Dobromilice - Lipová

30. srpna 2008 v 21:10 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
V dnešním zápase jsme zajeli k utkání do Dobromilic, kde jsme odehráli během třech dní náš druhý zápas v soutěži dorostu.
Utkání začalo z obou stran dost rychle a již ve 3min. zápasu po chybě Ondru mohl skórovat domácí kapitán, ale Laďa jeho střelu zneškodnil a zabránil dosažení branky domácího mužstva.
Řekl bych, že to byla jedna jediná chyba za první poločas, jinak jsme domácí k ničemu nepustili.
Naopak my sami jsme se dostali ke slovu hned v 8min., kdy zahrával Zdenek PVK, ale bohužel trefil jen domácí zeď, ale o 4min. nádherně Zdenek prošel až do pokutového území a skvěle přihrál míč pod sebe a Lukáš svou nekompromisní střelou zavěsil a vedli jsme 0:1.To se stalo ve 12min. utkání.
Od tohoto okamžiku jsme domácí natolik zaskočili, že jim dělalo problém projít přes střed hřiště, kde jsme měli skvělých pět záložníků a ti všechny tyto akce domácích pokryli.
Ve 32min. vystřelil Mirek z 30metrů a domácí brankář s velkými problémy tuto střelu chytl.
Hned o minutu později dobře zahrál roh Petr.Míč letěl přímo z rohu do brány a opět brankář se štěstím zasáhl.
Potom jsme měli několik dobrých akcí, ale žádnou se nám nepodařilo využít.To bylo vše z prvnho poločasu.
Ve druhém poločase jsme domácí přitlačili a hned v 48minutě měl velkou šanci Lukáš, ale nedal a z protiútoku domácích se vyznamenal Laďa, kdy zneškodnil bombu domácího hráče a vytlačil míč nad branku a udržel prozatím naši nulu.
V 53min. Zdenek přihrál Lukášovi a branka se snad třese ještě teď, kdy vypálila míč se odrazil od břevna, ale i přes to se domácí ubránili.
V63min. si perfektně zpracoval míč v šestnáctce Zdenek a stál sám před brankářem a už se zdálo, že je brankář překonán, ale domácí obránce stačil míč vypíchnout na roh.
V76min. odkopával míč Tomáš z naší poloviny a míč letěl přímo na domácí branku, skočil před domácím brankářem a jen těsně míč minul levý roh branky.
Od tohoto momentu se dostali domácí do dvou šancí, ale obě je zneškodnil Laďa svými skvělými zákroky.To se stalo v 80min. a 83min. utkání.
Když už se zdálo, že zápas skončí naším vítězstvím, tak domácí zahrávali roh v 85min. utkání a po centru před naši bránu jsme si nešťastně dali vlastní gól a výsledek skončil1:1.
Hodnocení tohoto zápasu trenéra:,,Můžu jen zhodnotit náš zápas, jako nešťastný, kdy jsme si dali vlastní branku pět minut před koncem.Je mi kluků líto, že za svoji bojovnost a předvedenou hru, jsme si rozhodně zasloužili vyhrát, ale takový je fotbal, že prostě, když neproměníme ty nejvyloženější šance, tak se prostě vyhrát nedá, já jsem si přijel do Dobromilic odvézt nějaký solidní výsledek a i ta remíza je pro mě příjemná.Kluci odvedli na hřišti vše, co se dalo a patří jim uznání, v neposlední řadě náš brankář, který má formu jak hrom z pěti utkání dostal jednu jedinou branku a udržel si nulu neuvěřitelných 445minut než inkasoval gól.Naše obrana je taktéž skvělá a zdá se mi, že co každý zápas hrajeme se lepší čím dál víc.Všichni hráči, kteří dnes nastoupili odvedli 100% výkon a já jsem spokojen s předvedenou hrou i výsledkem.Všem vám děkuji za bojovnost a nasazení, které jste dnes předvedli.Já jsem spokojen po taktické stránce, jak se skvěle doplňujete a bojujete jeden za druhého, dnes pro vás byla rozhodně zkouška, když jsme nastoupili v novém rozestavení 4-5-1 a zvládli jste to výborně a již se těším na další domácí utkání s Protivanovem.To je vše, co se k tomu dá říct.