29. května 2009 v 21:09 | Broňajz a Žanča |  Videa-o fotbale samozřejmě...
AHOJTE..JELIKOŽ JSEM TAM NEBYLA,TAK NEMUŽU ŘÍCT,JAK JSTE HRÁLI,ALE VĚŘÍM,ŽE VÝBORNĚ JAKO VŽDY..MĚJTE SE..

DĚKUJI BOBE(ŽANČO)..

Brodek u K. - Lipová

24. května 2009 v 15:31 | hl.trenér Jaroslav Liška |  Články
Dnešní zápas jsme sehráli na půdě Brodku u Konice.Hned od začátku utkání jsme předvedli iniciativu na své kopačky, jen v prvním poločase nás zklamala koncovka.A to jak střelecky tak kombinačně.Např. v 5min. se řítil sám Lukáš na na brankáře a zbytečně míč zvedl a nechal domácího brankáře vyniknout.V 10min. opět měl Lukáš šanci ale opět volil nešťastné řešení když chtěl přehodit brankáře, ale přehodil celou bránu.To samé v 15min. Zdenek šel sám na brankáře a pokopl si míč moc dopředu a nestačil zakončit.V 20min. měl velkou šanci Mirek ale jeho střelu brankář vytěsnil na roh.Je pravda že jsme domácí přehrávali ale nebylo nám dáno vstřelit branku.Bohužel v 25min. po zbytečné chybě na naší polovině, když se naši tři obránci nedohodli a zbytečně chybovali a domácí hráč po samostatném úniku vstřelil branku.
Od té doby jsme zvýšili aktivitu ale opět jsme nepřesnými přihrávkami nemohli dostat zpět klid na naše kopačky a zbytečně nervózně jsme míče ztráceli a dopláceli jsme na nepřesnost ve hře.A i domácí měli po třech zahraných rozích jednu šašnci a naštěstí to Laďa vyrazil.Jen mě mrzí že jsme si něco řekli v kabině a na hrací ploše to bylo trochu jiné.Hlavně se to týkalo určitých plánů které jsme měli plnit a podle mě jsme zbytečně dostali gól.Naštěstí v 35min. utkání nádherně uvolnil Mirek svým centrem Zdenka který krásně skóroval a vyrovnal na 1:1 a od té doby jsem přesvědčen že jsme hru ovládli a bylo jen otázkou času kdy přidáme další branky.
V poločase je pravda že v naší kabině proběhla hlasitá debata o hře, o taktice a hlavně o tom aby jsme přidali na důrazu a vrátili se k naší hře.Do druhého poločasu jsme nastoupili s dvěma změnami a já si myslím že byly prospěšné.Hned v 53min. po střele Fany z přímého volného kopu do tyče a nejlíp se orientoval Jirka a vedli jsme 1:2.Od té doby, jsme byly jednoznačně lepší, prakticky domácí jen odkopávali míč na naši polovinu a to nejen že by byli špatní ale ta fyzická kondice našeho mužstva je strašně veliká.To se potvrdilo hned v 56min. kdy se nejlíp orientoval Fana a malým šourákem zvýšil naše vedení na 1:3.Potom se opět valil na domácí branku útok za útokem.Myslím si že některé situace jsme ještě neproměnili.Např určitě si zasloužil dát branku Dan který nádherně všechny obehrál a potom nepochopitelně netrefil míč jak chtěl.Potom tam měl opět Lukáš šance ale opět to nevyšlo aby vstřelil branku.V 66min. nádherný moment utkání, dostal se ke střele Fana a krásnou střelou ze 17m. vstřelil branku na 1:4.
Potom v 70min. utkání vystřelil Zdenek a nejlíp se orientoval Peťa a zvýšil na 1:5.
V 73min. utkání krásně uvolnil Dan Michala T. a ten skóroval na 1:6.
A v 90min. utkání přišel další nádherný moment z naší strany kdy Fana kopl roh a nejvýš vyskočil Zdenek a krásnou hlavičkou upravil na 1:7 pro nás.

Hodnocení trenéra:
Dnešní utkání jsme opět sehráli trochu nervózně.Ne že bychom hráli špatně ale chyběl tam efekt aby jsme skórovali.Samozřejmě že bez branek se nedá vyhrát ale prostě v 1pol. nám to nechtělo padnout.A ty šance co jsme si vytvořili jsme nedokázali proměnit a to nás rozhodně po psychické stránce určitě užíralo protože my musíme za každou cenu hrát naplno a to je ten rozdíl že domácí tým mohl jen překvapit.Škoda že nám dnes nešla tak ta kombinace a to hlavně v 1pol.A chybělo mi tam což už jsem psal taktické věci co jsme si řekli před zápasem.2pol byl určitě ukázkou jak jsme dokázali domácí přehrát.Je absolutně jedno jestli vyhrajeme jestli vyhrajeme 6:1 nebo 3:2 ale ta hra musí být na nějaké úrovni a ta byla rozhodně až ve druhém poločasu.Tam byly momenty kdy jsme zrychlovali hru, kombinovali jsme a hlavně byla i úspěšná koncovka.
Čekají nás ještě dvě uktání a na ty se musíme soustředit aby jsme je zvládli.Trénink máme ve čtvrtek v 17:30 a tam probereme tento zápas.Rozhodně po důrázné domluvě si myslím že jste druhý poločas odehráli na velmi dobré úrovni za což vám patří poděkování.

Liška M. - 46min. Rehovič D.

Připraven byl Dostál F. ale bohužel můžem střídat jen 4 hráče takže Filip bude hrát určitě v Držovicích.

Lipová - Pivín

17. května 2009 v 21:40 | hl. trenér Jaroslav Liška
Dnešní utkání jsme sehráli s dosti silným týmem z Pivína.
Od 1min. to bylo utkání rychlé, dramatické a hlavně pro diváka pěkné.
My jsme utkání začali aktivně a již v 3min. se řítil Dan po levé straně sám na brankáře a je škoda že nezvolil kličku aby obešel brankáře který podle mě by jej určitě zastavil faulem, ale Dan se rozhodl jinak a míč vystřelil a brankář si se střelou poradil.Potom hra spíš převládala od velkého po velké vápno a bojovalo se o každý metr hřiště, musím říct že jsme první poločas opět trošičku psychicky nezvládli, což mě samozžejmě trošku mrzí.Místo útočení jsme nakopili hromadu nepřesných přihrávek, hlavně ve středu hřiště.Hosté převládali vyššími hráči což nám samým dělalo velký problém a to se týkalo celého prvního poločasu.V 16min. utkání jsme odkopávali míč od brán, Peťa to nešťastně tečoval do prostřed hřiště kde to podcenil i Michal K. a nedokázal míč uklidit do bezpečí a z levé strany se řítil do šestnáctky hráč Pivína a dal míč pod sebe a sbíhající hráč se octl před Laďou a jakousi nepovedenou tečí se míč dokutálel do naší brány a to si myslím byl moment který nás místo nakopnutí srazil do kolen.A chvilkami to vypadalo že se nakopává míč jen z jedné strany na druhou.Takže v těchto fázích zápasu to bylo výceméně souboj na souboj, je pravda že jsme tam měli v šestnáctce druhou naší šanci ale opět jsme neprostřelili hradbu hráčů před brankářem, kteří to odklidili do bezpečné vzdálenosti od své branky.Když se už zdálo že první poločas prohrajeme tak zavelel do útoku Fana a je pravda že prošel jak buldozer až před bránu vystřelil, hostující hráč míč odblokoval na roh a Peťa jej kopl z pravé strany a nejvýš v 45min. vyskočil Fana a nádhernou hlavičkou zavěsil míč do hostující branky a srovnal skóre na 1:1.
Ve druhém poločase jsme na hřiště nastoupili jako vyměnění, je to důkaz že jsme během 18minut zahrávali devět standartních situací které byly nebezpečné pro hosty a v některých fázích zápasu nevěděli kam dřív skočit.Již ve 47min. při nákopu Peťu vyskočil nádherně Zdenek a míč z jeho hlavy přistál na tyči.Tento moment byla velká škoda že míč neskončil v brance.Potom Peťa kopal další standartku a opět na Zdenka a v této situaci si myslím ež sice Zdenek nedosáhl na míč ale mohl to zkusit opačnou nohou se skluzem, možná že by to neměl ale za zkoušku to stálo.
Potom při dalším rohu který kopal Peťa opět závar před brankou a odražený míč vystřelil Michal K. a jen těsně minul hostující bránu.Potom měl ještě Lukáš šanci a hostující hráč vykopnul míč z prázdné branky a dovolím si říct že nám jedna branka nebyla uznána neboť míč byl půl metru za brankouvou čárou a hostující hráč to vykopl a rozhodčí pokračoval dál ve hře.Myslím si že Zdenkovi byla upřena reguerní branka.My jsme inkasovali branku z 45metrů kdy si myslím že to Laďa podcenil.Ale já jsem prostě z toho nedělal žádnou vědu protože jsem věřil že tu branku musíme dát a skore srovnat.A my jsme hostující hráče přehrávali absolutně ve všem.A výsledek se dostavil když v 72min. se řítil středem hřiště Fana se Zdenkem a fantasticky si to přihráli a Zdenek vyslal Fanu samotného na brankáře a ten to krásnou střelou po zemi zakončil na zasloužených 2:2.

Hodnocení:
Dnešní zápas měl opět dva rozdílné poločasy, v prvním poločase jsme byli trošku zakřiklý a kazili jsme hrozně moc míčů, hlavně v přihrávkách a špatně jsme se prosazovali v osobních soubojích.Po poločase jsme se uklidnili a hráli jsme svůj typický fotbal s velkým nasazením a bojovností.Já si na tom cením že jsme vždy dokázali vyrovnat a hlavně jsme ten zápas odehráli ve vysokém tempu, jen mě trošku mrzí že jsme neměli takové štěstí aby nám z těch šancí tam padli aspon dva goly, ale musíme to brat tak jak to je protože ten bod pro nás vdané situaci určitě byl důležitý, jen škoda že jsme dostali trochu lacinou branku ale zas na druhou stranu, my jsme těch gólů v sezoně nedostali a tak si myslím že důležitý je že jsme to utkání neprohráli, to je z mého hodnocení vše.Pokud máte možnost, tak si prohlédněte ofs prostějov, už jsou tam výsledky, všech zápasů dorostu.A určitě mi dáte za pravdu že v těch bodech jsme si nepohoršili, ale je jasné už dnes že musíme odehrát všechny zápasy naplno.

Zedník L. - 89min. Dostál F.
Rehovič D. - 65min. Trnečka M. - 90min. Žilka J.

PIVÍÍN..

17. května 2009 v 20:09 | Broňajz |  Videa-o fotbale samozřejmě...
DOBREJ ZÁPAS KLUCÍÍ, CHVÁLÍM OPĚT VŠECHNY..
2:2 JE DOBREJ VÝSLEDEK..(ŠKODA TĚCH MYSLÍM 2 TYČEK..)
MĚJTE SE..AHOJ

to je fanův gól..ale nějáč useklej..

toť vše..nechtělo se mi fotit.. sem se radši dívala..

klenovice..opožděně..

16. května 2009 v 13:22 | Broňajz |  Videa-o fotbale samozřejmě...
omlouvám se za spoždění ale jináč BEZVADNEJ ZÁPAS!!!!

toť vše zejtra ahoj...

Klenovice - Lipová

12. května 2009 v 14:46 | hl. trenér Jaroslav Liška
V dnešním zápase v Klenovicích na Hané jsme předvedli parádní výkon, který byl po zásluze odměnen i 5 brankami v domácí brance, ale zpět k tomu, jak se vše stalo.Již před utkáním se přehnal obrovský liják, který promočil trávník a zároveň i voda zuůtala před oběma brankama, ale my jsme se s tím vypořádali a po úvodním oťukávání jsme se dostali po střele Petra ke skórování a vedli jsme 0:1 v 10min. utkání, hned ve 20min. se dostal do pokutového území Dan a domácí brankář ho stáhnul a kopala se penalta, ke které se postavil Zdenek a bezpečně to proměnil vedli jsme už 0:2. O další akce z naší strany nebylo vůbec nouze a je pravda, že jsme si
vypracovali spoustu dobrých příležitostí a ve 26 min. po krásné akci, po pravé straně přihrál Lukáš míč pod sebe a Zdenek zvýšil na 0:3 a prakticky bylo utkání rozhodnuto. Po této brance jsme odehráli 1 poločas bez problému, domácí se dostali do několika příležitost,í ale to jen převážně jen z větší vzdálenosti a to vše zlikvidoval Laďa. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem nedostat branku a hrát ze zadu a hlavně aktivně což jsme splnili a i skóre navýšili a to hned v 65 minutě utkání a to když byl nádherným pasem poslán dopředu Lukáš a donutil domácího brankáře chybovat a do prázdné branky zvýšil na 0:4.V 70minutě utkání měli šanci i domácí hráči a to po rohu ale dobře zasáhl Laďa a naše obraná řada.V 73minutě ještě domácí zahrozili jednou a to že ze 20metrů vystřelil hráč domácích ale Laďa byl opět na místě. V 75 minutě utkání jsme uzavřeli výsledek opět při brejkové situaci a to když opět utekl Lukáš po pravé straně a krásnou střelou nad hlavou brankáře uzavřel skóre na konečných 0:5.I přesto jsme měli ještě nějaké šance například v 79minutě vystřelil Michal K a trefil břevno v 83minutě měl velkou šanci Michal T když se po pěkné přihrávce Honzu Ž. dostal k zakončení ale nebylo to razantní a proto se již skore neměnilo.

Hodnocení:
V dnešním utkání jsme opět nenastoupili v kompletní sestavě a to z důvodu že Fana jel s ačkem a Michal L. je nemocen, takže jsem musel skládat sestavu vlastně 2 hod před utkáním, nacož nejsem zvyklí ale nakonec to dopadlo dobře a pro mě samotného bylo překvapení jak zahrál v tomto utkání dobře David a nahradil Fanu což je dost složité.Dnes je třeba pochválit celé mužstvo které odevzdalo na hřišti vše a získali jsme důležité 3 body které jsme potřebovali a s naším vystoupením dnes, jsem naprosto spokojen, tak když zahrajem, tak se to musí líbit všem, za což jsem určitě pyšný na kluky, jak to zvládli a doufám, že ten výkon doma potvrdíme s Pivínem.

5. května 2009 v 17:58 | Míša.L.
Je potřeba odevzdat lékařské potvrzení co nejdříve.
Dávat ho mají ještě:
Petr a Zdenek Koudelkovi
Lukáš Zedník
Josef Šmíd
Michal Trnečka
Filip Dostál
Děkuji za pochopení a doufám že to odevzdáte abych to mohl založit k průkazám a měl o jednu starost méně.

Tréninky na květen

3. května 2009 v 18:39 | Míša L. |  Trenink(články,kdy bude...)
Trénink 8.5.2009 v 10:30
Zápas 10.5.2009 odjezd upřesním na tréninku v pátek, jinak začátek je v 16:30 v Klenovicích
Trénink 12.5.2009 v 17:30
Trénink 14.5.2009 v 17:30
Zápas 17.5.2009 v 10:15 v Lipové s Pivínem, sraz v 8:45
Trénink 19.5.2009 v 17:30
Trénink 21.5.2009 v 17:30
Zápas 24.5.2009 proti Jiskra Brodek u Konice, odjezd v 8:30 autama, začátek v 10:00
Trénink 28.5.2009 v 17:30

Lipová - Dobromilice

1. května 2009 v 23:49 | hl.trenér Jaroslav Liška |  Články
Utkání začalo a my jsme si v 5min. utkání vytvořili vyloženou šanci a to se po centru dostal před brankáře Lukáš a nedal 100% vyloženou šanci a začal koncert neproměňování šancí z naší strany.
To platilo i o 15min. utkání kdy byl faul na Fanu a měli jsme výhodu pokutového kopu ale bohužel Peťa jej neproměnil když brankář míč vyrazil.
V 30min. jsme zahrávali PVK a Fana trefil břevno a brankář měl obrovské štěstí i nadále.
Hosté byli zatlačeni před svou brankou a jakýmkoliv způsobem odkopávali míče pryč.
Ve druhém poločase se hra ještě zlepšila a bylo opravdu vidět že kluci se snaží dát branku.Opět jsme měli několik šancí a to hned ze začátku druhé půle kdy hosté vykopávali dvakrát míč z prázdné branky ale gól jsme nedali a to i když Fana trefil z rohu břevno a potom ještě Petr dlouhým nákopem trefil také břevno.Potom měl ještě velkou šanci Michal K. ale taky nedal.
Prostě dnes nám nebylo přáno dát branku a ten zápas rozhodnout.Nedá se hráčům nic vytknout, bojovali až do konce a snažili se ze všech sil utkání rozhodnout což se nám nepovedlo ale i přesto vám chci poděkovat za předvedený výkon v tomto utkání a rozhodně budeme bojovat dál a to i proto jsme pořád před Dobromilicemi o 5 bodů dopředu což je velmi dobré.Bylo to určitě trochu zklamání ale důležité je že jsme neprohráli toto utkání a získali jsme aspoň ten jeden bod.
Tak toto utkání jsme odehráli velmi dobře ale až na první poločas kde jsme v některých momentech pasivně.Ve druhém poločase není co vytknout, utkání bylo odmakané až do poslední sekundy utkání což považuji za poctivou práci celého týmu.Dnes jsem měl problém poskládat sestavu a to hlavně z toho důvodu že nám onemocněl Zdenek a ten nám hrozně chyběl, hlavně při standartkách v utkání kdy si vždy najde místo na střílení gólů.Na druhé straně Peťovi určitě nevytýkám že nedal penaltu.My jsme měli jiné šance které jsme měli dát na 100% ale prostě dnes nebylo štěstí.Ještě nám odstoupil Jirka ale dnes ho nahradil dobře Michal Trnečka.Co se týče Jana Žilku že nenastoupil tak mě to mrzí ale Honzo určitě budeš mít možnost v dalších utkáních se předvést, já nezapomínámtakže určitě nastoupíš akorát mě mrzí že jsi zmizel jak pára nad hrncem.Prostě jsem si tě šetřil kdyby jsme dali branku a potřeboval bych to zdržet.Já to prostě píšu na rovinu a doufám žes to pochopil.Co se týče Pepka tak k tomu se vyjadřoat nebudu a nechci, každý at si to přebere jak chce ale i přesto to považuji za klukovinu která byla zbytečná a hlavně dnes neprospěla fotbalu.A považuji to za nešťastné řešení jestli byla penalta nebo ne tak prostě tohle se nedá vyřvat a potom vznikají takové věci které jsou zbytečné a škodí všem(Já jsem toto zažil na vlastní kůži a ponaučil jsem se z toho a dodnes je to již nějakých 12let po zpátku).
Trénink proběhne v pátek 8.5.2009 v 10:30hod. v Lipové.

0 : 0 pol. 0:0