21. června 2009 v 18:09 | Broňajz |  Videa-o fotbale samozřejmě...
Ahoj, je vidět, že jste si poslední fotbal užili ve velkým..

Lipová-Výšovice

14. června 2009 v 19:36 | hl. trenér Jaroslav Liška
V dnešním posledním mistrovském utkání v jarní části jsme přivítali mužstvo FC Výšovice.Hned v úvodu utkání jsme si vytvořili několik šancí.V 11min. nastřelil Lukáš tyč.V 14 min. šel Fana sám na brankáře ale nedal.První branku utkání jsme vstřelili v 29min. kdy z pravé strany zahrával Peťa roh a nejvýš vyskočil Fana a vedli jsme 1:0.Ve 43min. zahrál opět Peťa roh a Tomáš dal na 2:0.Jinak v poklidném prvním poločase jsme si vypracovali spoustu šancí které jsme neproměnili, trápila nás spíš koncovka jinak si myslím že v 1pol. jsem byl spokojen až na proměnování šancí.
Do druhého pol. jsme nastoupili úplně s jiným cílem, hrát jednoduše po křídlech s rychlou přihrávkou na střed což musím říct že se nám povedlo na 100%.
V 55min. našel Lukáš Fanu a vedli jsme 3:0.Potom v 58min byl faul na Mirka a Zdenek bezpečně PK proměnil a vedli jsme 4:0.V 63min. nastřelil Michal K. tyč ale vše si nahradil v 65min. kdy mu přihrál Filip a střelu zužitkoval v pátou branku našeho mužstva.V 66min. nastřelil Zdenek břevno ale v 68min. se opět měnilo skore a to když Filip uvolnil Lukáše a ten střelou k tyči zvýšil na 6:0.
V 72min. dal na 7:0 Dan.V 76min dal po faulu na Petra z PK Mirek na 8:0.Na 9:0 dával po rohu Mirka Petr.Po přihrávce Zdenka dal Filip na 10:0.Na 11:0 dal opět Filip.Na 12:0 dával Fana.A na 13:0 dával Filip.

Hodnocení trenéra: Dnešní utkání se hodnotí velice dobře a myslím si že bylo jednoznačné.Od první minuty bylo na hrací ploše jen jedno mužstvo a to bylo to moje.Neboť jsme hráli velice dobře kombinačně a trochu nás zklamala v prvním poločase koncovka ale byl jsem spokojen i s 2:0 co jsme vedli po prvním poločase.V kabině jsme si řekli opět něco k naší hře a opět to mělo výsledek a to takového výrazu že jsme dokázali druhý poločas vstřelit 11 golů.Co mě na tom těší nejvíc.Možná že to bylo pro hosty kruté ale my prostě jsme dnes opět hráli až do poslední minuty a opět se ukázala dobrá fyzická připravenost našeho mužstva.Zhruba od 40min. hosté přestali stíhat při obsazování hráčů což si myslím že dnešní utkání rozhodlo.V posledních 20min. jsme si doslova udělali z hostujícího mužstva kanonádu a dotáhli jsme naši jízdu až do vítězného konce a to nejen dnes ale i v tomto ročníku.Akorát mě mrzí že po skončení tohoto utkání a dekorací vítězů která se uskutečnila na našem trávníku.Chyběli činovníci našeho klubu.Protože si myslím že kluci si určitě poděkování za celý ročník zasloužili.Ale to at si každý přebere sám.Pro mě je to osobní zklamání.Všem vám ještě jednou patří velké poděkování za celý ročník, který jste odmakali na jedničku.Rozhodně patří poděkování Fanovi který zakončil dorosteneckou kariéru v této věkové soutěži a určitě si nemohl přát lepší konec.Ještě jendou Fano děkujem.

Liška M. - 46min. Rehovič D.

Do dnešního utkání nenastoupil Možný David protože mohu střídat jen 4 hráče.Mrzí mě to ale taková jsou pravidla.

držovice

10. června 2009 v 20:04 | Broňajz a Žanča |  Videa-o fotbale samozřejmě...
ahojtééé kluci, předem se omlouvám za spoždění..
zde máte pár videíí z fotbalu, který jste odehráli v Držovicích..(byl to opravdu zajímavej zápas k pokukání, když rozhodčí hrál proti vám....máte tam myslím i pár ukázek, že tomu tak opravdu bylo..tak si je užijte..
jináč bych vám chtěla popřát hodně štěstí k poslednímu zápasu..a hlavně hlavně to pořádně oslavte jelikož MÁTE OPRAVDU CO!! Ve všech zápasech jste opravdu předvedli velmi dobré výkony...jako fanynky jsme na vás opravdu pyšné!a jen jen tak DÁL!

zdenkův gól, ale trošku nepovedenej (ne ten gól, ale to video..)

pokřik není...nešel mi sem dát..(ale poprvé byl i s panem trenérem..)
tak to je ode mě všechno..měj te se hezky a za pár týdnů nashledanou..

Loučná

8. června 2009 v 21:57 | Michal

Držovice-Lipová

7. června 2009 v 21:21 | hl. trenér Jaroslav Liška
V dnešním důležitém utkání které jsme odehráli v Držovicích jsme podali vynikající výkon a bojovali jsme až do konce.Jsem hrozně rád že se nám to podařilo rozhodnout už ted.Ale dnešní utkání nebylo určitě jednoduché a myslím si že jsme se nadřeli na to vítězství dostatečně.Ale opět jsme dokázali správného bojovného ducha.
Hned začátek utkání byl dramatický a útoky se střídaly z jedné strany na druhou.Hned v 15 min jsme zahrávali z levé strany z poloviny hřiště standartku a Peťa našel nádherně Zdenka a ten v běhu umístil míč do sítě a mohli jsme se radovat z první branky utkání.V 30min. po rohu hlavičkoval Zdenek ale míč minul bránu jen o půl metru.Další šance přišla když v 38min. se řítil Dan sám na brankáře ale gol nedal.V 43 min. vystřelil Fana na bránu a golman s tím měl co dělat.
To bylo tak zrhuba všechno z prvního poločasu.Víceméně se bojovalo ve středu hrací plochy.Samozřejmě že jsme tam měli nějaké chyby ve středu hrací plochy ale ty jsme po prvním poločase probrali v kabině a musím říct že už jsme do konce žádnou chybu nevyrobili.Hned po přestávce jsme na domácí vlétli a ve 47 min. jsme vstřelili naši druhou branku v utkání.Po pěkné přihrávce Lukáše se trefil svou nekompromisní ranou Fana a vedli jsme 0:2.
V 49min. po centru z levé strany Zdenek orazítkoval tyč.V 61 min. opět Fana po Ondrově přihrávce opět ohrozil branku domácích a golman měl opět problémy s touto střelou.Potom v 63min. ádherně vystřelil Ondra a brankář vyškrábl míč jen na roh.V 64min. jsem přesvědčen že nám rozhodčí neodpískal penaltu nebot výhoda v pokutovém území neexistuje.Bylo to čisté podražení.V65 min. napřáhl Michal Koudelka a také jen těsně minul bránu a v 84min. utkání kdy se Filip nacházel snad 10 sekund na hřišti tak se mohl zapsat do střelecké listiny ale bohužel jeho střela skončilo jen na břevně.

Hodnocení trenéra:
Dnešní utkání nebylo samozřejmě jednoduché ale jsem hrozně štastný že jsme to dotáhli do konce.Svoji obětavostí a úsilím které kluci do utkání vložili.Naše vítězství se nerodilo jednoduše.Ale jak jsem už jednou psal prostě hráči to odmakali až do konce.Vyvarovali jsme se, co je pro mě pozitivní, zybtečných faulů v blízkosti naší branky což si myslím že byl základ úspěchu, ikdyž nás v utkání samozřejmě podržel Lada když měl 3 fantastické zákroky, které byly rozhodně důležité.Jen je škoda že jsme ze svých šancí které jsme měli, jsme nepřidali ještě jednu pojištující branku, která by nám zaručila klid.Potom to bylo v závěru nervózní a zbytečně vyhecované.Ale je dobré že jsme se s tím vypořádali.A proto všem patří po dnešním utkání poděkování ode mě jako trenéra, že se nám to podařilo konečně vrátit do I.A třídy dorostenecké soutěže, kde jsem přesvědčen že rozhodně patříme.Jen si přeji jedno.Aby jsme si ten poslední zápas sezony užili a bezpečně zvítězili, nebot jak jsem se ted před malou chvílí díval tak čehož jsem se obával tak Dobromilice vyhráli 13:0.Ale je jim to prd platný.S pozdravem trenér.

0 : 2 pol.0:1