Září 2008

Lipová-Konice B

29. září 2008 v 18:50 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
Všechny Vás zdravím a omlouvám se,že jsem to tam nestihl včera dát, ale bohužel jsem se zdržel na fotbale a přijel jsem dost pozdě.
V nedělním utkání jsme přivítali Konici B, která k nám přijela posílena o dva hráče z A týmu, kteří jsou na soupisce a se třema, kteří na soupisce nejsou a můžou hrát za B tým.
My jsme k včerejšímu utkání nastoupili velice složité situaci, protože máme zraněného Michala Koudelku a nemocné:Davida M. a Michala T., čili do základního kádru musela nastoupit i naše brankářská jednička Vladimír Rehovič.
Dost se to špatně vysvětluje, ale dlouho jsem strávil nad složením sestavy k včerejšímu utkání.Nebylo to vůbec jednoduché kam koho postavím a prakticky jsem nevěděl do poslední chvíle, kdo přijde do kabiny.I ti, co nastoupili tak mají zdravotní problémy.
Jsou nachlazení, takže to pro ně určitě nebylo jednoduché, aby k včerejšímu utkání nastoupili.
Určitě jsem spokojen, jak se to nakonec podařilo poskládat.A na hřišti to nebylo vůbec znát, že nám někdo chybí.Chci doopravdy vyzdvihnout všechny hráče, protože jejich výkon v včerejším utkání byl doopravdy vynikající, jak celý zápas probíhal, tak vám ho teď popíši.
Utkání jsme začali docela dobře a vytvořili jsme si hned několik šancí.Naše kombinace byly doopravdy, tak kvalitní, že jsme dokázali našeho soupeře zatlačit na jeho polovinu a v některých momentech nevěděli, kam dřív skočit.Sice nám trvalo 23min. než jsme se brankově vyjádřili, ale naší trpělivou hrou jsme v 23min. utkání otevřeli skóre, kdy dělovkou z 25metrů nedal hostujícímu brankáři Fana šanci a otevřel skóre na 1:0.
Hned o 10min. později v 32min. zvýšil po centru hlavičkou Fana na 2:0 a v té době jsme si opět vytvořili několik výborných šancí.
V 41min. zahrával Peťa roh a nejvýš vyskočil Zdeněk a zvýšil na 3:0.To se opět prokázala naše kvalita na standartní situace.
Po této brance jsme s uklidnili a dohráli jsme první poločas ve výborném tempu.
V kabině jsme si řekli, jak budeme pokračovat v zápasu a můžu říct, že kluci to vše splnili tak, jak to má být.
V 55min. jsme sice vystřídali Fanu, protože ho čekal odpolední zápas za muže, ale musím říct, že ještě teď mu tleskám doma za jeho vynikající výkon v tomto utkání.Musím před tebou Fano smeknout, protože ten zápas byl doopravdy tvůj, do zápasu jsi dal za 55min. všechno a jsem vděčný, že tě v týmu mám.
V65min. utkání po brejkové situaci z levé strany skvěle proběhl Dan mezi dvěma obránci a nechytatelnou střelou k levé tyči zvýšil na 4:0.
Je třeba říct, že i Dan nastoupil k utkání nachlazený a odevzdal na hřišti, co mu zdraví dovolilo.
Od 65min. do 81min. jsme opět měli několik šancí, ale branka z toho nebyla.Nejblíž byl k tomu v 74min. kdy se řítil sám na brankáře, ale gól nedal.Je však důležité podotknout, že hostující brankář měl velké štěstí při některých střelách a hlavičkách, které buď trefili ho nebo šli těsně vedle.
Ale naše chvíle opět přišli, kdy Mirek udělal v 82min. několik hráčů a nechytatelnou střelou zavěsil na 5:0.
V této chvíli z naší strany to byl koncert, protože hned v 84min. utkání jsme zvýšili na 6:0 po perfektní kombinaci,když Michal L. nahrál Lukášovi Z. a ten šel sám na brankáře a zavěsil k pravé tyči na konečných 6:0 a ve zbylých 5min. jsme s přehledem kontrolovali hru.
Hodnocení trenéra: V dnešním utkání, když jsem lepil sestavu, jak puzzle, tak se nakonec podařilo utkání sehrát ve vynikajícím tempu a hráči splnili vše, co bylo třeba.
Je třeba říct, že Laďa hrál a premiérově se do brány na celých 90min. postavil Pepa a vedl si velice dobře, takže až na jeho menší chybku z prvního poločasu, kdy nastřelil našeho hráče a hosté mohli skórovat, tak jsem s jeho výkonem spokojen.Co se týče hráčů, tak jsem spokojen úplně se všemi i s náhradníky, neboť dnes to byl opět kolektivní výkon.
Z naší strany jsem s výsledkem a s hrou spokojen, opět se sice vyskytlo pár přihrávek, které jsme pokazili, ale to jen v prvním poločase.Ve druhém už to bylo bezchybné a proto o tom svědčí i ten výsledek.
Hosté opět fyzicky odpadli v 65min. utkání.Co se týče našeho soupeře, tak je třeba říct, že já mám i Konici B přečtenou po herní stránce, takže mě vůbec ničím nepřekvapili.Co jsem od nich čekal, tak to vlastně hráli a my jsme jim nedovolili víc, než to, co předvedli.
Když se vrátím k našim hráčům, tak je třeba říct, že Fana, jak byl střídán, tak to je z důvodu toho, že je nějaká dohod, že bude hrávat za A tým.
Všichni víme v jaké je to situaci a že musíme půjčovat dorostence do mužů.Takže si myslím, že když zvládli dorost tak zvládli i muže.Dnes jsem si přečetl, že vyhráli 1:0 a je to jejich premiérové vítězství v I.A třídě a touto cestou jim gratuluji.
My máme tento týden volno a budeme se pečlivě připravovat na 12.10. kdy přivítáme na svém hřišti našeho velkého soupeře Klenovice.Touto cestou chci pozvat všechny příznivce na tento zápas.Je třeba ještě zdůraznit, že včera nastoupil i Filip, na jeho první zápas v 9.kole si vedl statečně a odvedl na hřišti také všechno.
Lipová - Konice B
6 : 0 pol. 3:0
Branky:2krát Žilka F.
1krát Koudelka Z.
1krát Rehovič D.
1krát Zapletal M.
1krát Zedník L.
Sestava:
Šmíd J.
Václavík T.
Mouka J.
Ščudla O.
Koudelka P.
Žilka F. stř.55min Dostál F.
Koudelka Z.
Zapletal M.
Rehovič V. stř.68min Žilka J.
Zedník L.
Rehovič D. stř.70min Liška M.

Trénink 25.září

23. září 2008 v 7:59 | Míša L. |  Trenink(články,kdy bude...)
Čtvrteční trénink se odkládá z 16:30 na 17:00

Lipová-Němčice text

21. září 2008 v 20:33 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
V dnešním utkání jsme přivítali na domácí půdě dorostence z Němčic.
Z naší strany to bylo velice povedené utkání, když jsme se hned ve 4min. ujali vedení po centru Dana se trefil Lukáš a vedli jsme 1:0.
V 13min. zahrával roh Petra nejvýš si vyskočil Zdeněk a vedli jsme 2:0.
Hostující tým se vůbec nedokázal prosadit ani herně a ani střelecky.Celý první poločas byl pod obrovským tlakem z kterého se nedokázal dostat, naši hráči je převyšovali, jak ve fyzické tak v technické a hned v 20min. jsme to potvrdili, když Zdeněk přihrál Lukášovi a ten se řítil sám na brankáře a bombou k pravé tyči zvýšil na 3:0.
Víceméně jsme si od 20 do 30min. vytvořili několik střeleckých šancí a jedna z nich skončila na tyči.
Ve 31min. se prosadil Zdeněk, kdy se dostal do velkého vápna a byl podražen a byla nařízena PK, sám Zdeněk se toho ujal a zvýšil na 4:0.
Od této doby jsme ovládli prakticky celou hru a klidným výkonem jsme odehráli první poločas, který hodnotím jako výborný.Sice jsme zkazili několik přihrávek, ale fotbal je prostě o chybách.To bylo vše z prvního poločasu.
Hned po poločase se prosadil znovu Zdeněk a vstřelil svoji třetí branku v zápase a zvýšil na 5:0.
To bylo v 47min. utkání.
Hned nato v 50min. utkání znovu Zdeněk zvýšil, na 6:0 po přihrávce Petra a znovu jsme si vytvořili v pěti minutách snad čtyři gólové šance které neskončili jen tak tak v brance.
V 55min. utkání jsme udělali trojí střídání, kdy jsem vyměnil brankáře a dva útočníky, ale i přesto jsme vstřelili znovu 2branky.
Hned v 77min. zvýšil Zdeněk na 7:0 a byla to jeho pátá branka v tomto utkání, kdy je třeba podotknout, že brankářovi hostí a obraně se musí ještě teď o Zdenkovi zdát, je třeba vyzdvihnout i Lukáše a Dana, kteří motali hlavama obráncům hostí také.
Celé utkání jsme završili v 80min. také, kdy Mirek vstřelil osmou branku utkání a upravil skóre na 8:0.
Dnes se zápas opravdu vydařil.
Hodnocení trenéra:V dnešním utkání jsme opět předvedli výborný výkon prakticky celých 90min. i brankově jsme ho vyjádřili, takže jak herně tak i brankově jsem velmi spokojen, v utkání se objevili nějaké chyby, ale doopravdy to byly jen nějaké drobnosti.Sami hráči podali velice kolektivní výkon a Zdeněk vstřelil pět gólů Lukáš dva takže střelecká iniciativa těchto hráčů je zápas od zápasu lepší.
Co se týče soupeře, tak mě vůbec ničím nepřekvapil, neboť jsem ho měl příležitost sledovat v jednom utkání, takže jsem měl udělaný obrázek o tomto mužstvu.Je to velice nedisciplinovaný mančaft a vůbec mě to nepřekvapuje, protože je to už několikátý podobný zápas, s takovým mužstvem.Jen mě mrzí zranění Michala K. , ale doufám, že to nebude nic vážného a dá se do pořádku.Byl jsem spokojen i s náhradním brankářem Pepou, který dostal příležitost, aby si zachytal a vyzkoušel si, jaké je to v dorostencích a můžu říct, že mě nezklamal, co se mi nelíbí, že někdo opět nalil jednomu hráčovi do boty vodu a určitě to vyřešíme ve čtvrtek, nebo v sobotu na tréninku.Rozhodně to považuji, jako největší puberťárnu jakou sem, kdy vyděl.Všem vám přeji, abyste dali svá zranění dohromady a těším se na viděnou ve čtvrtek na tréninku.
Lipová - Němčice
8 : 0 pol.4:0
branky: Zdeněk 5krát.
Lukáš 2krát.
Mirek 1krát.
Sestava:
Rehovič V. - Šmíd J. 55min.
Václavík T.
Mouka J.
Ščudla O.
Koudelka P.
Žilka F.
Koudelka Z.
Zapletal M.
Koudelka M.
Zedník L. - Trnečka M. 55min.
Rehovič D. - Liška M. 55min.

Tak jak se cítíte???

21. září 2008 v 15:05 | Broňajz |  Ankety
Nevím, jak vy...ale mě se hrálo výborně...

Zima -Teplo

21. září 2008 v 14:59 | Broňajz |  Ankety

němčice.....

21. září 2008 v 14:53 | Broňajz |  Videa-o fotbale samozřejmě...
Zdárek....jak se vám daří???
Za dnešní zápas bych vás chtěla strašně moc pochválit(jako bych vás nechválila pořád...:-)!)
Především teda ty, kteří dávali goly...ale i ostatní hráli výborně...tak tady máte pár videíííí....tak sije užijte...
¨
možná jsem zapomněla sem dát nějaká videa tak se omlouvám...já nato ještě mrknu pořádně a dyžtak to jsem ještě dohodím...mějte se hezky ahojky a držte mi ve středu palce...:-) měj te se

Tréninky

18. září 2008 v 14:59 | Míša L. |  Trenink(články,kdy bude...)
20.9.2008 sobota v 10:00hod.
25.9.2008 čtvrtek v 16:30hod.
27.9.2008 sobota v 10:00hod.

Trénink není

16. září 2008 v 7:00 | Míša L. |  Články
Kvůli špatnýmu počasí dnes trénink není.Bude až ve čtvrtek od 17:00hod.

Mostkovice-Lipová text

13. září 2008 v 20:01 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
Dnešní utkání dorostenecké soutěže jsme sehráli v Mostkovicích.
Utkání jsme začali ve svižném tempu a hned v 5min. se Zdenek po svém sólu od půlky hřiště dostal až před brankáře a zavěsil na 0:1.
Ve 12min. jsme zahrávali roh z levé strany a Peťa ho tak dobře kopl, že míč zatočil do brány a brankář s velkým štěstím zachránil s pomocí břevna své mužstvo před druhým gólem.
V těchto fázích utkání náš tlak natolik stoupal, že domácí mužstvo nevědělo, kde dřív skočit.To vše gradovalo v 31min., kdy krásně našel Lukáš Dana a ten zavěsil na 0:2.
Hned po rozehrávce vstřelené branky jsme míč znovu vybojovali a tato dvojce si vyměnila role, kdy přihrával Dan na Lukáše a ten si míč zpracoval a skvělou střelou zakončil na 0:3.To se stalo v 32min. utkání.
Do konce poločasu jsme kontrolovali hru a domácí si nevypracovali ani jednu šanci.Ale zato zákeřně faulovali naše hráče a jeden z nich to odnesl zraněním pravého oka, kdy ve výskoku ho loktem sundal domácí hráč a Ondra musel být střídán do 41min. utkání.Měl velkou podlitinu nad pravým okem.
To bylo vše z prvního poločasu.
Ve druhém poločase jsme byli trochu zaskočeni a domácí si vypracovali jednu příležitost ale ta gólem neskončila.
Od 56min. jsme domácí opět zatlačili a hned z krásného brejku jsme nastřelili břevno od té doby jsme byli zase daleko lepším týmem a náš výkon stoupl ještě o to víc, kdy Tomáš v 64min. si vyskočil na roh a nádhernou hlavičkou zakončil na 0:4.
Potom se utkání už jen dohrávalo v naší režii a ještě jsme přidali jeden gól kdy Lukáš z pravé strany se řítil sám na brankáře, vystřelil střelu která letěla vedle ale Dan ji doklepl do prázdné branky a zvýšil na 0:5 v 68min. utkání, potom naše mužstvo už jen dohrávalo utkání a zaslouženě jsme si odvezli 3body z Mostkovic.
Hodnocení trenéra: Dnešní utkání se mi hodnotí velice dobře, neboť jsme předvedli perfektní výkon v prvním poločase a zaslouženě jsme vedli 0:3, když jsme dostali domácí mužstvo pod tlak a oni se zmohli jen na zákeřné faulování a na nic jiného.Jsem velice zklamán, jak v dorosteneckém mužstvu se hraje neukázněně a když prohrávají na domácím hřišti tak se chovají vulgárně a doslova sprostě k lepšímu mužstvu soutěže.Dále mě dost štve jakým hnusným zákrokem byl faulován Ondra a odnesl si zbytečné zranění z tohoto zápasu.Musel jsme krotit své hráče, aby neopláceli a dohráli zápas v klidu i když to bylo dost těžké i pro mě se ovládnout.
Domácí hráči byli potrestáni několika žlutými kartami a dokonce byli naváděni k vulgárním zákrokům některými lidmi, ale když se na to podívám z druhé stránky, tak mě to vůbec nepřekvapuje.Já svou práci dělám již 18let v mládeži a vyděl jsem leccos na hřištích, ale nikdy bych se nesnížil k tomu, abych naváděl hráče, aby faulovali.Já jsme kluky upozornil v poločase, aby se nenechali vyprovokovat k oplácení a oni to zvládli s druhým poločasem jsem byl spokojen 30min., když jsme vstřelili 2branky a s přehledem jsme kontrolovali hru, byla to pro nás těžká zkouška na horké půdě, kterou jsme prošli ohněm skvěle.Za to vám kluci všem děkuji, jak jste k utkání přistoupili a zvládli ho a zároveň se těším na další zápas, který sehrajeme v neděli na domácí půdě s Němčicema na Hané.
Mostkovice-Lipová
0 : 5 pol.0:3
branky:Koudelka Z. 1krát
Rehovič D. 2krát
Zedník L. 1krát.
Václavík T. 1krát.
Sestava:Rehovič V.
Václavík T.
Trnečka M. - stř.69min. Možný D.
Ščudla O. - stř.41min.Žilka J.
Koudelka P.
Žilka F. - stř.46min. Šmíd J.
Koudelka Z.
Zapletal M.
Koudelka M.
Zedník L. - stř.70min.Liška M.
Rehovič D.

mostkovice - lipová :-)

13. září 2008 v 18:44 | Broňajz |  Fotky
Fotky jsou jenom z treninku(rozcvička)! jinak máte videa, sice ne moc přehledný, ale jsou :-D!
Miša nám chtěl zapozovat...:-D
Tak a víc vám budou stačit videa ju??? mějte se hezky...

mostkovice.....4

13. září 2008 v 17:43 | Broňajz |  Videa-o fotbale samozřejmě...
A na závěr vítěznej pokřik....dobře hoši...hráli jste skvěle...že???

mostkovice.....3

13. září 2008 v 17:31 | Broňajz
Ahojky kluci, jak se máte??? Tady jsem přihodila pár videííí a pár fotek z vaší rozcvičky...tak si to užijte...
Na tento fotbal opravdu nezapomenu, že Ondro...musíte na sebe dávat pozor... tak přeji pěknou podívanou...


mostkovice.....

13. září 2008 v 16:32 | Broňajz

Lipová-Protivanov

7. září 2008 v 21:34 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
V dnešním utkání jsme přivítali na svém hřišti SOKOL Protivanov.
Hned od začátku jsme se pustili do soupeře a ve 3min. jen těsně minul branku hostí Michal K.
Ale hned v 10min. po centru Mirka se trefil nádherně do pravé šibenice Lukáš a vedli jsme 1:0.
Ve 12min. po chybě obránce hostí se řítil sám na brankáře Lukáš a prostřelil obránce i brankáře mezi nohama a vedli jsme 2:0 a to bylo z naší strany v prvním poločase vše.
Jak již několikrát v několika zápasech předtím jsme zbytečně kazili strašně moc míčů ve středu a naštěstí toho hosté nevyužili.
Ve 24min. vyrobil chybu Jirka a na poslední chvíli to zachránil Ondra.
Ve 31min. nahrál přímo záložníkovi hostí Michal T. a ten se řítil sám na Laďu, ale branku minul.
Ve 43min. fauloval Jirka hostujícího útočníka a byla z toho penalta.Ještě předtím, ale ještě následovala obrovská chyba Dana, který ztratil na soupeřově polovině míč.
Hosté naštěstí penaltu nevyužili-Laďa ji skvěle zlikvidoval.
Ovšem v 45min. jsme inkasovali branku do kabin, kdy hostující útočník proměnil své sólo a proměnil na 2:1.To bylo vše z prvního poločasu.
Po poločase jsme zkvalitnili hru dopředu a hned to bylo znát.
V 53min. se prokličkoval Zdenek po levé straně do pokutového území a tam byl nešetrným zákrokem podražen a byla z toho penalta.Sám Zdenek ji bezpečně proměnil a vedli jsme 3:1.
Hned v 58min. dostal dlouhý nakopnutý míč z obrany Dan a řítil se sám na brankáře a s přehledem zavěsil a vedli jsme 4:1.
V 60min. po faulu se k míči postavil Petr a krásnou střelou po zemi z přímého kopu s přehledem skóroval a vedli jsme 5:1.
V 63min. utkání po centru z pravé strany se prosadil Dan a vedli jsme 6:1.
Poslední branka utkání v 85min. utkání a vstřelil ji hráč hostí který upravil na 6:2.
Toto je malý stručný komentář k utkání.
Hodnocení trenéra: V dnešním zápase byly dva rozdílné poločasy.V prvním poločase jsme hráli výborně 15min. a to bylo vše z naší strany v tomto poločase.V 15-45minutě jsme strašně moc míčů zbytečně zkazili, zbytečnými přihrávkami přímo na soupeře a vtom vidím pravou příčinu, proč jsme ten poločas odehráli tak špatně.Jediné pozitivum je to, že nás golman zachránil a zlikvidoval PK a my jsme z něj neinkasovali.Jinak doopravdy nevím jak by se tento zápas odvíjel, kdyby hosté proměnili PK.Do druhého poločasu jsme nastoupili úplně jinak a bylo to hned znát.Musel jsem dost hlasitě v šatně řvát, aby se kluci vzpamatovali, bylo vidět, že si to vzali k srdci a dokázali soupeři v rozmezích neuvěřitelných deseti minut nasázet čtyři branky a utkání rozhodnout.Kombinace nám sice tak kvalitně nešla, ale zato v produktivitě vstřelených branek jsme se vyznamenali.Na závěr si myslím, že kluci to odbojovali až do konce a zaslouženě zvítězili.To je vše k dnešnímu utkání.
Sestava:
Rehovič V.
Mouka J.
Trnečka M. - 60min. Možný D.
Ščudla O.
Koudelka P.
Koudelka Z.
Václavík T.
Koudelka M.
Zapletal M.
Zedník L. - 60min. Žilka J.
Rehovič D.
Lipová - Protivanov
6 : 2 pol.2:1
branky 2krát Zedník L.
2krát Rehovič D.
1krát Koudelka Z. (PK)
1krát Koudelka P.

Protivanov....

6. září 2008 v 13:29 | Broňajz |  Ankety

OPĚT PAN TRENÉR

6. září 2008 v 13:24 | Broňajz |  Ankety
OPĚT POZITIVNÍ VĚCI....ALE JINÁČ TO PROSTĚ NEJDE...

Pan trenér....

6. září 2008 v 13:17 | Broňajz |  Ankety
je tady jen jedna odpověd, protože chceme, aby tady pan trenér zůstal...

DOBROMILICE

6. září 2008 v 13:04 | Broňajz |  Fotky
Ahojky omlouvám se, že fotky dávám až teď, ale většina ví důvod, proč že?? Nebo pokud nevíte, tak přes týden bývám na intru, takže fotky budu dávat o víkendech pokud budu mívat čas, ale věřte tomu,že na vás si čas vždycky udělám...
Jo a ještě jedna poznámka, tentokrát nebudou videa...budou jen fotky...příště jo???
Rozcvička...
Zdenda....
PAN ROZHODČÍ....
Míša...
Peťa....
Kdo má 7???
Peťa.....
Tak a tady jsou...
Zraněnej Fana...
Mirek....
Mira....
Fana....
Luke.....
Fana.....
Tak to je všechno....tak se mějte pěkně ahojky....a zítra si to užijte s Protivcem...věřím, že to vyhrajete....!!!!

VZKAZ PRO PANA TRENÉRA: NEODCHÁZEJ TE.....

ALE VĚŘÍM, ŽE V TOM KLUKY NENECHÁTE....

DRŽÍM VÁM PALCE...KLUCIIIIII A PANE TRENÉRE!!!!

Změna

2. září 2008 v 22:28 | Míša L. |  Články
Přípravný zápas, který se měl konat ve čtvrtek 4.září se ruší kvůli nedostatku hráčů soupeře.Místo toho bude trénink, který bude začínat v 17:00