Lipová - Brodek u Pv

16. listopadu 2008 v 18:47 | hl. trenér Jaroslav Liška
V dnešním utkání jako v posledním podzimním kole jsme přivítali Brodek u Pv.
Více méně byla dnes povinnost zvítězit a to se nám povedlo a upevnili jsme si první místo po podzimní části.
Hned v úvodu utkání jsme se pustili do hostů aktivně a už v 6min. dal Zdenek na 1:0.
Hned v 9min. přesnou střelou k tyči z hranice šestnáctky vstřelil naši druhou branku Michal K. a vedli jsme 2:0.
Pak jsme měli několik vyložených šancí které jsme neproměnili.
Ale v 21min. po centru Ondry přesně hlavičkoval Lukáš a vedli jsme 3:0.
Hned následně v 22min. z 18metrů vystřelil Fana a před brankářem míč skočil a skončil až v síti a bylo to 4:0.
V 27min. pronikl do šestnáctky Mirek a byl faulován a Zdenek bezpečně proměnil krásnou střelou k pravé tyči a vedli jsme 5:0.
V 35min. krásně zahrál roh Petr a Fana svoji hlavičkou zvýšil na 6:0.
Hned v 37min. utkání znovu Petr kopal roh a naše zbraň sou standartní situace a znovu se to potvdilo když Zdenek vyskočil a zvýšil na 7:0.
To bylo vše v prvním poločase.
Do druhého poločasu jsme nasotupili už uspokojeni s výsledkem že vedeme vysokým rozdílem takže se prakticky utkání jen dohrálo.
V 65min. po krásné přihrávce Michala K. se dostal do vápna Filip a vstřelil osmou branku utkání a upravil skóre na 8:0.
Potom jsme měli ještě výhodu PK ale náš brankář Laďa neměl to štěstí aby zvýšil na 9:0 a trefil pouze břevno.
V druhém poločase jsme měli řadu šancí aby jsme skóre navýšili.
Vždy to ztroskotalo před velkým vápnem a i ty nejvyloženější šance jsme neproměnili.
To je vše k dnešnímu utkání.

Hodnocení trenéra:
Dnešní utkání mělo dva rozdílné poločasy.V prvním poločase jsme hráli skvělý fotbal s řadou dobrých přihrávek a hlavně v proměnování šancí.Prostě první poločas splnil svůj účel a rozhodl celý zápas.Jsem rád že jsme soupeře nepodcenili a rozhodli jsme brzo utkání.
I když v druhém poločase jsme herně špatně nehráli ale zbytečně jsme vodili míč až do pokutového území a vždy jsme o něj zbytečně přišli.
Určitě to chtělo rychlejší střelu aby jsme ještě něco z těch šancí proměnili.
Ale i přes to že se nám nepodařilo vstřelit těch 100 gólů za podzim tak jsem s naším účinkováním za podzim naprosto spokojený a celá ta práce kterou jse museli natrénovat tak splnila účel a proto vám všem za reprezentování SK Lipová děkuji.
Všichni jste předvedli vysoké výkony ve všech utkáních.Samozřejmě že některé zápasy se nedají hrát celých 90minut na plno.Takže i když jsem dnes musel zvednout hlas ve druhém poločase tak to berte s rezervou, protože já jsem vám to chtěl ulehčit aby jste ještě proměnili nějakou šanci.Ale i naše skóre 97:7 je pro mě výsledek dobré práce i těch našich 40 bodů co jsme uhráli když si vezmeme tak máme za sebou 13 vítězství 1 remíza a 1 prohra a krásné branky které jsme vstřelili.Takže doufám že navážeme na tak skvělé výsledky i v jarní části 2009.Na závěr vám všem děkuji za krásný fotbal a ještě musím zdůraznit že z 15 kol jsme 10krát neinkasovali ani gól.To je vše co se k tomu dá napsat.

Rehovič D. - 46min. Možný D.

22.11.2008 sraz všech dorostenců 14:30 v útrobách nových šaten v Lipové na závěrečné hodnocení podzimní části soutěže.
31.1. v 10:30 sobota
Seznam věcí které je nutno si pořídit: higienické věci, obuv na běh do terénu, oblečení na ven, obuv do tělocvičny a i oblečení do tělocvičny.V lednu donesete všichni potvrzení od lékaře na celý rok.