Cíl

3. srpna 2008 v 21:33 | hl.trenér Jaroslav Liška |  Jiný věci(motta,cíly,znaky......)
Předem vás všechny zdravím, chtěl bych vám napsat o našich cílech podzimní části dorostu.
V této sezóně máme pohromadě kvalitní kvádr, který vlastně nikdo neopustil a cíl je takoví, že se budeme prát o horní mety tabulky.
Zdravotně jsou na tom hráči v pohodě až na nějáké menší zranění.Dlouhodobě máme zraněného jen Jiřího Mouku, který má zraněné vazy v koleni.Takže toto je pro nás určitě velká ztráta na místě stopera.Jirka by měl začít s lehkým tréninkem až v září.Chtěl bych mu popřát brzké uzdravení aby se co nejdříve vrátil do základního kádru našeho mužstva.
Co se týče přípravy tak probíhá v celku dobře začalo se 10.7 trénováním a následoval turnaj dorostu v Lipové, který jsme zvládli na výbornou.Vyhrálo se takže u mě byla a je velká spokojenost.I celkové pojetí hry bylo výborné.Porazili jsme Brodek 7:0 , Konicu 1:0 a ve finále Přemyslovice 8:0.Naše skóre bylo celkem 16:0.Na turnaji jsme neinkasovali ani jednu branku a kluci dokázali že jsou dobrý kolektiv, když drží pospolu.
Co se týče následujících dní tak 25.7 sehrajeme domácí přátelské utkání s Konicí v 16:00 v Lipové.Po skončení tohoto zápasu bude následovat týdenní odpočinek od 26.7 do 1.8.
Sejdeme se na dalším tréninku 2.8 v 16:00, kdy bude následovat lehký trénink a taktická příprava před prvním mistrovským utkáním, které sehrajeme 3.8 od 10:15 v Lipové ze Držovicemi.
Určitě se těším na naše první mistrovské vystoupení na domácí půdě.Určitě se budeme snažit hned na úvod zvítězit a získat odrazoví můstek na další soupeře.
Sem rád, že jsem u mužstva jako trenér zůstal, neboť my kluci začali dělat radost v trénincích a v celém pojetí hry.Je pravda, že se s některými dostavili i problémy, ale vždy se to snážím řešit ku prospěchu věci.Kluci si musí totiž uvědomit, že to dělají hlavně pro sebe a proto aby je fotbal bavil a také aby dobře reprezentovali klub SK Lipová.
Je pravda že momentálně máme větší výběr hráčů na všech postech a proto je konkurence velká a ne vždy se na všechny dostane místo v základní sestavě, ale budem se to snažit dělat tak aby všichni vždy nastoupili k utkání.Momentálně se nás schhází 14 až 15 hráčů na trénink, ale je to z důvodů prázdnin a brigád.Můj názor je takoví že někteří to mají jako záminku že se jim nechce chodit na tréninky a proto řeknou že sou na brigádě.Já momentálně děkuji hráčů kteří chodí na tréninky a snaží se poctivě trénovat.Může jmenovat některé hráče kteří se zůčastňují celé letní přípravy:bratři Koudelkovi, M. Koudelka, bratří Rehoviči, bratři Žilkové, M.Liška, T. Václavík, M. Zapletal, O.Ščudla, D. Možný.Tito hráči mají nejvíc odtrénováno.
Zároveň vám všem přeji do nové sezóny hodně úspěchů a žádné zranění.
Děkujeme za zřízění internetových stránek všem co se na tom podílelí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 brona brona | 3. srpna 2008 v 21:43 | Reagovat

opět jsem zkopírovala!tady ale fotky nebudou...

2 faninka faninka | 16. června 2009 v 20:23 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama