Brodek u Pv - SK Lipová

28. srpna 2008 v 20:36 | hl. trenér Jaroslav Liška |  Články
V dnešním utkání jsme jeli do Brodku u Pv, k dohrávce, která byla přeložena na čtvrtek 28.8.2008.
Dnes jsme nastoupili v 16:30 k prvnímu utkání na hřišti soupeře.
V tomto utkání jsme začali výborně, hned v 7min. otevřel skóre Zdenek z přímého volného kopu po faulu na Fanu Ž. a vedli jsme 0:1.
Potom během 5minut jsme měli několik šancí, ale žádnou jsme neproměnili.Až po pase Dana v 17min. a v následné skvělé kombinaci Mirka, kdy se prosadil jeden na jednoho a od břevna zavěsil na 0:2.
Hned v zápětí v 25min. se dostali ke slovu i domácí, kdy nebezpečně z 20metrů nádherně vystřelil domácí hráč a náš brankář se musel vyznamenat svým zákrokem, ale naštěstí to byla jen ojedinělá akce domácího mužstva.
My jsme se dostali ke slovu opět v 38min. utkání, kdy po samostatné akci se chytře prosadil Michal K. a zvýšil pro nás na 0:3.
Hned v zápětí v 40min. skvěle přihrál Dan Zdenkovi a Zdenek špičkou kopačky zvýšil na 0:4.
To bylo vše z prvního poločasu.
Ve druhém poločase jsme nastoupili kombinačně lépe nalazeni a bylo to znát i v samotné hře.V těchto 45minutách v druhém poločase jsme domácí mužstvo k žádné akci nepustili a svou předvedenou hrou jsme kontrolovali průběh utkání.
Hned jsme po krásné přihrávce Zdenka na Dana v 48min. utkání zvýšili na 0:5 a prakticky o utkání bylo rozhodnuto a to i přes to když v 60min. utkání jsme neproměnili PK, který byl nařízen za ruku, který prováděl Laďa a přestřelil bránu, ale i přes to se nic zvláštního nestalo.
V 63min. jsme vystřídali Jirku M.za Michala T. a o další 2min. jsme vystřídali Petra K. za Honzu Ž. , v 66min. jsme vystřídali Lukáše Z. za Davida M. a poslední střídání jsme provedli v 70min. kdy jsme vystřídali Michala K. za Michala L.
Toto střídání se provedlo z důvodu aby si hráči odpočinuli na sobotní utkání v Dobromilicích.
I přes střídání čtyř hráčů jsme podali solidní výkon a přidali další dvě branky.
Na 0:6 po střele od Dana do břevna se nejlíp orientoval Fana Ž. a hlavou zavěsil do domácí branky v 84min. utkání.
A na konečných 0:7 upravil Dan v 86min.
Toto utkání z hlediska trenéra se hodnotí velice dobře, neboť jsme na hřišti soupeře vstřelili sedm gólů a neinkasovali jsme žádnou branku, co se týče samotné hry v utkání jsme víceméně hráli 65min. utkání na jedničku, ale první poločas jsme měli opět několik výkyvů v samotné hře, jinak velice dobře se hodnotí druhý poločas, kdy jsme odehráli 40min. na soupeřově polovině a nepustili jsme ho do žádné akce, kdy by mohl ohrozit naši branku.Musíme si, ale uvědomit, že nás čeká v sobotu daleko těžší soupeř a že musíme tento zápas zvládnout, jak po fotbalové stránce tak i po psychické, která bude hodně důležitá.Víme z předchozí sezóny, že nás čeká hodně důležitý zápas v Dobromilicích.Je to soupeř, který bych řekl, že je kvalitní, ale zas na druhou stranu mají velké problémy s disciplínou, která vlastně u nich prakticky neexistuje, takže se těším na náš výkon v tomto utkání v sobotu 30.8.2008, aby jsme odvedli více jak100% a dokázali, že naše práce v zimní přípravě byla opravdu kvalitní a odvedeme dobrý výkon i v tomto utkání, doufám, že se nám to podaří a dokážeme, že prostě u nás se fotbal opravdu hraje dobře.Všem vám přeju abyste se na tento zápas připravili co nejlépe a zvládli jsme ho na jedničku.Toto je moje hodnocení k utkání v Brodku a následně, co nás čeká v sobotu v Dobromilicích.