30. dubna 2009 v 22:03 | Broňajz |  Fotky
OMLOUVÁM SE ZA SPOŽDĚNÍ...
pepa: ,, A je to tam!"

Konice B - Lipová

26. dubna 2009 v 21:35 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
V dnešním utkání jsme jeli do Kladek, kde jsme sehráli zápas s Konicí B.Utkání začalo pro nás dobře, neboť jsme si vypracovali hlavně v prvním poločase dost vyložených šancí.V 5min. zahrával Petr roh a Zdenek vystřelil a Michal L. to tečoval do brány a vedli jsme 0:1.
V 17min. si krásně naběhl na přihrávku Zdenek ale v cestě mu stála tyčka.
V 24min. jsme zahrávali roha, nejlíp se orientoval Tomáš a vstřelil náš druhý gól.
V 26min. se skvěle uvolnil Lukáš a zvýšil na 0:3.
Potom jsme měli ještě několik šancí do konce poločasu ale buď díky špátným přihrávkám nebo zbytečným táháním míčů jsme si to sami zkomplikovali a žádnou šanci neproměnili.
To bylo vše z prvního poločasu.
V kabině jsem trochu musel zvýšit hlas neboť hlavně herně to nebylo pořád ono, pořád jsme se nemohli dostat do tempa, ale myslím si že druhý poločas byl už určitě dobrý hlavně v proměňování šancí a zrychlování hry dopředu.
Hned v 50min. když Lukáš směřoval před branku svoji střelu tak to doběhl Dan a zvýšil na 0:4.
Potom v 53min. se znovu posadil Dan a zvýšil na 0:5.
V 62min. vystřelil z velkého vápna Mirek a zvýšil na 0:6.
V 80min. utkání se opět prosadil Lukáš a zvýšil na 0:7.
V 81min. vstřelil svou třetí branku Dan a zvýšil na 0:8.
A v 87min. vstřelil opět Dan branku a docílil v tomto utkání svou čtvrtou branku na 0:9.

Hodnocení trenéra:
V dnešním utkání domácí opět nastoupili pouze s deseti hráči a opět, to bylo podruhé během 14 dnů, co jsme se potkali s tak podobným soupeřem.Akorát rozdíl byl ten že se nám podařilo do 26min. vstřelit tři branky a prakticky bylo o utkání rozhodnuto.Dnes chci ale vytknout ty naše zkažené přihrávky, protože vtom vydím příčinu že pořád hrajem nervózně a toto nám dělá velké problémy.Co se týče kluků tak rozhodně nemůžu Jirkovi nějak výrazně nadávat protože jestli hraje jeden den za muže, druhý den za dorost tak se to může stát.A hlavně teď se musíte všichni soustředit na každý zápas který přijde.Já si myslím že určitě jste ještě nevyčerpali všechny možnosti a ukážete že umíte hrát kvalitní fotbal.Já si hlavně přeji aby jste si vyléčili svoje zranění a byli fit na páteční zápas.To dnešní utkání si myslím že ve druhém poločase už bylo jednoznačné a udrželi jste to tempo zhruba 38minut což bylo kvalitní.Nebýt toho prvního poločasu kdy jsme si neuměli přihrát do nohy a byly tam nějaké výkyvy kdy jsme 10minut hráli dobře a 5minut špatně tak toto je asi příčina která vás asi pořád nějak svazuje.Spíš by to chtělo aby jste se do každého zápasu uvolnili a odehráli ho v klidu.Hlavně teď se musíte před těmi zápasy semknout dohromady.A já doufám že to potom dotáhnete do dobrého konce.My nehrajeme špatně ale spíš je tam vidět pořád nějaká křeč že např. ten zápas zkazíme nebo tak něco a proto je třeba se na to dobže připravit ale určitě to probereme ve středu na tréninku a v pátek těsně před zápasem abych vás dostal do nějaké herní pohody.To utkání co jste sehráli, tak je vám určitě třeba poděkovat všem za velkou snahu a musím říct že jste mě i s těmi brankami překvapili.

konice..

26. dubna 2009 v 21:24 | Broňajz |  Videa-o fotbale samozřejmě...
ahoj..něco stihnu dneska sem dát..něco stihnu příští týden..
zbytek příště..mějte se..

Němčice - Lipová

19. dubna 2009 v 21:37 | hlavní trenér Jaroslav Liška |  Články
Hodnocení včerejšího utkání které jsme sehráli v Němčicích na Hané.
Toto utkání se hodnotí velice těžko neboť jsme myslel že domácí mužstvo které nastoupilo v 9hráčích se porazí samo.Je pravda že jsme hned v první minutě měli obrovskou šanci když Fana vystřelil a brankář míč vyrazil mimo bránu.Potom jsme měli ještě několik závarů před brankou domácích ale nic jsme z toho nevytěžili.Navíc vůbec jsme se nedostali do nějakého tempa protože domácí mužstvo bránilo v šesti až v sedmi lidech a nám to dělalo veliké problémy.Nedá se říct že by jsme nekombinovali, kombinovali ale bohužel vždy jen před šestnáctku a nikdy se nám finální přihrávka nepodařila načasovat tak aby jsme dokázali přečíslit domácí obranu.Domácí to hráli jednoduše.Odkopávali míč mimo hřiště a čas neúprosně běžel proti nám a myslím si že jsme měli veliké štěstí že se nám podařilo druhý poločas trohu oživit, zrychlit hru a vytvořili jsme si i tlak.Ale opět jsme zkazili ty poslední přihrávky kdy jsme si měli připravit střelu a nebo přihrávku ale vše jsme tak zkomolili že prostě včera to nešlo.Až teda jsem se rozhodl posílit útok 14min. před koncem a konečně se nám podařilo po rohu Petra vstřelit branku.A to bylo doslova v hodině dvanácté když Ondra hlavou dobil soupeřovu branku a konečně jsme vedli 0:1.To vše v 76min. utkání.A hned jsme se přesvědčili v 77min. že jsme prostě měli hrát mnohem dřív takhle a Mirek po krásné přihrávce zvýšil na 0:2.Potom jsme měli další takové akce ale v koncovce to bylo prostě bezzubé.Mě to rozhodně dost rozčarovalo.Prostě jsme nehráli jak jsme měli.Ale zaplaťpánbůh za tři body které jsme potřebovali jako sůl.Musíme do dalších zápasů přidat trochu zodpovědnosti sami od sebe.

Dnes nám to prostě nešlo a mysleli jsme že když domácí hrají v devíti tak jim dáme patnáct gólů a půjdeme domů ale opak byl pravdou, utkání se tak zamotalo že v některých chvílích jsem myslel že nás hraje pět a domácích patnáct.Tak jsem si rozhodně dnešní hru nepředstavoval.S výsledkem můžeme být spokojeni ale s předvedenou hrou ne.A mě hrozně mrzí že můžeme v trénincích vás připravovat jakýmkoliv způsobem na utkání a my to místo odbojování 75min. odchodíme a začneme hrát 15 minut před koncem.Prostě dnes tam bylo tolik chyb ve všech pozicích že to bylo dost špatné.A já pořád věřím že toto bylo pro vás poslední varování pro vás aby jste ty poslední zápasy nepodcenili a opět se z těch chyb které jste udělali ponaučili.Já jsem z vás dnes byl dvě minuty na odvoz sanitkou protože prostě pořád mi tam chybí nahřišti komunikace a trochu nějakého vyhecování aby jste prostě ten zápas odjezdili a odevzdali na tom hřišti všechno.Já teda věřím že se toho dočkám.Vy si musíte uvědomit pokud to chcete vyhrát tak to nasazení a bojovnost musí být vidět a rozhodně se musíte na hřišti navzájem povzbuzovat a jak už píšu poněkolikáté dát do toho větší odhodlání a nasazení.Co nám pomůže že dnes si brankář na míč nesáhl a domácí odkopávali všude možně míče, když ta hra nebyla taková jaká měla být.Dnes jsem vám podle mě ty pokuty udělil správně.Nedělám to zrovna rád ale prostě varování musí být.Já vše co jsem od roku 2007 pro vás udělal tak bych chtěl aby jste mi to nějak vrátili.A myslím si že s vámi jednám férově a na rovinu.A rozhodně nemám důvod vás nějak podrážet.V úterý a ve čtvrtek na tréninku vše do detailů probereme.

19. dubna 2009 v 13:24 | Broňajz |  Fotky
AHOJTE KLUCÍÍ,tady vám vhodím pár fotenek..
-jináč celkem dobrej zápas..(ikdyž jsme se někdy nudili..)
rozvička..Peťulda a Míra..
bacha na Míšu...UTOČÍ..
A Peťulda..zase leží..
čudlík útočí..(ondra)
to nevím kdo leží..řekla bych že fana nebo jirka..
hlásí se někdo dobrovolně???.............................
zasejc čudlík...
a luke bojuje..
asi porada..zdena-fana
jura si taky hajnul..
mira a danek..

TEN MÍČ NENÍ V BRANCE...TEN JE ZA BRANKOU..

NĚMČICE-VIDEA..

19. dubna 2009 v 11:55 | Broňajz |  Videa-o fotbale samozřejmě...
AHOJTE..TADY MÁTE PÁR VIDEÍ..

MOSTKOVICE...

13. dubna 2009 v 11:55 | Broňajz |  Fotky
MOC S VELKOU RADOSTÍ TY FOTKY SEMHLE NEDÁVÁM........ale ta výhra vždycky potěší..

hotov..mějte se..

Lipová-Mostkovice

12. dubna 2009 v 20:58 | hl. trenér Jaroslav Liška
V dnešním utkání jsme přivítali Sokol Mostkovice.
Hned na úvod utkání jsme si vypracovali dvě gólové situace.První ve druhé minutě kdy vystřelil Lukáš a jen těsně minul bránu.Ve 4min. odcentroval Lukáš míč ale nikdo nedokázal dopravit míč do sítě hostů.Ale v 6min. už to přišlo.Peta zahrával z levé strany přímý volný kop a Zdenek jeho nádherný centr zužitkoval k vstřelení první branky.Potom jsme měli opět několik šancí které jsme neproměnili a v 15min. z pravé strany hodil Ondra aut a Tomáš vstřelil branku a vedli jsme 2:0.
Tato akce byla doopravdy krásná.Potom se ovšem stalo co jsem nečekal, brankář hostů v 25min. podle mě simuloval že mu něco je a nás to doslova rozhodilo.Vyvedlo nás to z tempa a přizpůsobili jsme se hře soupeře a až do konce poločasu to byla spíš taková jakási nakopávaná než fotbal.Ovšem v 41min. to mě doslova naštvalo když jsem viděl jakým zákrokem byl Peťa faulován a vrchol všeho bylo když na něj soupeř ještě stoupl.Já nemůžu pochopit proč to ti zmetci udělali.Prostě jsem se jen přesvědčil že hrají sprostě a zákeřně.Peťa si z toho faulu odnesl tržnou ránu.Takže byl Petr vystřídán a prakticky hráč který zahrává všechny standartky mi tam chyběl.To bylo vše z prvního poločasu.
Ve druhém poločase jsme se dostávali do nějakého herního nasazení ale pořád mi k tomu chyběli naše přihrávky na které jsme zvyklí.Ale nakonec jsme ten zápas zvládli a to mě na tom těši.Šancí bylo doopravdy dostatekale až v 75min. byl faulován (asi) Filip a nikdo se nechtěl postavit k penaltě až teda to na sebe vzal Dan a vsítil důležitý gol na 3:0.Potom jsme se opět dostali do nějaké takové herní pohody ale pořád tam převládalo to nesmyslné nakopávání a tím pádem i kažení našich nákopů.Prostě nedokázali jsme překopnout prvního hráče soupeře.V 80min. krásnou bombou z 40 metrů Ondra orazítkoval břevno soupeřovi branky a míč se odrazil od země a vyletěl ven a následně Dan minul bránu.Ovšem v 84min. Ondra opět vystřelil a po teči jednoho hráče hostů míč skočil před brankářem a přeskočil ho do brány.Fana to už jen jistil až za brankovou čáru.A upravili jsme na 4:0.

Do dnešního utkání jsme určitě nenastoupili špatně.Bylo tam nasazení, bojovnost, ale 25 minuta nás vyvedla z tempa.Je pravda že potom ještě rozhodně faul na Zdenka, který musel odstoupit taky tak se nám prostě to celé trochu rozsypalo.Ne protože by je někdo z hráčů nenahradil ale přece jenom skočit ze střídačky do rozjetého zápasu je mnohem těžší nežli tam hraje hráč který má už nějaké minuty v utkání za sebou.Mě tam rozhodně chyběl Petr na standartky a celkově s jeho bojovností a Zdenek jako myslitel rozehrávky a zakončení.Je pravda že bych jejich zranění vyměnil i za toto vítězství.Sám si dovedu představit jak ty zákroky co dostali je museli bolet.Hlavně doufám že se mi dají dohromady.Co se týče soupeře tak opět hráli sprostě a prostě když nekopli do balona tak to odnesl některý z našich hráčů.Jejich lavka se také chovala sprostě a tak jak se chová lavka tak se chovají i hráči.Oni se to sice snažili svést na mě že tam vyvolávám nějaké problémy ale já jsem to ale nebyl.Co se týče výsledku tak jsem spokojen.Je jen škoda že jsme se přizpůsobili k té jejich hrozné hře a já se musím opakovat my musíme hrát na vítězství a ne na krásu.Budeme to mít opět těžké.To jste určitě dnes poznali,mám pro vás ale jednu dobrou zprávu.V dnešním utkání Klenovice - Otaslavice 1:6.A doufám že vás to konečně uklidní.Já jsem tomu nevěřil ale viděl jsem to napsáno jak jsem se vracel ze svého zápasu na fotbalovém svaze v Prostějově.

OPOŽDĚNĚ..

12. dubna 2009 v 12:57 | Broňajz |  Videa-o fotbale samozřejmě...
.........

OPOŽDĚNÉ VIDEO Z PROTIVCA...

11. dubna 2009 v 16:50 | Broňajz |  Videa-o fotbale samozřejmě...
omlouvám se...

PROTIVANOV

6. dubna 2009 v 18:42 | Broňajz |  Fotky
1:0 ...není to špatný.. (to bylo asi tím povrchem..) mějte se..a na dalším zápase ahoj...

Protivanov-Lipová

4. dubna 2009 v 21:11 | hl.trenér Jaroslav Liška |  Články
Dnešní utkání jsme sehráli v Protivanově, na pískovém povrchu což spíš připomínalo beton.Ikdyž jsme se připravovali že ten zápas odehrajeme na takovém povrchu, tak první poločas z naší strany byl po všech stránkách zbabraný.Terén nám dělal problém, nedokázali jsme si přihrát míč a spíše to vypadalo že se nám nechce ani hrát a to jsme měli ještě štěstí že v 15min. přistál míč na břevně naší branky a my jsme si za první poločas vypracovali jednu tutovou šanci a to v 43min. a měl ji Lukáš ale nechal si zbytečně míč ukopnout obráncem domácího mužstva.Prostě v prvním poločase to byl víc boj s terénem než fotbal ale já se tomu ani nedivím.To bylo vše z prvního poločasu.
Ve druhém poločase jsme se hned od první minuty začali víc pohybovat a dá se říct že až na jeden případ kdy se domácí dostali na naši polovinu jsme odehráli celou druhou půli před brankou Protivanova.Šance jsme si tam vytvořili.V 49min. měl obrovskou šanci Lukáš ale znova zaváhal.Potom tam měl pěkné střely Michal K. ale také to skončilo vedle ale je třeba říct že kluci se v druhém poločase zlepšili o 100%.A výsledek se dostavil v 63min. když nakopl Ondra míč před branku domácích a Fana v pohybu přehlavičkoval domácího brankáře a vedli jsme 0:1.Potom jsme tam měli několik dobrých standartek když jsme mohli náskok zvýšit ale už se nám to nepodařilo.Ale i na druhou stranu si myslím že to utkání jsme zaslouženě vyhráli.To je vše k dnešnímu utkání.

Toto utkání se hodnotí velice těžko nebot ten terén byl katastrofální, až po několika hodinách si to v hlavě přehrávám, co jsem viděl, tak se divím že to hřiště je vůbec regulérní k hraní.Protože ve stejný čas Protivanovské áčko trénovalo na trávě a nás vyhnali jak zpráskané psy na beton.Můžu si o tom myslet svoje.Bud to bylo naschvál a nebo nevím.Ale vraťme se k zápasu.Ten první poločas byl prostě bez pohybu z naší strany když jsme si mysleli že všechno půjde a ono to bohužel nešlo,je pravda že jsem vás vtom prvním poločase prostě nepoznával ale zato v druhé půlce už jsem byl spokojen s nasazením, důraznou hrou a hlavně s tím že jsme si vytvořili tlak.Hodně k tomu pomohlo to že jsme se snažili hru za každou cenu zrychlovat.To je jeden z důvodu proč jsme vstřelili tu branku.Je jen škoda že se nám nepodařila ještě nějaká šance proměnit aby jsme se uklidnili.Já jsem vám říkal před startem jarní části že to budeme mít každý zápas složitější a složitější a je potřeba si z toho dnešního zápasu vzít do dalších bojů ponaučení a já věřím že jak já jsem z toho v prvním poločase neměl dobrý pocit tak vy samotní doufám taky ne.Mě stačí když budete bojovat jak dnes vtom druhém poločase a výsledek se dostaví.Určitě vám patří opět poděkování že jste to na tom hrozném hřišti zvládli a výhráli jsme.Co se týče dnešní nedisciplíny některých jedinců tak jen doufám že se to nebude opakovat nebo bych to musel řešit trochu jinak.