Přemyslovice-Lipová

8. listopadu 2008 v 20:33 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
V dnešním prvním předehraném kole jarní části jsme zajeli do Přemyslovic.V utkání nám chyběl nemocný Petr Koudelka a Filip který taky ze zdravotních problémů nemohl nastoupit, naopak se po vypršení trestu do sestavy vrátil Jirka Mouka.
Od 1min. utkání jsme si vytvořili šance ale žádnou z nich jsme nevyužili.Náš brankostroj se spustil až v 17min. kdy přihrál Michal K. Zdenkovi a ten otevřel skóre na 0:1.
V 21min. jsme zahrávali roh Mirek jej kopl do první tyče kde ho prodloužil Michal a odražený míč vrátil do brány Tomáš a vedli jsme 0:2.
V 27min. opět z rohu kdy ho rozehrál Mirek a Fana přihrál Michalovi a ten zvýšil na 0:3.
V 33min. přihrál krásně Mirek Lukášovi a ten zavěsil na 0:4.
A poslední branku prvního poločasu po krásné přihrávce Lukáše zavěsil Dan na 0:5.
První poločas byl po herní stránce s menšími výkyvy kdy jsme opět si nevyužili celého prostoru hřiště k přihrávání.Ale to bylo asi důvodu toho proti jakému soupeři jsme nastoupili.
Ve 2poločase jsme naopak zvýšili aktivitu a docela jsme druhý poločas odehráli ve slušném tempu.
Hned v 47min. přihrál Fana Lukášovi a ten dal gól na 0:6.
Hned v 49min. přihrál krásně do běhu Zdenek a Lukáš zvýšil na 0:7.
V 60min. utkání po krásné akci Fany kdy se řítil sám na brankáře a obehrál i brankáře a míč poslal do prázdné branky tak stačil obránce vykopnout míč na malé vápno ale tam stál David a vrátil míč do sítě a vedli jsme 0:8.
Potom opět Fana krásně přihrál Zdenokovi v 61min. utkání a Zdenek zvýšil na 0:9.
V 70min. utkání se opět dostal ke slovu Lukáš a dal naši jubilejní branku na 0:10.
A konečně se dostal ke slovu i Ondra kdy mu krásně přihrál Michal K. a zvýšil na 0:11 v 75 min.
A podlední brankou utkání a svoji pátou v tomto zápase se prosadil opět Lukáš kdy mu přihrával Zdenek a upravil na konečných 0:12 v tomto zápase.
Ve druhém poločase jsme se opravdu od 45min. rozehráli a mohu říct že akorát pro domácí je štěstí že jsme další šance nevyužili.Domácí mužstvo mělo jednu jedinou šanci a to bylo v 58min. utkání kdy ale skvěle zakročil Laďa a vytěsnil tuto střelu na roh a ubránil si svoji další nulu.
To bylo vše k dnešnímu utkání kde se dali opravdu jen psát branky.

Hodnocení trenéra:
K dnešnímu utkání jsem odjížděl s obavami aby jsme soupeře nepodcenili tyto utkání jsou nevyzpytatelné a někdy i dost složité i když jsme první branku vstřelili až v 17min. byla hrozně důležitá.Neboť takovému soupeři je vždy důležité dát branku co nejrychhelji aby přestal myslet na úspěch a to jsme splnili proto bylo po této brance jen otázkou kolik skončí skóre.
Jsem rád že jsme soupeře nepodcenili a že jsme to bez problémů zvládli je potřeba pochválit kluky jak trpělivě hráli a jak čekali na chyby domácího mužstva, i když jsem měl nějaké výhrady ke kombinační hře a k přihrávkám které jsme kazili tak mohu být spokojen.Dnes opět rozhodl fyzický fond našich hráčů.Je sympatické že domácí mužstvo hraje se 6 žákama v základní sestavě a že se dorosteneckou soutěž snaží udržet.Určitě se jim to v následujících letech vrátí.My sami budeme mít ve všech kolech co sehrajeme každý zápas těžší a těžší.Ale pěvně věřím že to zvládneme.Důležité je aby jste si všichni věřili a do každého zápasu jste šli s vítězným duchem.
Ve všech utkáních se nám to povedlo a v konečném účtování ve skore které máme dnes 89:7 a 37 bodů za 12 výher 1 remízu a 1 prohru si myslím že je to skvělý výkon za 14 odehraných utkání.
Sám jsem to hledal v předchozích letech kdy jsem trénoval v Lipové ale nikde jsem za 14 utkání nenašel ani skóre ani tolik bodů co máme ted za co vám děkuji.A už ted se těším na utkání které bude naše poslední v tomto roce které odehrajeme příští neděli v 10:15 v Lipové proti SOKOL Brodek u Prostějova
0 : 12 pol. 0:5
Branky: 5krát Zedník L.