Konice B - Lipová

26. dubna 2009 v 21:35 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
V dnešním utkání jsme jeli do Kladek, kde jsme sehráli zápas s Konicí B.Utkání začalo pro nás dobře, neboť jsme si vypracovali hlavně v prvním poločase dost vyložených šancí.V 5min. zahrával Petr roh a Zdenek vystřelil a Michal L. to tečoval do brány a vedli jsme 0:1.
V 17min. si krásně naběhl na přihrávku Zdenek ale v cestě mu stála tyčka.
V 24min. jsme zahrávali roha, nejlíp se orientoval Tomáš a vstřelil náš druhý gól.
V 26min. se skvěle uvolnil Lukáš a zvýšil na 0:3.
Potom jsme měli ještě několik šancí do konce poločasu ale buď díky špátným přihrávkám nebo zbytečným táháním míčů jsme si to sami zkomplikovali a žádnou šanci neproměnili.
To bylo vše z prvního poločasu.
V kabině jsem trochu musel zvýšit hlas neboť hlavně herně to nebylo pořád ono, pořád jsme se nemohli dostat do tempa, ale myslím si že druhý poločas byl už určitě dobrý hlavně v proměňování šancí a zrychlování hry dopředu.
Hned v 50min. když Lukáš směřoval před branku svoji střelu tak to doběhl Dan a zvýšil na 0:4.
Potom v 53min. se znovu posadil Dan a zvýšil na 0:5.
V 62min. vystřelil z velkého vápna Mirek a zvýšil na 0:6.
V 80min. utkání se opět prosadil Lukáš a zvýšil na 0:7.
V 81min. vstřelil svou třetí branku Dan a zvýšil na 0:8.
A v 87min. vstřelil opět Dan branku a docílil v tomto utkání svou čtvrtou branku na 0:9.

Hodnocení trenéra:
V dnešním utkání domácí opět nastoupili pouze s deseti hráči a opět, to bylo podruhé během 14 dnů, co jsme se potkali s tak podobným soupeřem.Akorát rozdíl byl ten že se nám podařilo do 26min. vstřelit tři branky a prakticky bylo o utkání rozhodnuto.Dnes chci ale vytknout ty naše zkažené přihrávky, protože vtom vydím příčinu že pořád hrajem nervózně a toto nám dělá velké problémy.Co se týče kluků tak rozhodně nemůžu Jirkovi nějak výrazně nadávat protože jestli hraje jeden den za muže, druhý den za dorost tak se to může stát.A hlavně teď se musíte všichni soustředit na každý zápas který přijde.Já si myslím že určitě jste ještě nevyčerpali všechny možnosti a ukážete že umíte hrát kvalitní fotbal.Já si hlavně přeji aby jste si vyléčili svoje zranění a byli fit na páteční zápas.To dnešní utkání si myslím že ve druhém poločase už bylo jednoznačné a udrželi jste to tempo zhruba 38minut což bylo kvalitní.Nebýt toho prvního poločasu kdy jsme si neuměli přihrát do nohy a byly tam nějaké výkyvy kdy jsme 10minut hráli dobře a 5minut špatně tak toto je asi příčina která vás asi pořád nějak svazuje.Spíš by to chtělo aby jste se do každého zápasu uvolnili a odehráli ho v klidu.Hlavně teď se musíte před těmi zápasy semknout dohromady.A já doufám že to potom dotáhnete do dobrého konce.My nehrajeme špatně ale spíš je tam vidět pořád nějaká křeč že např. ten zápas zkazíme nebo tak něco a proto je třeba se na to dobže připravit ale určitě to probereme ve středu na tréninku a v pátek těsně před zápasem abych vás dostal do nějaké herní pohody.To utkání co jste sehráli, tak je vám určitě třeba poděkovat všem za velkou snahu a musím říct že jste mě i s těmi brankami překvapili.

0 : 9 pol. 0:3