, ale jsem rád, že se Aleš s tím vyrovnal a ten výsledek je kolektivní dílo, po všech směrech. První branku, kterou jsme vstřelili, zařídili bratři Burgeti a velký důraz právě Radka před brankou, to bylo ve 24 minutě, ale my jsme hned ve 27 min. inkasovali také a to díky zbytečné chybě, kdy domácí zahráli rychlý roh a my jsme byli otočeni k naší brance a vůbec jsme nereagovali, že už se hraje a tak přišla střela
a bylo srovnáno. Ale nás to nakoplo, ještě k lepšímu výkonu a hned ve 32 minutě
jsme opět vedli, když Peťa K. zahrál standartku a Josef vstřelil pro naše mužstvo duležitý gól na 1:2 a to jsme ještě znovu přitlačili na domácí a výsledkem byla nádherná branka Radka, ve 45minutě utkání na 1 : 3 pro naše mužstvo po spolupráci opět s Alešem.
Do druhého poločasu jsme šli s cílem nedostat branku a hlavně dobře bránit střed
hřiště, což si myslím, že se nám povedlo na jedničku a nesmírně si vážím toho, že co jsme
si řekli v kabině, jsme přenesli do toho utkání, což bylo důležité pro naše vítězství.
Výsledek upravil náš kapitán Tomáš, nádhernou střelou z 25m a zvýšil na zaslouženích 1 : 4. Mě těší, že ta taktika, která byla stanovena na tento zápas se povedla a domácím dělala problémy až do konce.Jsem rád, že se nám podařilo získat první body, neboť po dvou porážkách z domácí půdy byla určitě situace dosti špatná, takže beru výsledek jako psychickou podporu, pro
mužstvo do dalších zápasů. Je třeba vyzvednout výkon všech hráčů, ale především našeho
dorostence Petu Koudelku, za skvělou práci v tomto zápase, jenž odehrál a já z toho mám obrovskou radost, že moji důvěru nezklamal a již dnes se chystám na další zápasy
co nás čekají. Teď k nám přijede Bouzov a i když má kvalitní kádr, tak se budeme snažit zvítězit v tomto utkání, proto potřebujeme podporu místních fanoušků, aby došli v hojném počtu na tento zápas, všichni si musí uvědomit, že buduji úplně nový kádr, taže ty výsledky budou postupné a ne okamžitě.

Pospíšil T
Tento zápas naši kluci prohráli vysoko a šance které měli neodpovídají výsledku utkání.Je to velká škoda, že se nám nepodařilo dat ze samostatných úniků gól, hrálo by se určitě úplně jinak, ale to se prostě ve fotbale stává, že ten výsledek neodpovídá průběhu utkání. V našem mužstvu je určite hodně talentovaných hráčů a také snaživých, což mě těší a ten cíl, co jsme dali, hrát zhruba do 9 místa určitě splníme, jenom kluci musí pokračovat ve snažení, to se jim do budoucna určitě vrátí.

Šmíd J
Toto utkání kluci odehráli v Leštině se Sulkem a je třeba jejich výkon vyzdvyhnout .
To že dokázali zvítězit a dovézt tak důležité body z půdy soupeře je určitě duležité.
Hlavní bylo že se klukům podařilo v prvním poločase vstřelit branku, což je určitě uklidnilo a dokázali ve druhém poločase náskok zvýšit na rozdíl dvou branek a dovést to utkání do vítězného konce. Bohužel jsem u toho nemohl být, v té době jsem byl už s muži v Lipové ale i přesto jsem byl v kontaktu přes mobil a sledoval jsem průběh utkání.Domácí utkání hrajeme v neděli v 10:15 v Lipové a náš soupeř ze Zlatých Hor je zdaleka silnější a navíc ještě nepoznal porážku.

Žampach M
Dnešní zápas se znovu nepovedl, protože naše fatální chyby nás zase připravily o body, já jsem z toho dost neštastný, protože jsme zase neposlouchali, co máme hrát ve druhém poločase a viděli jste sami, co se nakonec stalo, když nedáme vyložené šance a navíc si necháme vstřelit branku ve 2 min. utkání a navíc se od nás odklonilo i to pověstné štěstí a protože jsme dali jen jednu branku, tak jsme opět nevyhráli, je pravda, že když jsme vyrovnali, že jsem věřil, že to utkání otočíme a zvítězíme, ale prostě dokud si naši hráči nebudou věřit a nesklidní se ve vyložených šancích, které je třeba proměňovat, tak se s tím nedá nic dělat, a proto se již o tomto víkendu budeme snažit to naše prokletí napravit a dovézt body ze Slavonína, určitě budeme bojovat, abychom se už konečně chytli.Můžu slíbit, že s námi pojede konečně dostatek hráčů a nebudu tak na střídačce sedět sám s vedoucím mužstva.

REKONSTRUKCE..

15. srpna 2009 v 14:20 | Broňajz |  Články
čaute..nějakou dobu nebudou přidávány fotky a videa na blog..PROBÍHÁ REKONSTRUKCE blogu...mějte se pápápá

Liška J. - 80min. Havlén P.

Nedělní zápas který jsme odehráli na domácím hřišti nebylpodle mých představ.Čekal nás dosti silný soupeř který měl své kvality, nesmíme zapomínat že se tam pohybovali 4 hráči Sigmy a 4 hráči HFK Olomouc.Takže ten zápas nebyl rozhodně jednoduchý, ale jsem přesvědčen že jsme ten zápas zbytečně prohráli neboť rozhodl první poločas, kde jsme nebyli připraveni psychicky.Ikdyž jsem na to hráče upozorňoval, aby se nebáli, tak řada z nich v první půli natropila spoustu chyb.Takže první poločas hodnotím jako špatný.
V poločase jsme rozebrali některé momenty, hlavně se podařilo hráče uklidnit a bylo to hned znát neboť jsme vlétli do druhé půle výborně připraveni.Myslím si že 20min. jsme soupeře k ničemu nepoustili a doslova visel gól ve vzduchu, když jsme si vypracovali, jak tlak, tak šance.Je velká škoda, že se nám nepodařilo vstřelit branku.Já sám jsem do rána spal pouhé 3 hodiny.Co s námi provedli moji bývalí kolegové rozhodčí too nepamatuji za svou kariéru, jak dokázali ovlivnit zápas.Když se v 70min. Marek Žampach dostal k míči tak následovala ruka hostujícího hráče a náš hráč byl navíc faulován.Hlavní rozhodčí odpískal dobře zákrok a odpískal proti hostujícímu mužstvu a v zápětí nepochopitelně AR 1 otočil rozhodnutí HR a kopalo se proti naší brance, samozřejmě se stalo to nejhorší co se mohlo stát-dostali jsme branku.Já doopravdy nevím, co si o tom mám myslet.Reagoval jsem na to samozřejmě nějakými pokřiky, ale to vícce méně na naše hráče a ten popleta na té lajně mě za to chtěl vykázat ven.V jednu chvíli jsem myslel že už budu sedět na tribuně ale až jsem mu řekl že to napíši do Prahy na svaz co s námi provedli tak si zavolal našeho kapitána Tomáše aby mě uklidnil, takže opět je vidět jak to tady v tom našem prohnilým fotbale vypadá.Na zápas přijedou v šotkách ale mají přijet v oblecích.Nikdo po nich nechtěl pomoct ale jak píšu neodpískali ani to co bylo na hřišti.Když Aleš vystřelil tak si myslím že to byl na 90% gól a to bylo za stavu 0:1.Sami se můžete zeptat našich pořadatelů co si o tom myslí neboť ti stáli celou dobu unaši střídačky.Rozhodčí mají velké štěstí že máme pokutový řád, nebo nevím jak by to utkání dopadlo.A to ještě v prvním poločase na Josefa nezapískal rozhodčí jasnou penaltu za šlapák.Na druhé straně v druhém poločase se událost když byl opět Josef stažen ve velkém vápně.Rozhodně se nevymlouvám na rozhodčí ale hlavně jsme si to pokazili sami špatným vstupem do utkání.

Liška M. - 46min. Trnečka M.

Naše první vystoupení v KFS se nám příliš nepovedlo a ikdyž utkání bylo vyrovnané tak na hřišti rozhodují branky.Spousta šancí co jsme měli se nám nepovedly využít a naopak jsme z dvou rychlých brejků 2x inkasovali.Určitě to utkání hodnotím jako dobré ikdyž jsme prohráli nebot si myslím že jsme si minimálně bod v tomto utkání zasloužili což znamená že se ted musíme pokusit vyhrát s béčkem Zábřehu a nebo alespoň remizovat.Dnes nám určitě chyběli Peťa a Zdenek neboť Petrovi rohy a Zdenkova práce v pokutovém území jsou prostě tak kvalitní že nám to v tomto zápase chybělo.Ale opakuji znova nic se neděje jedeme dál a budeme bojovat o další body.

Liška M.
Naše béčko vstoupilo do podzimní části soutěže prvním vítězstvím které se zrodilo v utkání s Výšovicemi a bylo zcela zasloužené.Myslím že kluci odehráli dobrý zápas s řadou krásných šancí a krásných gólů.Další utkání nás čeká na domácí půdě v sobotu 15.8.2009 s mužstvem Otaslavic.

ALE..ALE...KDOPAK NÁM TO NASTOUPIL NA PLAC???

9. srpna 2009 v 21:58 | Broňajz |  Videa-o fotbale samozřejmě...
Když byla přestávka u žáků na fotbale tak, 2 bývalí fotbalisti si chtěli zavzpomínat na svoje starý časy a k nim se přidal včela,nynější fotbalista..tady máte pár ukázek..

ŽÁCI - fotky Konice

9. srpna 2009 v 21:44 | Broňajz |  Fotky
ahojte,kdo tam nebyl,tak prostě neví,ikdyž to skončilo myslím 10:0 pro Konici..tak to byla moc hezká podívaná..a věřím tomu,že v tomhle týmu je dost nadaných fotbalistů i fotbalistek a že se to bude jen a jen zlepšovat..

Švec J. - Ošlejšek S.

Utkání které jsme odehráli bylo první kdy naše béčko nastoupilo v plných 90 minutách.
Zápas hodnotím jako dobrou přípravu neboť kluci se musí sehrát a získat větší zkušenosti i s tímto cílem jdeme do soutěže.První mistrovské utkání sehrajeme v sobotu proti Výšovicím v 11:00.

Liška M. - Ošlejšek S.

Z dnešního utkání mám radost, protože jsme utkání odehráli ve vysokém tempu a ikdyž hrál soupeř tvrdě tak jsme se s tím vypořádali velice dobře.Na to že nám chybělo pár hráčů ze základní sestavy tak patří klukům poděkování jak je dokázali nahradit a je to jen dobře neboť zde je vidět důkaz že když přijdou hráči z okresu hrát vyšší soutěž tak o to víc jsou motivováni a chcou se prosadit což je pro mě dobrá zpráva.V neposlední řadě nás fantastickými zákroky podržel Pepa v bráně a já jsem z toho nadšen jak skvěle tento zápas odchytal ikdyž tam měl i chybky myslím si že i on byl hodně motivován.Akorát chci znova připomenout co jsem říkal ve středu v modelovém utkání s našem béčkem: aby jste si všichni uvědomili jak se budete chovat vy ke mně tak já se budu chovat k vám protože znova připomínám že já nikomu v této sezoně která pro mne bude hodně náročná a doslova každý den strávím 5-6 hodin nad fotbalem a jeho přípravou.Takže doufám že se nad tím zamyslíte a někteří svoje chování a emoce které někdy přerostou až doslova v drzost což se mi rozhodně nelíbí a já který jsem přišel nazpět do Lipové před dvěma roky abych pomohl v těžké situaci Lipovské kopané z velkých problémů co se týče trénování a podpořil vás aby jste dokázali se vrátit do vyšší soutěže a mohli jste svou vlastní vesnici nejen v okolí Prostějova dobře reprezentovat.Takže znova opakuji aby jste se ke mně chovali slušně a uvědomili si že já pro vás dělám první a poslední.Vy dobře víte že jste v zimě absolvovali soustředění, kde si myslím že jsme se připravili dobře na jarní část soutěže, to samé jsem teď zorganizoval teď v létě v Loučné nad Desnou a ikdyž jste tam nebyli všichni což mě mrzí ale chápu to, že máte prázdniny a že si chcete vydělat nějakou korunu o prázdninách tak si myslím že by jste opět mohli v zimě jet na nějaké soustředění.Mám v plánu i místo kde by to připadalo v úvahu zas by to bylo v únoru kdy máte prázdniny ale to všechno záleží na vás jak se budete chovat.Berte to jako takovou výzvu a motivaci pro vás.Já jsem znova ochoten nějaké ty peníze sehnat na zimní soustředění ale to záleží na vás a do prvního zápasu který nás čeká v neděli doufám že přijdete dobře naladěni a nějaké ty body utrhneme.