Lipová-Konice B

29. září 2008 v 18:50 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
Všechny Vás zdravím a omlouvám se,že jsem to tam nestihl včera dát, ale bohužel jsem se zdržel na fotbale a přijel jsem dost pozdě.
V nedělním utkání jsme přivítali Konici B, která k nám přijela posílena o dva hráče z A týmu, kteří jsou na soupisce a se třema, kteří na soupisce nejsou a můžou hrát za B tým.
My jsme k včerejšímu utkání nastoupili velice složité situaci, protože máme zraněného Michala Koudelku a nemocné:Davida M. a Michala T., čili do základního kádru musela nastoupit i naše brankářská jednička Vladimír Rehovič.
Dost se to špatně vysvětluje, ale dlouho jsem strávil nad složením sestavy k včerejšímu utkání.Nebylo to vůbec jednoduché kam koho postavím a prakticky jsem nevěděl do poslední chvíle, kdo přijde do kabiny.I ti, co nastoupili tak mají zdravotní problémy.
Jsou nachlazení, takže to pro ně určitě nebylo jednoduché, aby k včerejšímu utkání nastoupili.
Určitě jsem spokojen, jak se to nakonec podařilo poskládat.A na hřišti to nebylo vůbec znát, že nám někdo chybí.Chci doopravdy vyzdvihnout všechny hráče, protože jejich výkon v včerejším utkání byl doopravdy vynikající, jak celý zápas probíhal, tak vám ho teď popíši.
Utkání jsme začali docela dobře a vytvořili jsme si hned několik šancí.Naše kombinace byly doopravdy, tak kvalitní, že jsme dokázali našeho soupeře zatlačit na jeho polovinu a v některých momentech nevěděli, kam dřív skočit.Sice nám trvalo 23min. než jsme se brankově vyjádřili, ale naší trpělivou hrou jsme v 23min. utkání otevřeli skóre, kdy dělovkou z 25metrů nedal hostujícímu brankáři Fana šanci a otevřel skóre na 1:0.
Hned o 10min. později v 32min. zvýšil po centru hlavičkou Fana na 2:0 a v té době jsme si opět vytvořili několik výborných šancí.
V 41min. zahrával Peťa roh a nejvýš vyskočil Zdeněk a zvýšil na 3:0.To se opět prokázala naše kvalita na standartní situace.
Po této brance jsme s uklidnili a dohráli jsme první poločas ve výborném tempu.
V kabině jsme si řekli, jak budeme pokračovat v zápasu a můžu říct, že kluci to vše splnili tak, jak to má být.
V 55min. jsme sice vystřídali Fanu, protože ho čekal odpolední zápas za muže, ale musím říct, že ještě teď mu tleskám doma za jeho vynikající výkon v tomto utkání.Musím před tebou Fano smeknout, protože ten zápas byl doopravdy tvůj, do zápasu jsi dal za 55min. všechno a jsem vděčný, že tě v týmu mám.
V65min. utkání po brejkové situaci z levé strany skvěle proběhl Dan mezi dvěma obránci a nechytatelnou střelou k levé tyči zvýšil na 4:0.
Je třeba říct, že i Dan nastoupil k utkání nachlazený a odevzdal na hřišti, co mu zdraví dovolilo.
Od 65min. do 81min. jsme opět měli několik šancí, ale branka z toho nebyla.Nejblíž byl k tomu v 74min. kdy se řítil sám na brankáře, ale gól nedal.Je však důležité podotknout, že hostující brankář měl velké štěstí při některých střelách a hlavičkách, které buď trefili ho nebo šli těsně vedle.
Ale naše chvíle opět přišli, kdy Mirek udělal v 82min. několik hráčů a nechytatelnou střelou zavěsil na 5:0.
V této chvíli z naší strany to byl koncert, protože hned v 84min. utkání jsme zvýšili na 6:0 po perfektní kombinaci,když Michal L. nahrál Lukášovi Z. a ten šel sám na brankáře a zavěsil k pravé tyči na konečných 6:0 a ve zbylých 5min. jsme s přehledem kontrolovali hru.
Hodnocení trenéra: V dnešním utkání, když jsem lepil sestavu, jak puzzle, tak se nakonec podařilo utkání sehrát ve vynikajícím tempu a hráči splnili vše, co bylo třeba.
Je třeba říct, že Laďa hrál a premiérově se do brány na celých 90min. postavil Pepa a vedl si velice dobře, takže až na jeho menší chybku z prvního poločasu, kdy nastřelil našeho hráče a hosté mohli skórovat, tak jsem s jeho výkonem spokojen.Co se týče hráčů, tak jsem spokojen úplně se všemi i s náhradníky, neboť dnes to byl opět kolektivní výkon.
Z naší strany jsem s výsledkem a s hrou spokojen, opět se sice vyskytlo pár přihrávek, které jsme pokazili, ale to jen v prvním poločase.Ve druhém už to bylo bezchybné a proto o tom svědčí i ten výsledek.
Hosté opět fyzicky odpadli v 65min. utkání.Co se týče našeho soupeře, tak je třeba říct, že já mám i Konici B přečtenou po herní stránce, takže mě vůbec ničím nepřekvapili.Co jsem od nich čekal, tak to vlastně hráli a my jsme jim nedovolili víc, než to, co předvedli.
Když se vrátím k našim hráčům, tak je třeba říct, že Fana, jak byl střídán, tak to je z důvodu toho, že je nějaká dohod, že bude hrávat za A tým.
Všichni víme v jaké je to situaci a že musíme půjčovat dorostence do mužů.Takže si myslím, že když zvládli dorost tak zvládli i muže.Dnes jsem si přečetl, že vyhráli 1:0 a je to jejich premiérové vítězství v I.A třídě a touto cestou jim gratuluji.
My máme tento týden volno a budeme se pečlivě připravovat na 12.10. kdy přivítáme na svém hřišti našeho velkého soupeře Klenovice.Touto cestou chci pozvat všechny příznivce na tento zápas.Je třeba ještě zdůraznit, že včera nastoupil i Filip, na jeho první zápas v 9.kole si vedl statečně a odvedl na hřišti také všechno.
Lipová - Konice B
6 : 0 pol. 3:0
Branky:2krát Žilka F.
1krát Koudelka Z.
1krát Rehovič D.
1krát Zapletal M.
1krát Zedník L.
Sestava:
Šmíd J.
Václavík T.
Mouka J.
Ščudla O.
Koudelka P.
Žilka F. stř.55min Dostál F.
Koudelka Z.
Zapletal M.
Rehovič V. stř.68min Žilka J.
Zedník L.
Rehovič D. stř.70min Liška M.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama