tak tot vše..jinak to byl velice podařenej zápas!!!už se těším na neděli..

22. března 2009 v 20:30 | Broňajz |  Videa-o fotbale samozřejmě...
ahoj..předem se omlouvám za spoždění..já zato prostě nemužu..tak když se to nebude někomu líbit..že to tam není hnedka hodinu po fotbale že?(nebudu jmenovat) tak máte smulu a musíte si počkat..

takže to sou videa....a fotky budou taky..

Otaslavice-Lipová

21. března 2009 v 19:21 | hl. trenér Jaroslav Liška
PRVNÍ JARNÍ UTKÁNÍ
V dnešním utkání jsme nastoupili na hřišti Otaslavic.Náš soupeř se pohybuje na sedmém místě okresního přeboru se 16body a skórem 40:30.Mohlo se zdát že toto utkání bude jednoduché ale rozhodně tomu tak nebylo z důvodu toho že jsem upozorňoval kluky že si máme dávat pozor na začátek utkání a my místo toho aby jsme hráli aktivně tak jsme hned v první minutě udělali neskutečnou chybu v obraně a prohrávali jsme 1:0, takže z tohoto důvodu je třeba říct že to utkání samotné se za tohoto stavu a v této minutě otáčelo dost těžko.Naštěstí jsme od 5 minuty začali hrát aktivně a vytvořili jsme si mnoho šancí, ale opět nás zklamala koncovka a nedali jsme z toho nic.Až ve 12min. kdy po hezlé akci byl faulován brankářem Michal L. a byla z toho penalta, kterou bezpečně proměnil Zdenek a bylo to 1:1, od té doby jsme si opět vytvořili tři vyložené šance ale opět byli neúspěšné.Ale zároven domácí brankář vyběhl mimo pokutové území a ne že jenom chytil míč mimo pokutové území do ruk, ale i přitom likvidačním zákrokem fauloval Michala L. a viděl přitom červenou kartu, která byla doopravdy po zásluze udělena, takže domácí mužstvo hrálo od 14minuty o deseti hráčích.Měl jsem strach co to s tímto zápasem udělá dál a to jen přitom kdy místní člověk přišel za mnou a řekl mi že se ráno hráči Otaslavic bavili v obchodě jak nás dokopají.Naštěstí tomu rozhodčí zabránil.Klíčový moment byla akce v 26minutě kdy dal Zdenek nádherný míč pod sebe a Lukáš ho minul ale naštěstí za ním stál Michal L. a umístil míč do brány a vedli jsme 1:2.Od té doby jsme se zklidnili a začali jsme hrát fotbal.Hned v 34minutě po nádherném pasu Franty na Mirka a druhý jmenovaný svým nádherným sólem a umístěnou střelou strhl brankový rozdíl na 1:3 a od té doby se nám hrálo ještě líp.V poločase jsme si promluvili v klidu jak se nám hra líbí a jak budeme pokračovat dál v druhém poločase.Hráče jsem upozornil na několik věcí které by jsme měli dodržovat v dalších 45minutách druhého poločasu.Myslím si že to mělo účinek neboť jsme hráli daleko aktivněji a začali jsme se prosazovat ještě víc.Samozřejmě že sem musel upozornit Lukáše Z. a Tomáše V. na to že mají zbytečné žluté karty a že je třeba dávat si pozor aby to neproměnili v červenou a musím říct že to splnili.
Ve druhém poločase jsme na domácí vletěli a je třeba říct že jsme celou hru ovládli.Zlepšila se kombinace, přihrávky a hlavně pohyb hráčů po hrací ploše.Tyto důvody byly hlavní strůjcem vítězství.Hned v 52min. pronikl Mirek, vystřelil do tyče a Lukáš míč dopravil do sítě a vedli jsme 1:4.O dvě minuty později v 54min. přihrál Petr pod sebe na velké vápno a Michal L. dal na 1:5.Mezitím jsme měli opět šanci kdy po centru při rohovém kopu a dobrém pohybu v pokutovém území nejvýš vyskočil Zdenek a trefil břevno domácí branky.Je třeba říct že aktivita hráčů se stupňovala a v 68min. utkání nádherně přihrál Franta na nabíhajícího Lukáše a ten nekompromisně prostřelil všechno co mu stálo v cestě a vedli jsme 1:6.V 71min. utkání jsem zjistil že máme hráče který umí házet dlouhé auty.Tím jmenovaným je Ondra když přesným autem našel Frantu a ten svým průnikem a nechytatelným bodlem zvýšil na 1:7.Poslední branka tohoto utkání která padla když byla v domácí šestnácte mela když se míč několikrát odrazil od hráčů a nejlíp se dokázal prosadit Zdenek a upravil na konečných 1:8.

Hodnocení trenéra:
O dnešním utkání jsem věděl že to nebude vůbec jednoduché.A důvody jsou jednoduché.První důvod je beze sporu první jarní utkání po zimní přestávce nebot nikdy nevíte co od toho můžete čekat.Druhý důvod je že to budeme mít dost těžké ve všech utkáních protože vždycky se na nás bude chtít soupeř vytáhnout a to hlavně ne fotbalovým způsobem ale zákeřným.Proto si musíme do následujících utkání větší pozor a hlavně se naučit hrát víc důrazně protože si myslím že v některých fázích můžeme jít do těch soubojů trochu více.To utkání které jsme dnes odehráli jsme bohužel v první minutě místo na hřišti byli v kabině a po špatném obsazení hráčů jsme dostali branku.Ale já jsem kluky upozornoval před zápasem že i kdyby jsme tu branku dostali tak musíme hrát dál a nechat na hřišti všechno což se také stalo.My jsme to utkání zvládli po stránce herní ikdyž v prvním poločase tam byli některé nedostatky ale zas na druhou stranu je třeba říct tak jak jsem se procházel na hrací ploše před utkáním tak ten povrch byl dost nerovný a našim klukům to dělalo problémy.Ikdyž jsme se postupem času s tím povrchem sžili a dali jsme pěkných 8 branek tak je třeba říct že až dokonce nám to dělalo problémy.V dnešní utkání beru za zlomový okamžik čtyři věci.První je faul na Michala L. když jsme skore vyrovnali.Druhý je opět faul na Michala L. když domácí golman dostal červenou kartu.A potom jako třetí důvod že jsme dokázali ten výsledek otočit a čtvrtý že jsme ve druhém poločase začali hrát naši hru.Podle mě vám všem patří poděkování za dnešní výkon nebot jak jsem už psal doháněli jsme jednobrankové vedení domácích a také nám dělalo problém hřiště.Jinak si myslím a věřím tomu že náš výkon pude od dalších utkání nahoru.Po fyzické stránce jsme na tom velice dobře protože je tam velká síla v mužstvu a odhodlání bojovat a jít za tím cílem co jsme si dali.Takže se už těšíme na náš důležitý zápas který odehrajeme příští nedělu v Lipové od 10:15hod. s Dobrolimicama.

1 : 8 pol. 1:3
branky:
12min.-PK a 83min. Zdenek K.
26min. a 54min. Michal L.
34min. Mirek Z.
52min. a 68min Lukáš Z.
71min. Fana Ž.

Liška M.
Nemoc: Rehovič D., Koudelka M., Trnečka M.
S Filipem nevíme co je.
Naši stou branku vstřelil hráč Zapletal Miroslav a doufáme že bude od něj příští týden malé občerstvení.
Zaroveň k těm co jsem udělil pokutu tak je třeba říct že to kluci muselo být.Pravidla jsem stanovil a tak jak jsem říkal tak to bude platit až do konce.Je to jen pro vaše dobro aby jste se do budoucna těmto zbytečným projevům a faulům vyhýbali.To je vše k dnešnímu komentáři, přeji vám pěkný večer.

3 video

15. března 2009 v 22:22 | Broňajz |  Videa-o fotbale samozřejmě...
3 video..a taky poslední..

2 video..

15. března 2009 v 21:57 | Broňajz |  Videa-o fotbale samozřejmě...
2 video..
těch komentářů si nevšímejte!!!

přátelák s Kostelcem..

15. března 2009 v 20:57 | Broňajz |  Videa-o fotbale samozřejmě...

první video...

soutěž o čokoládu!!!!!

15. března 2009 v 20:50 | Broňajz a dotyčnej člověk na obrázku |  Články

PROSÍM pozor čtěte pozorně!!!

koho vidíte na obrázku????

kdo uhodne kdo to je...a navíc napíše dobrej komentář(upozorňuji dobrej - srandovní komentář)co ten dotyčnej člověk dělá tak dostane čokoládu...

př:

doufám, že rozumíte..a doufám, že se dočkám dobrejch komentářů od hodně klukůůů mějte se ahoj

FC Kostelec-SK Lipová

14. března 2009 v 18:42 | hl. trenér Jaroslav Liška
Generálka před prvním mistrovským utkáním nám vyšla, opět nás prověřilo mužstvo z KP a opět jsme ukázalo že jsme schopni hrát s jakýmkoliv silným mužstvem.Utkání bylo rychlé a s mnoha osobními souboji a v těchto soubojích jsme obstáli na výbornou.Dnes to utkání bylo už takové jaké bych si představoval v jarní části.Kluci podali bojovný a nadstandartní výkon.Ikdyž jsme dostali trochu neštastné branky i to ale patří k fotbalu.Je taky potřeba podotknout že nám dnes chyběli tři hráči základní sestavy: Michal K., Tomáš V. a Mirek Z. , ale zastoupeni byli víc jak dobře.Mě samotného těší že máme rovnocené hráče v celém kádru, hlavně aby všichni chodili pravidelně na tréninky a v neposlední řadě na zápasy a doufám že potom se může splnit to co jsme si předsevzali.V dnešním utkání otevřel skore Zdenek v 29min. po autovém vhazování do pokutového území které provedl Ondra, v chumlu hráčů to vybojoval Lukáš a míč se dostal ke Zdenkovi a ten otevřel skore na 0:1.Je třeba říct že ještě předtím měl šanci Fana který utíkal po levé straně a trestuhodně to zahodil, je škoda že toho za celý zápas tolik nadře a štěstí se potom k němu stejně nepřikloní.Jinak první poločas proběhl v bojovném tempu a nasazení.
Ve druhém poločase jsme nedali gol, když se balon kutálel přes celou prázdnou branku a Michal s Danem to podcenili a balon si v klidu doputoval do zámezí, tohoto momentu byla veliká škoda jinak kdybysme vedli 2:0 tak si myslím že utkání bylo rozhodlé a jak se říká nedáš dostaneš tak se to hned potvrdilo, když Laďa chtěl odkopnout míč a trefil Petra a před domácím hráčem už byla jen prázdná branka a bylo srovnáno na 1:1.Potom jsme ještě dvakrát zazmatkovali a potřetí se nám to nevyplatilo.Ve středu hřiště se domácí zmocnil míče a při několika odrazech se dostal až před branku a domácí vedli 2:1 a naštěstí nás tady ten okamžik nezlomil a bojovali jsme dál a zaslouženě jsme vyrovnali na 2:2 v 69min. utkání.Potom ještě měl dva skvělé zákroky Laďa a nakonec v poslední minutě jsme mohli rozhodnout my ale centr Zdenka Lukáš trefil ale střela byla zblokovaná.Takže jsme se rozešli s domácími nerozhodně.

Hodnocení: V dnešním utkání mě překvapilo jak kluci k utkání přistoupili.Byl jsem spokojen až dokonce zápasu jak s nasazením tak s našema herníma akcema.Samozřejmě že jsme tam udělali asi tři chyby v obraně ale bohužel i to se stává.Jinak je třeba říct že v prvním poločase zachytal Pepa skvěle a to samé se dá říct o Laďovi ikdyž ze začátku dostal dva něštastné góly, tak potom zas dva zachránil takže to by bylo k našim brankářům.Co se týče k zbylým hráčům tak nezklamali a jak jsem už řekl tak jsem spokojen s celým průběhem utkání.Doufám že nás první mistrovské utkání tak neprověří jako tady ty přátelské utkání.Jen mě mrzí že jsme nebyli kompletní, je to velká škoda, protože vždycky před startem soutěže má být kádr pohromadě, ale bohužel, nedá se nic dělat.Doufám že se všichni vyléčí a ve středu se setkáme na tréninku.

Liška M. - 70min. Možný D.

Náš první letošní zápas v přípravě na jarní část sezony jsme sehráli v Konici.Utkání od začátku bylo z nepochopitelných důvodů nervózní a řekl bych až dost ostré.Výsledek sice svědčí pro domácí ale já vidím v těch brankách úplně jinou příčinu.Rozhodně jsme nebyli horším týmem a kluci podali solidní výkon, na to že jsme po absolvování fyzické přípravy byli poprvé na hřišti a to hned v zápase.Rozhodně mě nikdo z nich nezklamal ba naopak jsme byli rovroceným soupeřem pro domácí.Některé naše kombinace byly hezké škoda jen že jsme to prováhali vtom zakončení.Co se týče domácích branek tak dvě byly docíleny z ofsajdu a mě jen zaráží, že ty branky byly uznány.Ta třetí branka, to at si přebere každý jak chce, ale pokud si někdo v pokutovém území zpracuje míč rukou a potom dá gól, tak nevím co si mám o tom myslet když volám na toho pána co to pískal že je to ruka a on mi ukazuje že mu to spadlo na rameno,Pokud já dobře vím, tak žádná ruka co je v pokutovém území není nechctěná a rozhodně by se měla písknout.Potom to bylo doslova zajímavé jak se dá zápas znehodnotit u mládeže ale znova opakuji, my se nemáme za co stydět protože ten zápas jsme odehráli dobře, akorát mě zaráží, že k těmto zápasům, at jsou to přátelské nebo nevím jaké není pozván kvalifikovaný rozhodčí potom je z toho doslova galamatiáš.Co se týče těch nadávek na mě bohužel už jsem si za tu dobu co jsem se vrátil do Lipové zvykl, ale nejhorší je to, že to je od lidí, které znáte a oni se přetvařují jako kamarádi a potom si s nima domluvíte zápas který má sloužit jako modelové utkání a oni ten zápas celý pokazí.To že mě některý z nich nazval že jsem ču... a pi.. tak to už je jenom zhodnocení toho co se tam dnes dělo.To že tam Pepek praštil s praporkem to rozhodně není dobré, ale že mu předtím mával ofsajd který určitě byl a pak z toho padla branka tak to je něco.Hráč vystřelil míč na naši branku, náš brankař míč vyrazil ke stojícímu hráči domácího mužstva který již evidentně při střele bránil brankáři ve výhledu a byl v ofsajdové pozici a při tom se zapojil do hry kdy docílil branky takže ofajsovou pozici změnil v ofsajd, který se ovšem nepískal.Při druhé brance se hráč vracel z naší poloviny a při jeho vracení domácí hráč z levé strany přihrával na něj, tím pádem se opět ofsajdová pozice mění v ofsajd a nezbývá nic jiného aby to rozhodčí odpískal.Bohužel se nestalo a padla z toho opět branka.Pokud by jste toto hledali v pravidlech tak je to pravidlo 11 ofsajd, strana 67.Kniha stojí 150 Kč a byl bych rád kdyby jste si ji koupili.Co se týče třetí branky tak bylo porušeno pravidlo 12 zakázaná hra a nesportovní chování.Při této akci co udělal hráč ne že jenom se píská ale dokonce se uděluje ŽK za nesportovní chování protože prvně zasáhl rukou míč a obelstil hráče i rozhodčího.To je vysvětlení k pravidlům kdyby jste to někdo chtěl studovat.Co se týče ještě zápasu tak musím znova opakovat že jsme byli rovroceným soupeřem FKM Konice a na to že hrají KP o dvě soutěže výš než my tak jsem s výsledkem spokojen.My beze sporu se připravíme na další zápas co nás čeká a věřím tomu že náš herní projev půjde nahoru protože nás za 14 dní čeká první mistrovské utkání a do toho zápasu bych chtěl aby jsme šli v nějaké herní pohodě.Rozhodně si z toho kluci nic nedělejte a hlavy mějte nahoře.V pátek si o tom promluvíme.

přátelák s Konicí...................

7. března 2009 v 19:14 | Broňajz |  Videa-o fotbale samozřejmě...

ahojte klucííí, předem bych vám jenom chtěla říci, že aby jste nebyli naštvaní skrz to,že jste prohráli!!!!!!jelikož prostě nemužete být naštvaní!! byl to zápas jakože nepopsatelnej míma slovama!!takže já nevím co vám mám nato říct,jenom že prostě jste prohráli neprávem!!pan trenér říkal,že dva gole byly z ofsajdu..a jeden prej si ten koníčák zpracoval na ruku nebo něco takovýho!!takže jste prohráli neprávem a já ten zápas vidím jako s falšovanej!!!navíc padali sprosté slova jak na trenéra, tak na vás a nebo na celou Lipovou..prostě se k vám chovali nepřátelsky a to je prostě zlý..když to byl ten PŘÁTELÁK!!!(takový fauly škaredý..prostě hruza a děs!!)a ještě to ten manager nepískl!!!!!!!!!!! prostě od tedka nemužu koničáky ani ČUT

dál už nevím co nato říct!

jo a ještě se musím zastat pana trenéra..měla jsem to udělat jakože nato hřištu ale radši jsem nechtěla být sprostá!!

prostě ty slova co na něho a nebo na toho pepu padali to bylo vážně hodně sprostý!!a vubec by se neměli takový věci do fotbalu zatahovat..ve fotbalovým zápase by měl být klid a ne jak tam pořád koničáci na někoho řvali a uráželi atd...!!doufám,že nemelu kraviny nebo něco takovýho..

tak to je asi z mé strany všechno!!pokud jsem na něco zapomněla tak já to sem časem přihodím..dneska vám dám semka videa a zítra fotky ju??tož se mějte