Lipová-Protivanov

7. září 2008 v 21:34 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
V dnešním utkání jsme přivítali na svém hřišti SOKOL Protivanov.
Hned od začátku jsme se pustili do soupeře a ve 3min. jen těsně minul branku hostí Michal K.
Ale hned v 10min. po centru Mirka se trefil nádherně do pravé šibenice Lukáš a vedli jsme 1:0.
Ve 12min. po chybě obránce hostí se řítil sám na brankáře Lukáš a prostřelil obránce i brankáře mezi nohama a vedli jsme 2:0 a to bylo z naší strany v prvním poločase vše.
Jak již několikrát v několika zápasech předtím jsme zbytečně kazili strašně moc míčů ve středu a naštěstí toho hosté nevyužili.
Ve 24min. vyrobil chybu Jirka a na poslední chvíli to zachránil Ondra.
Ve 31min. nahrál přímo záložníkovi hostí Michal T. a ten se řítil sám na Laďu, ale branku minul.
Ve 43min. fauloval Jirka hostujícího útočníka a byla z toho penalta.Ještě předtím, ale ještě následovala obrovská chyba Dana, který ztratil na soupeřově polovině míč.
Hosté naštěstí penaltu nevyužili-Laďa ji skvěle zlikvidoval.
Ovšem v 45min. jsme inkasovali branku do kabin, kdy hostující útočník proměnil své sólo a proměnil na 2:1.To bylo vše z prvního poločasu.
Po poločase jsme zkvalitnili hru dopředu a hned to bylo znát.
V 53min. se prokličkoval Zdenek po levé straně do pokutového území a tam byl nešetrným zákrokem podražen a byla z toho penalta.Sám Zdenek ji bezpečně proměnil a vedli jsme 3:1.
Hned v 58min. dostal dlouhý nakopnutý míč z obrany Dan a řítil se sám na brankáře a s přehledem zavěsil a vedli jsme 4:1.
V 60min. po faulu se k míči postavil Petr a krásnou střelou po zemi z přímého kopu s přehledem skóroval a vedli jsme 5:1.
V 63min. utkání po centru z pravé strany se prosadil Dan a vedli jsme 6:1.
Poslední branka utkání v 85min. utkání a vstřelil ji hráč hostí který upravil na 6:2.
Toto je malý stručný komentář k utkání.
Hodnocení trenéra: V dnešním zápase byly dva rozdílné poločasy.V prvním poločase jsme hráli výborně 15min. a to bylo vše z naší strany v tomto poločase.V 15-45minutě jsme strašně moc míčů zbytečně zkazili, zbytečnými přihrávkami přímo na soupeře a vtom vidím pravou příčinu, proč jsme ten poločas odehráli tak špatně.Jediné pozitivum je to, že nás golman zachránil a zlikvidoval PK a my jsme z něj neinkasovali.Jinak doopravdy nevím jak by se tento zápas odvíjel, kdyby hosté proměnili PK.Do druhého poločasu jsme nastoupili úplně jinak a bylo to hned znát.Musel jsem dost hlasitě v šatně řvát, aby se kluci vzpamatovali, bylo vidět, že si to vzali k srdci a dokázali soupeři v rozmezích neuvěřitelných deseti minut nasázet čtyři branky a utkání rozhodnout.Kombinace nám sice tak kvalitně nešla, ale zato v produktivitě vstřelených branek jsme se vyznamenali.Na závěr si myslím, že kluci to odbojovali až do konce a zaslouženě zvítězili.To je vše k dnešnímu utkání.