Protivanov-Lipová

4. dubna 2009 v 21:11 | hl.trenér Jaroslav Liška |  Články
Dnešní utkání jsme sehráli v Protivanově, na pískovém povrchu což spíš připomínalo beton.Ikdyž jsme se připravovali že ten zápas odehrajeme na takovém povrchu, tak první poločas z naší strany byl po všech stránkách zbabraný.Terén nám dělal problém, nedokázali jsme si přihrát míč a spíše to vypadalo že se nám nechce ani hrát a to jsme měli ještě štěstí že v 15min. přistál míč na břevně naší branky a my jsme si za první poločas vypracovali jednu tutovou šanci a to v 43min. a měl ji Lukáš ale nechal si zbytečně míč ukopnout obráncem domácího mužstva.Prostě v prvním poločase to byl víc boj s terénem než fotbal ale já se tomu ani nedivím.To bylo vše z prvního poločasu.
Ve druhém poločase jsme se hned od první minuty začali víc pohybovat a dá se říct že až na jeden případ kdy se domácí dostali na naši polovinu jsme odehráli celou druhou půli před brankou Protivanova.Šance jsme si tam vytvořili.V 49min. měl obrovskou šanci Lukáš ale znova zaváhal.Potom tam měl pěkné střely Michal K. ale také to skončilo vedle ale je třeba říct že kluci se v druhém poločase zlepšili o 100%.A výsledek se dostavil v 63min. když nakopl Ondra míč před branku domácích a Fana v pohybu přehlavičkoval domácího brankáře a vedli jsme 0:1.Potom jsme tam měli několik dobrých standartek když jsme mohli náskok zvýšit ale už se nám to nepodařilo.Ale i na druhou stranu si myslím že to utkání jsme zaslouženě vyhráli.To je vše k dnešnímu utkání.

Hodnocení trenéra:
Toto utkání se hodnotí velice těžko nebot ten terén byl katastrofální, až po několika hodinách si to v hlavě přehrávám, co jsem viděl, tak se divím že to hřiště je vůbec regulérní k hraní.Protože ve stejný čas Protivanovské áčko trénovalo na trávě a nás vyhnali jak zpráskané psy na beton.Můžu si o tom myslet svoje.Bud to bylo naschvál a nebo nevím.Ale vraťme se k zápasu.Ten první poločas byl prostě bez pohybu z naší strany když jsme si mysleli že všechno půjde a ono to bohužel nešlo,je pravda že jsem vás vtom prvním poločase prostě nepoznával ale zato v druhé půlce už jsem byl spokojen s nasazením, důraznou hrou a hlavně s tím že jsme si vytvořili tlak.Hodně k tomu pomohlo to že jsme se snažili hru za každou cenu zrychlovat.To je jeden z důvodu proč jsme vstřelili tu branku.Je jen škoda že se nám nepodařila ještě nějaká šance proměnit aby jsme se uklidnili.Já jsem vám říkal před startem jarní části že to budeme mít každý zápas složitější a složitější a je potřeba si z toho dnešního zápasu vzít do dalších bojů ponaučení a já věřím že jak já jsem z toho v prvním poločase neměl dobrý pocit tak vy samotní doufám taky ne.Mě stačí když budete bojovat jak dnes vtom druhém poločase a výsledek se dostaví.Určitě vám patří opět poděkování že jste to na tom hrozném hřišti zvládli a výhráli jsme.Co se týče dnešní nedisciplíny některých jedinců tak jen doufám že se to nebude opakovat nebo bych to musel řešit trochu jinak.